studenteu
22.9.2021
Kategorie: Společnost

Od Hitlerjugend k Merkeljugend, či Eurojugend a poslušné Evropě

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

michalmalyNedávno proběhla demonstrace za naše děti a svobodu, kterou svolal předseda Svobodných Libor Vondráček za aktivní účasti našeho hnutí Trikolóra, Svobodní, Soukromníci. Nebyla jen o rouškách, ale o svobodě a „formování“ našich dětí zpolitizovaným školstvím.

Mrzelo mě, že nepřišlo víc lidí. Možná zůstali doma, protože si myslí, že to nemá cenu, nebo proto, že čekají, jak to dopadne.  Oboje je špatně, oboje je chyba. Většina lidí si mylně myslí, že to, co se děje se jich netýká, že o nic nejde. Omyl, jde o mnoho. Jde o naši svobodu, kterou začínáme ztrácet. Oni nás rozdělují všemi možnými způsoby, aby nás mohli lépe ovládat.

Od Drahoše/Zemana, přes roušky/neroušky, očkování/neočkování, Rusko/USA, Bidena/Zemana. Oni určují, co je správné a kdo nesouhlasí, kdo nejde s nimi, je vyvrhel, je blokován, umlčován, a dokonce poslední době už i vyhazován z práce. Kdo není očkován, nesmí tam, kam smí očkovaní, nesmí do firmy, kdo nepřispěje spotřebováním neprověřené vakcíny kmotrům, a tak provizí politikům, je na indexu.

Ve světě se pálí knihy, kácejí se sochy, přejmenovávají se obrazy, přepisuje se historie, jako by šlo to, co se stalo změnit. Nejde to, oni ji nechtějí změnit. Oni chtějí, aby se na historii dívali naše děti a jejich potomci jinak, chápavěji, aby to, co bylo odsuzovali. Hitler byl gauner, ale přece bojoval proti komunismu, že? A přispěl k rozvoji techniky a vědy a tak – to jsem se nedávno dočetl na facebooku.

K napsání dnešního blogu mě přiměly „studentské volby“. Výsledek: Piráti a starostové 30,4%, Spolu 29,4%, ANO 8,5%, Zelení 7,1%, SPD 4,0%, Volný blok 3,3%. Má smysl pokračovat ve výčtu? Hlasovalo 40 899 našich potomků. To je výsledek práce našeho zpolitizovaného školství, které namísto aby učilo výuku „zlehčuje“ a místo ní vychovává. Díky ignoraci a pohodlnosti rodičů, kteří s dětmi nemluví.

Z pohodlnosti, nebo z nutnosti druhého zaměstnání rodiče koupí dětem tablet, protože „nemají“ čas se jim věnovat, nevychovávají je, a východu ponechávají na škole, která ale má učit, ne vychovávat. Naše školství je řízeně zpolitizováno a připravuje se ta „správná“ výuka a výchova našich dětí, jejich masírka, aby se stali těmi správnými voliči, těmi správnými poproudovými členy společnosti.

Hovězí steak bude brzy stát tolik jako auto, protože krávy prdí a my musíme zachraňovat planetu. Pro výrobu baterií do elektroaut jsou v Africe zotročeny tisíce dětí, ale to nikoho nezajímá, vždyť je to v zájmu ekologie. Líbáme nohy feťákům a žhářům, protože někteří jejich prapředci byli otroci. Elektroauta škodí více, než ta se spalovacími motory, ale elektroauta jsou in, to se našim dětem líbí.

Inklinují k socialismu, ale přitom jim vůbec nevadí, že je jako rodiče zajišťujeme díky tomu, že pracujeme v kapitalistické společnosti. Nemají problém si vzít kožené boty, koženou bundu a jít demonstrovat proti zabíjení zvířat. Vždyť je to in. Hitler snil o jednotné Evropě, které chtěl docílit zbraněmi, terorem, vražděním, genocidou a neváhal k tomu zneužít i děti – Hitlerjugend.

To, čeho se snažil Hitler dosáhnout zbraněmi, chce docílit Merkel a pol. „politicky“ a ekonomickým tlakem. Tiskne miliardy nekrytých Eur, aby udržela chiméru blahobytu EU, že na vše jsou peníze, pod lživým pláštíkem záchrany uprchlíků a získání levné pracovní Evropy likviduje Evropu, její tradice a hodnoty. Tiše salámovou metodou „reformuje“ evropské školství a vychovává tak poslušné eurojugend, které pak budou mít další eurojugend – poslušné voliče a budovatele socialistického eurofašismu.

Děláme, že se nás to netýká. Nevidíme to, protože od toho odvrátili naši pozornost rozdělování společnosti na eurohujery a euroskeptiky, na rouškaře a nerouškaře, na ekoteroristy a realisty. Mám obavu, že tento vývoj již nelze zastavit, ale zkusme to. Zkusme mluvit s našimi dětmi a vychovávat je. Nevykašleme se na volby, každý hlas rozhoduje a pokud nezvolíme politiky, kteří budou bránit zájmy této země a jejích idí, bude zle. Hůř, než tušíme.

Ti co se bojí propadlého hlasu, ho možná uvažují dát tomu, u koho mají „jistotu“, že do Sněmovny projde, že je v tuto chvíli „silnější“. To je ale chyba. Když budete Sparťan a bude se hrát derby se Slávií a kurzy budou Sparta – Slavia 1:6, budete jako Sparťan fandit Slávii? Asi ne. Tak proč stejně nepřistoupíte k volbám? Pokud lidé chtějí něco změnit, mají volit to, čemu věří, co jim dává smysl. TSS se pere, a i ve Sněmovně bude prát za naše svobody, včetně svobody podnikání.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 674 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)