demokonev
24.5.2020
Kategorie: Politika

Od čtyřiceti let komunistické hrůzy k demokracii plných žaludků

Sdílejte článek:

FB

Dneska přicházím s další hříšnou myšlenkou, ale protože moje duše je černá jako voda Styxu a nečeká mě pražádná spása, sem s ní.

Roku 1948 se tu chopili moci komunisté a naše země se propadla do temna. ČSR stál tento režim necelých 8600 lidských životů, za politiku bylo odsouzeno 205 000 lidí, další statisíce lidí měli zkažený život perzekucí. Mě jako praktikujícího katolíka taky bolí likvidace křesťanské církve, klášterů, církevních řádů a šikana věřících. A tohle komunistům NIKDY neodpustím. Naše ekonomika a životní úroveň šla do hajzlu a kecy o levných rohlících a bydlením jsou fakt mimo. Financovali jsme asijský a africký kolonie SSSR, sponzorovali sovětský jaderný program naším uranem a zničili si naší přírodu. Prostě 40 let hrůzy.

Západ mezitím vzkvétal, demokracie, kterou nemám rád, se ukázala lepší než komunismus, protože životní úroveň a ekologie byla na západě o světelný roky jinde. Neříkám, že tam bylo všechno super, ale to není nikde a nikdy nebude. Jenže na západě ten blahobyt a síla demokracie lidi změnila a změnila i jejich národy a lidi. Rostoucí ekonomiky potřebovaly nové pracovní síly, které mohla doplnit jen migrace. Do toho se začaly hroutit kolonie a s tímto jevem přicházeli další vlny migrantů. Západ se pomalu měnil.

Stále větší proud migrantů z třetích zemí se nedal zastavit, a taky se nedal přehlédnout. Migrace se zastavit nedala, protože západ je ten hodný a východ ten zlý a byla by chyba ty chudáky nechat ve srabu. Máme dědičný hřích za kolonie, holokaust a křižáky. Tak se musela nějak ta slabost omluvit a nějak vysvětlit. Proto byla tato slabost nazvána humanitou a lež kolem migrantů se stala politickou korektností. Stala se z toho stejná mantra, jako byly na východě kecy o vládě lidu a rolníků. A protože každá lež má lehký podklad, musí se nějak podpořit. A tak začala šikana lidí, kterým tento nový názor nevyhovoval. Tyto lidé byli zcela nesmyslně označováni za nácky a rasisty a perzekuováni ztrátou zaměstnání. Přesně jako na východě. Do toho začal výplach myšlení, jak dětí ve škole, tak dospělých. Přesně jako na východě. Západní demokracie se ukázala stejně zhoubná, jako ta ve starých Athénách. Tam tenkrát řádila lůza a na západě politický elity. Nápor migrantů sílil a duševní masírka rostla. A když je člověk stokrát přesvědčován z televize o lži a je mu vyhrožováno, že pokud té lži neuvěří, bude vyvrhelem a náckem, časem podlehne. A většinou i uvěří. Stalo se to za Hitlera, stalo se to za Stalina a stalo se to za liberální demokracie.

Východ se po 40 letech vymanil z bolševického lasa a logicky se chtěl přidat k demokracii a blahobytu. Ale co nevidí? Etnicky změněné státy, dominující náboženství, proti kterému naši předci stovky let bojovali a demokratickou totalitu, která má uplácí plebs plnými žaludky. Přesně jako v Athénách. Padly hranice a našinci mohli začít cestovat. A co nevidí? Tuto západní krásu, kde je lež považována za pravdu a cizinec upřednostňován před domorodcem. Díky 40 letům totality máme čich na lži a umíme číst mezi řádky. Ať s tím nemusíte souhlasit, naše média jsou daleko svobodnější než na západě, to platí i pro ČT. U nás se o zločinech Novoevropanů píše častěji než na místě zločinu a nikdo není za to perzekuován.

Nikdy bych nevěřil, že to napíšu, ale musím. Nenávidím komunisty, ale ten jejich hrůzný režim nám dal šanci. Moji předci plivali krev, žili v porobě, ale komunisti nám nezlomili páteř. Páteř lidí je na západě nenávratně zlomena a v tom se mi jeví liberální demokracie zhoubnější než komunismus. Zasvinili nám přírodu, zničili ekonomiku, vyhladili elitu. Ale nezničili národ a nezamořili zem cizáky. Kdyby tu nebylo komunistů, vypadalo by to tu stejně jako na západě. Bolševik nám dal čas, aby jsme nedopadli jako domorodci u sousedů. Není to jejich zásluha, to ani náhodou a měli by ze světa po právu zmizet. Vše je jen historický paradox, které dějiny milují, ale proč toho nevyužít.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 282 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 3,75 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
178 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.