injekceockovani
7.12.2021
Kategorie: Společnost

Očkovaní kontra neočkovaní

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Někteří očkovaní mi začínají pořádně lézt krkem. Jejich útočnost roste každým dnem a jejich kecy o sobeckosti neočkovaných vzbuzují u ostatních nechuť. Ještě na nás poslat svrab a neštovice a bude to bezva. Nebo raději mor a choleru? Proč mají potřebu sdělovat na všech sítích jak jsou uvědomělí a jak zachraňují neočkované vlastním životem. No není to bláznivé? Co je komu potom jestli je někdo očkovaný nebo není. Já to nesděluji a nemám potřebu se dělit se skoro celou republikou o svém zdravotním stavu. Nechápu co je komu potom a zrovna tak mě nezajímá kdo má nebo nebo tečku. Mám mezi přáteli očkované i neočkované, ale rozhodně nesleduji kdo na tom jak je. Je mi to totiž jedno, protože já nemám žádné právo se ptát na jejich zdraví.

Za poslední dva roky nás média bombardují jen Covidem. Hodně jich podlehne, ale ti, co se vakcinovat nechtějí nechat, ti se zatvrdí ještě víc a nehnete s nimi ani buldozerem. Nejvíc mě přímo serou ti, co kvůli cestování, posilovně, kultuře a dalším činnostech se nechají očkovat, protože se prostě nechtějí vzdát svého stylu života. Pak se rozjedou po dovolených a dotáhnou sem další mutace a pak svorně vynadají neočkovaných že za to můžou. Takové hlupáky jde jen hrubě poslat do prdele a když si musí opalovat zadek u moře, tak ať nesou rizika a neočkovaným dají pokoj.

Naočkovaní

  • mohou onemocnět covidem
  • mohou skončit v nemocnici
  • mohou zemřít
  • jsou přenašeči

Neočkovaní

  • mohou onemocnět covidem
  • mohou skončit v nemocnici
  • mohou zemřít
  • jsou přenašeči

Tak jaké je v tom rozdíl? Politici a nezvaní odborníci tvrdí, že očkovaní umírají míň a a na Jipce je jich také míň. No to je docela sranda, protože by tam neměli být vůbec. Jsou přece chráněni super vakcínou.

Já v tom vidím jen jeden rozdíl. Neočkovaní v sobě nemají látku o které se toho moc neví a co je nejhorší? Smlouvy s těmito společnosti na výrobu vakcín jsou začerněné a to je to, co mě osobně moc vadí.

„Kdyby byli všichni naočkovaní, tak by na Jip leželi pouze naočkovaní pacienti“, velmi inteligentně nám sdělil šéf lékařské komory Kubek.

No pane doktore a co tam ti naočkovaní budou dělat? Pochopila bych, že budou ležet v nemocnice, ale nepochopím, co budou dělat na Jipce? Hrát mariáš? Šťourat se v nose? Podle vašich slov by přece měli být chráněni, ale jak tak koukám, tak před neočkovanými , zdravými jedinci by měli zalézt do nory, protože i přenos rýmičky pro ně může být nebezpečný.

„Do tři čtvrtě roku třetí dávku, jinak přijdete o certifikát pro očkované,“ sdělil nám bez uzarděn í ministr Adam.

Další perlivá věta a já marně vzpomínám na časy kdy vám stačila jedna, pak stačily dvě a dnes potřebujete tři. Kdopak z vás mi řekne kolik jich budete potřebovat za další rok a jestli zase občas skončíte na Jipce i po třetí dávce. Tak mi vysvětlete proč a já vám klidně odpovím a můžeme se pokusit si vysvětlit svoje postoje proč a proti.

P.S. Největší česká zdravotní pojišťovna VZP potvrzuje, že v roce 2019 proplatila 189 tisíc případů hospitalizací na lůžkách intenzivní péče, což je téměř stejné číslo jako v letech 2018 – 188 tisíc případů a 2017 – 190 tisíc případů. Ale v roce 2020, kdy byl zdravotní systém údajně několikrát blízko kolapsu, proplatila jen 171 tisíc těchto případů. To je pokles o více než 10 procent. Covidoví pacienti přitom představovali v roce 2020 méně než 5 procent všech případů hospitalizací na lůžkách intenzivní péče. Údaje z ostatních pojišťoven jsou velmi podobné,“ sděluje matematik Fürst, který vyhodnocoval statistiky!

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 191 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)