motiv5
6.7.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Očekávaná HR konference se blíží

Sdílejte článek:

(PR) 07|07|2016

Velkolepá HR konference, kterou chystá MotivP, se už blíží. Postupně se odkrývá seznam řečníků a přibývá přihlášených manažerů, ředitelů a dalších zájemců, kteří se chtějí dozvědět něco o strategiích podnikání. Letos to bude především o sdílení.

Společnost MotivP už dlouhá léta podporuje vzdělávání nejen manažerů a podnikatelů, ale i běžných lidí. Pro tu první skupinu pořádá pravidelné konference, té druhé slouží jejich program Talks, v rámci nějž mají přístup k videím z různých konferencí. V současné chvíli jich je na webu nasbíraných více než 3 500, zdokumentované jsou mezi nimi také konference, které pořádal sám MotivP. Kdokoliv se tam na ně může zdarma podívat.

Osobně je to ale přece jenom lepší. Konference od MotivP totiž nejsou jen o poslouchání přednášek. Do programu jsou vždy zařazené zábavné aktivity včetně dostatečných přestávek na rozhovory s kolegy a ostatními účastníky akce. Pro účastníky je vždy přichystané nějaké překvapení. Není proto divu, že jsou konference MotivP tak oblíbené. Přihlašování na tu letošní největší už je v plném proudu.

Od sdělování ke sdílení

Zřejmě úplně nejznámější akcí, kterou MotivP pořádá každým rokem, je HR konference. Témat už se za ta léta vystřídalo několik, letos nese název „Od sdělování ke sdílení“. Mluvit se bude o tom, že konkurenční výhodou nejsou jen samotné znalosti a zkušenosti, ale rovněž schopnost je předávat, sdílet.

HR konference 2016 se bude konat ve dnech 24. – 25. listopadu 2016 v Brně. Předpokládá se, že se akce zúčastní 150 – 220 HR manažerů. Jména řečníků zatím zůstávají z velké většiny utajená. Víme, že se na pódiu objeví František Hroník, Bronislav Frk a Petra Trojanová. Překvapí nás nějaké ještě známější jméno? V minulosti na HR konferenci vystoupili například Andrej Babiš, Andrej Kiska nebo Dominik Duka. Uvidíme, co MotivP nachystá. Vstupenky jsou již v prodeji, aktuálně navíc běží akce 1 + 1 zdarma.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 57 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.