miss-germany-organisation-miss-deutschland-mister-deutschland-finale-2018-152-400x400
19.8.2018
Kategorie: Společnost

Obzvlášť tlusté kolečko salámu

Sdílejte článek:

PETR BURIAN

O tom, že se nám architekti sociálního chování snaží násilím vnutit své pomatené vzorce ideální společnosti, netřeba dlouze diskutovat. To je prostě fakt. Když to nevyšlo s totalitami, zkouší to dnes jinak. Salámovou metodou.

Všechny ty genderové a jiné normy, dvou-tří pohlavní jedinci s právem top důležitosti, univerzální společné wc pro vše živé stejně jako rodinné svazky, zabírání si budov jako základní lidské právo, ba nejenom budov, ale i celých čtvrtí, měst a zemí, to je realita současnosti. Ultra levičáci vždy tvořili nepřehlédnutelnou podmnožinu společnosti a ani debaklem desítek milionů mrtvých a stovek milionů zničených životů v různých hrůzovládách jich neubývá. Oni jsou totiž něco jako chřipkový virus a umí dobře metamorfovat. Z taktiky: všichni jedinci se podřídí společnosti přešli na opačné: celá společnost se podřídí jedinci a z hesla: v jednotě je síla na: roztříštěnost vás spolehlivě zabije. A mají pravdu. Takové dobře organizované mraveniště umoří i buvola a do týdne z něj zbudou holé kosti. Chce to jenom drobné neustávající ataky na tisíci frontách současně a salámovou metodu. Tedy stav, když se ještě nic neděje a přitom už je dávno rozhodnuto. Masožraví mravenci obsadí nejstrategičtější pozice v srsti zvířete a čekají na povel k útoku.

A přesně tohle se děje v Euroatlantské civilizaci dnes. Příkladem budiž nám nová myšlenka tohoto směru, a sice to, že v soutěži ženské krásy nejde vůbec o krásu, ale o…a teď pozor, tohle vás fakt rozbije … o intelekt!

Slyšel jsem už o tom kdysi před lety, ovšem nevěnoval jsem tomu příliš vážnější pozornost, protože to spadalo do podobných šílených návrhů, jako předepisovat supermarketům otevírací dobu, zakázat hospodskému kouřit ve vlastním baru, či právo na libovolný squatting. A také to tehdy prosazovaly agresivní feministky, tedy ženy, kterých by si normální chlap nevšiml ani když by se ona taková po vyhraném ragbyovém zápase sprchovala v šatně vítězů hned vedle něj. Tehdy zákaz promenády v plavkách odůvodňovaly hloupoučkým:žena není žádné zboží.

Ano, účastnice Miss krásy opravdu nejsou žádné zboží. Zboží je totiž za úplatu libovolně k dispozici komukoliv, kdo si ho vybere. Ovšem takové děvče soutěže krásy stojí na opačné straně pultu a je to ona, která si může vybírat. Oproti všem těm “emancipovaným” moderním ženám na seznamce, které mají v preambuli požadavek na zajištěného muže s vyřešenou minulostí, nejlépe s vlastním autem a bydlením. Tam ano, tam si můžu zboží prohlédnout, vybrat a taky vím, co za své peníze asi tak dostanu. A taky ho můžu po vyzkoušení kdykoliv vrátit do regálu a prohrabat se nabídkou v jiném oddělení.

Ale zpět k těm myšlenkovým kotrmelcům na úrovni kabaretního aprílového vystoupení. Šéf německé soutěže krásy vysvětluje, že o Miss krásy by měly především rozhodovat její povahové vlastnosti, intelekt a zdravý životní styl. Krása těla bude nadále už jen dalším kritériem. Tak tady máme šanci na značné posuny a netušená překvapení, protože zatímco sexy babu umějí chlapi z davu ostatních vybrat neomylně do pár vteřin, mantinely povahových vlastností, intelektu a životního stylu se nám mohou měnit do alelujá. Salámovou metodou, pochopitelně.

Takže je úplně možné, že Miss krásy r.2028 bude malá, hrbatá, pajdavá čtyřicetiletá stará panna s orlím nosem, která vyšila v daném čase nejkrásnější srdíčko na duhovou vlajku.

Že soutěž v pojídání švestkových knedlíků vyhraje v budoucnu pan Ladislav Špaček, bývalý poradce prezidenta Havla, který sice sní jen čtyři, ale za to má nejlepší etiketu stolování.

Že titul Siláka republiky získá mladý šachový přeborník za sílu své nesmrtelné kombinace v Berlínské variantě Španělské obrany.

Že kulturistickou soutěž vyhraje uhrovitý laborant za krásu svých biochemických formulí.

Automobilový závod potom důchodce s kloboukem na hlavě, který na trase dodržel všechny předpisy silničního provozu podle hesla: není důležité tam být včas, ale dojet bezpečně.

A kdoví, možná se časem od těchto absolventů dřevěných gymnázií taky dozvíme, že sadismus je příručka pro sadaře a masochismus manuál pro domácí zabíjačky.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2019: *****

Dagmar Karlíková 500,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Anonymní dárce 1984,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, ing. Jan Kocura 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Dagmar Lavičková 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Švestka 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Milan Tahovský 500,- Kč, Rudolf Bláha 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Marin Vacek 500,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Petra Rohlíčková 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Ladislav Hegyi 300,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč

Celkem za měsíc: 14 428,00 Kč
Vybráno 41.22%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 24 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.