7.7.2014
Kategorie: Humor, Společnost

Obyčejnej člověk, obyčejnej president …

Sdílejte článek:

BRAK EXSTRÖM 07|07|2014

Tak já jako vím, že pantáta Miloš je lidovej a pro spodních deset miliónů. Že nejradši baští tlačenku s cibulí, kalí až mu naskakuje viróza a hulí jak fabrika před znárodněním. Že to všecko všecičko dělá hlavně pro toho vobyčejnýho tatíka s lahváčem u televizního fotbalu a jeho maminu v natáčkách, co mu ohřívá k večeři králíka, aby byli jako jedna velká sociální obyčejná rodina, ale …

 

 

Kurva, nějak si nemůžu pomoct. On ten president by taky měl bejt reprezentant i tý mojí republiky, tý země, která mě sice hází klacky pod nohy, odírá mě do bezvědomí a nechá po sobě skákat bandy papalášů, který by ji chtěli rozkrást na tři doby, ale pořád je to krásnej kout naší planety, kde žije i hodně moc fajn lidí a hlavně je to moje vlast. Něco, co by měl mít člověk v srdci.

 

 

Můžu to mít já? Můžu si představit, že tahle moje rodná hrouda bude někdy v ohrožení a můj nejvyšší velitel mě bude povolávat do zbraně jako lachtan z nafukovacího gumáku a ještě ho při tom budou muset podepírat tři svalovci? Že se budu chtít rvát za dědictví našich předků a rozkazy k boji budou politý becherovkou, umaštěný a špinavý od vajglů?

 

Můžu bejt na něco takovýho pyšnej? Mám se s něčím takovým ztotožnit? Tohle je ta nejvyšší morální autorita, která má Čechy tahat ze dna žumpy, kterou národ miluje, a za kterou by šel položit život do hrdinskejch bitev?

 

Dá se klesnou na ještě hlubší dno, než je dno demonstrativně nafouknutýho obyčejně-lidovýho člunu?

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč

Celkem za měsíc: 8 378,00 Kč
Vybráno 23.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 39 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.