reflex
28.6.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Obrázek na první stránce časopisu Reflex pohoršil v Americe mnohé

Sdílejte článek:

JANE K.

Jestli se kdo kvůli tomu obrázku pohoršil, tak jednak nemá nejmenší smysl pro humor a za druhé, nechápe jak moc velká pravda to je. Což znamená, že souhlasí s tím, co Antifa a BLM páchají a zakrývá si oči před skutečností. Protože ten obrázek říká opravdu všecko.

Že to šlo někomu řádně proti srsti je zřejmé už z toho, že hlavního redaktora časopisu Reflex, Marka Stonise okamžitě vyhostili z Facebooku. Jakmile se jim něco nehodí do jejich agendy, tak hned jsou celí bolaví a „správní.“

Samozřejmě, nikdo nepochopil skutečný význam textu na obálce, který je typicky český a to hlavně proto, že ho špatně přeložili.

Nápis na časopisu se ptá: „Poklekneme před všemi zločinci, kteří se prý chtěli polepšit? Což přeložili jako: „Poklekneme před všemi zločinci kteří SI CHTĚLI PŘILEPŠIT?“ To samozřejmě zkresluje smysl mírného bodnutí, které Reflex vyjádřil. I když to zároveň vyjadřuje drsnou skutečnost, protože všichni ti rabující zloději si opravdu chtěli pouze přilepšit.

REFLEX2Nikdo si ale nevšiml, že Hitler má na obrázku ženské šaty, což dokonale vystihuje BLM členy a Antifu, kteří jsou velmi často LGBTQ, neboli homosexuálové, lesby a všecko mezi tím. Ten, kdo s tímhle obrázkem přišel, opravdu věděl, co dělá.

Jeden z těch (nebo jedna z těch), kterým obrázek neseděl, podezříval, že časopis ztrácí čtenáře a zkouší si je takto zajistit, neboť i špatná publicita je dobrá publicita.

Další vinil Reflex z názoru, že považuje za správné dělat rovnítko mezi Black Lives a Nacismem.

Nějaký Martin Souček napsal, že je to skvělé (určitě pochopil správný význam textu na obrázku). Píše dál: Nejde ani o toho černého Hitlera, ale protože se nebojí vyjádřit svůj názor v tomto hloupém světě, kde nemůžeš říct skoro nic, aby tě za to nezkoušeli hned lynčovat, ti všichni nositelé Jedné Svaté Pravdy.

Dobrý názor, dobrá poznámka, ale jedna věc nesedí: jak to, že se musíme bát vyjádřit pravdu, i když třeba vtipnou karikaturou? Co se stalo se světem? Článek ZDE.

Ovšem na druhé straně, jsou zde ještě jiné věci ve hře. V článku „Který lunatik vede tento blázinec s Floydovým podvodem?“ popisuje autor jak mluvil se svým levičácky smýšlejícím příbuzným, který mu řekl, že Antifa a BLM jsou výmysl, se kterým přišel Trump a že ty zločinné protesty provádějí nadřazenci běloši.

To je přesně, co Megafon tlačí na lidi,“ píše autor v článku. Slovem „Megafon“ míní veřejné sdělovací prostředky, které v dokonalém unisonu hlásají do světa své vlastní „pravdy.“

Dokonce i časopis „The Nation“ (Národ) se vyjádřil, na základě jakýchsi dokumentů FBI, že prý nejsou důkazy, že by Antifa byla za těmito zločinnými protesty. A hlavně se starali kvůli jakýmsi pravičáckým skupinám, které údajně vyzývaly jiné pravičácké oddíly, aby napadly federální policii kvůli používání automatických zbraní proti protestujícím.

Celé je to nesmysl. Jednak, žádné automatické zbraně nebyly používány, to bychom nikdy neslyšeli konec toho celosvětového nářku a lamentování. A za druhé, žádné pravičácké skupiny se nikde v blízkosti loupeživého a ničivého davu nevyskytovaly. Žádný ze zatčených nebyl bílý nadřazenec (white supremacist).

Přitom jedno video za druhým ukazovalo černochy, jak ničili, vykrádali a zapalovali obchody. A pak ještě, Project Veritas vydal několik videí, která zachycovala Antifa trénink, kde se učili jak se chovat při pouliční rvačce, jak vypíchnout protivníkovi oko, přerazit mu žebra a zranit důležité orgány v těle.

V mediích dokonce přišli s názorem, že to, že černí trpí na koronavirus je zaviněno nadřazeností bělochů! Toto napsali zcela nestydatě Aaron Morrison and Jay Reeves v „The Associated Press.“

Nejhorší na tom je, že lidé jsou už tak zblblí, že neví komu a čemu mají věřit. Článek ZDE.

Stejně vymyté mozky mají ale i ti, kteří stále ještě protestují kvůli smrti George Floyda. Neustále se dovolávají „spravedlnosti,“ ale jakou další spravedlnost by chtěli? Bílý policista Chauvin byl odsouzen za vraždu, kterou nespáchal a s ním ještě několik dalších, i když většina z nich se doopravdy nijak nezúčastnila. Takže – jakou další „spravedlnost“ by chtěli? Snad je mají odsoudit pětkrát po sobě? Anebo je vláčet po ulicích přivázaných za auto? Co je podle těchto lidí „spravedlnost,“ když sami nemají pojem o tom co je správné a co ne?

Ami Horowitz zkoušel osobně přesvědčit protestující, že policie zabije o dost víc bílých než černých, ale nepodařilo se mu dostat k žádnému z nich. Nikdo mu nevěřil. Video ZDE.

 

ZDROJE:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 000,00 Kč
Vybráno 34.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 960 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
politicon.cz
48 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.