psoc_globe
10.1.2016
Kategorie: Společnost

Obrat? Dokud jim nevezmeme peníze, všechno jsou jen slova

Sdílejte článek:

VIKTOR LOŠŤÁK 10|01|2016

V imigrační krizi došlo od počátku roku k razantnímu obratu. Média, která až dosud všechny odpůrce imigrace házela do pytle s nálepkami rasistů a xenofobů, se během sotva několika málo dnů proměnila.

Po letech urputné mediální snahy modelovat skutečnost podle neomarxistického mustru se najednou dovídáme, že pravdu měli ti druzí – obyčejní lidé. Po nadávkách a pohrdání, jimiž byli od mediálních sluníček častováni všichni, co říkali, že s imigrací přichází skutečné, vážné problémy, se najednou zničehonic mluví právě o těch problémech. Už se připouští, že existují. V těch samých médiích, s těmi samými redaktory. Zvítězil zdravý rozum? Nátlak občanů? Jestli je to tak, pak výborně.

Je to jistě úspěch a všichni, kteří s odvahou šli měsíce proti jednotné mediální frontě, si mohou blahopřát. Budu trochu cynický – on jim taky nikdo jiný než oni sami nepoděkuje. Nečeká je žádná omluva, i když by si ji zasloužili. Mezi neomarxisty není žádná osobnost, která by vystoupila a omluvila se veřejnosti za výsměch názorům, které se ukázaly tak krutě pravdivé. Nic takového se nestane.

Bohužel však mít pravdu přináší nanejvýš jen pocit zadostiučinění. Navíc pochybuji, že by někdo byl v tomto případě příliš nadšený, že situace je skutečně tak špatná, jak „xenofobové“ předvídali. Pocit morálního vítězství však sám o sobě nic neřeší.

Nyní, když se snad konečně média vzpamatovala, je čas začít s řešením. S řešením problému, který imigrační krize odhalila – problému tunelování demokracie lobbistickými skupinami, skrývajícími se za legendy o obecné prospěšnosti. Teď, když je konečně možno otevřeně říct, že černá je černá a černá bude, ať už o ní šílenci mluví jakkoli, musí také zaznít, že popírání reality žádný veřejný prospěch nepřináší.

Méně básnicky – můžeme už ve veřejném prostoru říci, že všechny ty integrační, vítací a bůhvíjaké neziskovky, co si myslí, že ideálním řešením imigračního problému je vystřihnout z papíru srdíčka a věnovat je příchozím s bydlením zadarmo, jsou úplně k ničemu. Lžou nebo se přinejmenším trestuhodně mýlí. Problém nejen neřeší, od řešení nás vzdalují. Vzdalují nás o všechny ty veřejné peníze, které si z rozpočtů uloupnou, o všechny ty granty, co se z nich dobře a bez užitku živí.

Všechny ty penězotoky je nutné co nejdříve zastavit. Vláda, kraj ani obce už nadále nesmí podporovat neomarxistické pomatence. Vidíme, každý už vidí, že k ničemu nejsou. Jejich návrhy jsou přesně tak bláznivé, jaké se zdály od začátku. Nesmíme už jim dát ani korunu. 

ZDROJ: Viktor Lošťák

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 85 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,62 out of 5)
Loading...