20.1.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Oblečení jako symbol osobnosti …

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 20|01|2015

Ač se nám někdy politicky korektní mravokárci snaží vsugerovat, že jsme všichni jedna velká, jednolitá masa, která pod moudrým vedením pánů nahoře kráčí společně vstříc šťastným zítřkům, každý jedinec, pro kterého není osobní svoboda jen prázdným pojmem, si velmi dobře uvědomuje, že individualita a vlastní názor je bohatství, které se nedá zaplatit penězi ani koupit od zkorumpovaného úředníka.

Kdo pamatuje předlistopadový režim, určitě si vzpomíná na policejní razie proti „máničkám“, tedy lidem s delšími vlasy, proti křížkům na krku, na školní zákazy džínsů, triček s nápisy či tašek zvaných somradlo. Komunista dobře věděl proč tak činí. Všechny tyto vzhledové „úchylky“ totiž ve druhém plánu jasně dávaly mocipánům najevo, že společenská uniformita totalitního režimu, vynucené rovnostářství a celoživotní společenská šeď nejsou jejich nositelům zdaleka po chuti.

Není náhodou, že se podobným způsobem dává najevo svobodomyslnost po celém světě, a že kolébkou tohoto stylu komunikace s “namyšlenou” vrchností je Velká Británie a její undergroudové hnutí. Tak jako dala světu i značku Bench, vyrábějící oblečení  jenž se stalo symbolem.

Od dob založení značky v 80.letech minulého století si díky jedinečnému, nápaditému a inovativnímu stylu produktů lidé toto oblečení zamilovali. Desing vytvářela silná skupina umělců, která vymýšlela opravdu originální vzory.  Zásluhou toho se firma prosadila po celém světě a je dnes považována za jednu z nejlepších skate značek na globálním trhu.

5144-5370918011.-cb380809011-sx300-

Inspirace stylem BMX a skateboardingem je patrná i na současné řadě výrobků, stejně jako originalita a svobodomyslnost. Není náhodou, že firma Bench je nositelem ceny Cool Brands, kterou vedle ní obdržely i největší a nejprestižnější světové značky jako například Vogue či Rolex.

Máme to štěstí, že doby uniformistické socialistické šedi jsou už i u nás dávno minulostí. Alespoň co se spotřebitelských možností týče. Můžeme tedy bez potíží využívat i nabídky značky Bench a zdůraznit nákupem kvalitního a výrazně jedinečného oblečení svoji osobnost, svoji individualitu. V kolekci najdeme samozřejmě produkty pro ženy i muže, vše přes mikiny, svetry, trička, bundy, kalhoty, až po doplňky jako batohy a tašky.

Pokud nevíte, kde přesně oblečení Bench nakoupit, není nic snazšího než navštívit internetové stránky MeObleceni.cz, kde jednoduše a přehledně najdete veškeré prodejny, e-shopy i jednotlivé vybrané značkové výrobky na našem trhu dostupné.

Bench je dnes globální módní značka a presentuje veškeré aktuální trendy oblečení pro celých 24 hodin denního života ve městě. Nabízí pohodlné, nositelné a nadčasové kusy. Udržuje moderní a funkční desing výrobků, akceptuje nejnovější technologické výrobní postupy. Vlajková loď firmy – Bench mikina – je stálicí výkladní skříně skate módy po celém světě. Buďte i vy jedineční, buďte originální osobnost, buďte Bench!  

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč

Celkem za měsíc: 8 176,08 Kč
Vybráno 23.27%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.