VIRTEST
11.11.2020
Kategorie: Společnost

Obdoba gestapa opět na scéně

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝKoronakrize se přehoupnula do další fáze a naplňuje se vývoj od virózy k vakcinaci. Takže média přitvrzují, už se objevila informace o mrazáku u ostravského krematoria. Rouškaři žijí stále ve větším strachu, a ti podléhající fantasmagoriím mediálního strašení vytváří matematické křivky a vzývají nadále guru Flégra. Slováci jdou ještě dále a nastolili diktaturu covidu. Jedno celoplošné testování, které ve skutečnosti odhalilo, že národ je zdravý a koronavirem minimálně zasažený, navíc se prokázalo díky několika odvážlivcům, kteří přes riziko kriminalizace absolvovali dva testy po sobě a pokaždé s jiným výsledkem, že divadlo covid 19 je skutečně odvislé od kvality používaných testů a vůle vlády.

Testovací sady absolutně nesplňují to, co by dle dosud platné legislativy měly. Zrovna tak samotné odběry porušují několik zásadních právních norem. Bývalý slovenský ministr spravedlnosti Judr. Harabin se podrobně zabývá zákonností momentálního stavu na Slovensku, kdy lidé bez osvědčení o negativním testu mají problém v zaměstnání, s pronajímateli bytů, není jim umožněno nakoupit a jsou terorizováni i v jiných oblastech například Policií SR, přestože oficiálně je testování nepovinné. Dopracoval se k tomu, že celá takto akce slovenské vlády je kompletně protiprávní a vypracoval manuál, jak se občansky bránit. Naši slovenští přátelé najdou informace ve facebookové skupině Právo v kapse. Zároveň se tam dozvíte, že testy používané k odhalení covidu nemají schválení pro užívání v Evropské unii a jejich složení je v mnoha ohledech neznámé nebo diskutabilní.

Blíží se druhá vlna testování na Slovensku a je třeba vědět, že nejde jen o kšeft, ale především na vyčkávání, než dorazí vakcína. Slováci jsou postupně připraveni na povinnou vakcinaci a vychováváni k naprostému podřízení se příkazům zdegenerovaných politiků. Smutné je nejen to, že se minimálně brání, ale někteří v to dokonce věří. Neschopná a snadno ovladatelná prezidentka Čaputová svůj lid opustila a v podstatě je pouhou loutkou plnící příkazy svých liberálních mentorů. Prodloužení nouzového stavu o 3 měsíce je poté výsměchem vlastním občanům a ze Slovenska tak vznikla laboratoř, ve které se zkouší, co kdysi hrdý národ vydrží. Je překvapivé, jak málo jsou ochotni potomci Jánošíka bojovat o svou svobodu.

V Čechách se neradujme. I my tu máme své zástupce covidové mafie. Jeden byl odejit pomocí frašky na Vyšehradu, ovšem další zůstává. Člen Aspenského institutu pro Evropu Hamáček žádá prodloužení nouzového stavu a touží po úpravě zákonů v době jeho existence. Jedna z hlásných trub liberálů televizní stanice Nova už volá po dalších krocích následujících poté, co bude distribuována vakcína v Čechách. Pár dní po amerických volbách vyhlásil koncern Pfizer, že má hotovou vakcínu s 90ti% účinností. Jak k tomuto zjištění došli, to nikdo neví, protože běžně se takové léčivo testuje několik let, to aby se předešlo nežádoucím následkům. Úplatní epidemiologové se již nechali slyšet, že máme štěstí a můžeme být rádi za brzké očkování, zároveň se diví odporu, který k němu velká část obyvatelstva má. A moderátoři Novy již díky zadání přešli na propagaci, která může vyústit ve slovenský scénář. Ostatně i u nás už se policisté chovají jako gestapo. Klidně Vám na periferii města na zastávce, kde stojíte samotní, vysolí pokutu za nenasazení roušky. Vůbec nic je nezajímá.

Očkování by tak bylo nepovinné. Ale pokud byste ho neabsolvovali, po zbytek života by byli omezováni na pohybu a dalších právech dosud běžných. Jejich seznam se jistě už tvoří a postupně bude v rámci nátlaku zveřejňován. Rouškaři očkování podstoupí s nadšením jim vlastním, my ostatní bychom měli vyjít do ulic a nenechat se terorizovat. Složení vakcíny budí značné obavy a již dlouho se diskutuje o jejím úkolu, který má. Po zkušenostech s jinými vakcinacemi, pod kterými je podepsaný například Bill Gates a které vedly k vysoké úmrtnosti očkovaných jedinců, je i v tomto případu obava na místě. Možná bude stejně vše toto překonáno 3.vlnou šíření viru, ten by však měl být uměle doupravený a u něj by smrtnost byla už 30ti%. Přičemž povinná vakcinace bude urychlovat plánované snižování populace. Pokud k tomuto dojde, jsme na prahu genocidy obyvatelstva. Jediným východiskem je tedy nejen nenechat se očkovat, ale zároveň se vypřádat s elitami, a to velmi razantně.

Vše výše uvedené může být plácáním do vody. K ruským hranicím míří obrovské množství vojenské techniky a noční přesuny pokračují. Výhružky Bidena naznačují, že by rád rozpoutal v Evropě peklo. Je třeba udělat místo pro až 160 milionů migrantů z Afriky a válka z Ruskem vedená z Evropy by tento prostor vytvořila. Americké volby však dosud neskončily, a pokud se Trumpovi podaří přepočítáním hlasů a žalobami zvrátit jejich dosavadní průběh, udělá zároveň mnohé právě pro nás. V opačném případu nečekejme zdrženlivost od na válčení nadržených politiků a obchodníků. Rusové se dokážou na svém území ubránit. Zásadní zátěž a devastaci ponesou především země na východu a ve středu Evropy. Doufejme, že Biden nebude puštěn k moci a Trumpovi se podaří vypořádat s celou tou klikou kolem Demokratů. Pokud ne, přijde ještě těžší doba, než si dokážeme představit. Jste na to připraveni? (Na to se připravit nelze).

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 19 121,00 Kč
Vybráno 54.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 747 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
politicon.cz
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.