admiral-markets3
8.1.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Obchodování s akciemi se dá naučit

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Online obchodování si získává stále více a více stoupenců. Mnoho jednotlivců se do burzy každoročně ponoří a vydává se na cestu obchodníka. Ale jak obchodovat na internetu, když nevíte nic o obchodování? Zde jsou některé rady.

Co je trading

Za prvé, slyšíme o termínu “trading”. I když v některých kontextech může mít negativní konotace, trading je jednoduše synonymem pro obchodování, které platí pro jednotlivce. Trading na burze je proto možnost pro jednotlivce, jak investovat na akciových trzích s relativně malými částkami. Jako jednotlivec nakupujete a prodáváte akcie. Nakupujete takové akcie, o kterých očekáváte, že je v budoucnu prodáte za vyšší cenu.

Sázení na akcie – skutečnost

Obchodování s akciemi je pro každého, i pro začátečníky. Mnoho bezplatných školení, ve kterých se prakticky učíte obchodovat, je k dispozici na internetu.

Samozřejmě, neměli byste očekávat, že budete schopni žít ze svého obchodování během několika dní. Ale je možné vydělat peníze udržitelným způsobem, pokud jste ochotni se naučit obchodovat a pečlivě tomu věnovat čas.

admiral-markets3

Jak se naučit obchodovat

Ať už jste v obchodování nováčci, nebo s ním máte již nějaké zkušenosti, je velmi doporučeno naučit se obchodovat, než to začnete dělat s reálnými penězi.

Pro naučení obchodování s akciemi najdete na webových stránkách regulovaných brokerů bezplatné školení ve formě videí, webinářů nebo praktických průvodců.

Současně vám někteří brokeři nabízejí příležitost prakticky obchodovat na demo účtu, který vám umožní naučit se obchodovat zdarma svým vlastním tempem bez rizika ztráty peněz.

Jakého brokera vybrat pro on-line vzdělávání

Pro online trading budete potřebovat obchodní účet u brokera. Při výběru online brokera je třeba ještě zkontrolovat některé věci:

 • Je broker regulován?
 • Poskytuje váš broker školení obchodníků?
 • Umožňuje váš broker bezpečně obchodovat pomocí demo účtu?
 • Jaké finanční nástroje nabízí váš broker?
 • Je váš broker konkurenceschopný?

Vezměte si příklad regulovaného zprostředkovatele: Admiral Markets. Nabízí širokou škálu finančních nástrojů a umožňuje obchodovat s indexy forexu a CFD, akciemi, dluhopisy, komoditami a kryptoměnami.

Jednou z výhod brokerů jako je společnost Admiral Markets je poskytnout bezplatné vzdělání a demo účet, abyste se mohli naučit obchodovat zdarma, bez rizika a bez závazku.

Je také bezpečným a konkurenčním brokerem:

 • Regulovaný u FCA,
 • Nabízí ochranu záporného zůstatku,
 • Minimální vklad pouze 200 eur,
 • Spready od 0 pipů,
 • Žádné rekotace,
 • Nejlepší obchodní platformy: MetaTrader 4 a 5.

Všechny tyto podmínky činí Admiral Markets ideálním brokerem pro online obchodování.

Závěr – 5 tipů pro online obchodování

 1. Vyberte si regulovaného online brokera,
 2. Vyberte si správné finanční nástroje, které chcete obchodovat,
 3. Udělejte si čas, abyste se naučili obchodovat,
 4. Vyzkoušejte si obchodování na demo účtu,
 5. Obchodujte pouze s penězi, které si můžete dovolit ztratit.

Postupujte podle těchto tipů a zjistíte rychleji a bez nervů, jak obchodovat na internetu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 191 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.