golf-1758094_1280
28.11.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Obchodní jednání na golfu? Proč ne!

Loading...
Sdílejte článek:

Přátelských pracovních vztahů si vždy vážíme a snažíme se je udržovat na co nejlepší úrovni. Podobné zájmy a společné zážitky mohou často posunout celé jednání výrazně kupředu. Zajít si společně na golf tak může být prospěšné dobrým vztahům i obchodu.

Bez spěchu

Setkání v zasedací místnosti firmy s kávou a mnoha dokumenty má své místo, pro udržení a zlepšení vztahů se ale hodí občas i setkání mimo kancelář. Golfové hřiště je ideálním místem, kam můžete svého obchodního partnera nebo důležitého klienta pozvat. Královskou hru nelze nijak uchvátat, zrychlit nebo zjednodušit, vše má svůj čas a tempo. Golf vyžaduje soustředění a trpělivost a zároveň umožňuje konverzaci, což při jiném sportu nejde, a můžete tak probrat nejen pracovní věci. Navíc je golfové oblečení pohodlnější varianta než upnutý oblek a je předpoklad, že atmosféra bude uvolněnější než při jednání na firmě.

Praxe netřeba

Golf si u nás získává stále více příznivců, přesto však pro mnoho potencionálních hráčů zůstává nevyzkoušený. A tak se může naopak stát, že klient bude chtít setkání na golfu a vy s ním nemáte žádné zkušenosti a chybí vám i golfové vybavení. Ani to ničemu nevadí, krása golfu je také v tom, že vyrovnaný souboj si užijí i dva soupeři na naprosto odlišných úrovních, začátečník a zkušený hráč. To umožňuje hendikepový systém hodnocení a dva hráči na různé výkonnostní úrovni se tak mohou stát bez problémů soupeři, aniž by bylo předem naprosto jasné, že ten zkušenější vyhraje. Vše, co potřebujete, je naučit se, jak se drží golfové hole a seznámit se s pravidly. Pak už si jen užívat krásného prostředí golfového resortu a čerstvého vzduchu.

Bez ohledu na to, zda jste zkušený hráč nebo hole držíte poprvé v ruce bude golf tou správnou hrou, která zlepší vaše obchodní vztahy a dopřeje vám výbornou zábavu.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 511,11 Kč
Vybráno 21.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 78 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.