volny
22.1.2021
Kategorie: Politika

Občas by facka bodla

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Radovan Vích měl potřebu sdělit, že je poslanec Volný je individuum se kterým nemá nic společného. A pak nám dal lekci slušného chování a sdělil nám starou známou věc, že můžeme ve spoustě věcí s vládou nesouhlasit, ale fyzické násilí? Tak to tedy ne. Násilí prý do politiky prostě nepatří. No pobavil mě.

Já bych řekla, že pár facek v pravou chvíli je občas bezva argument. Kdyby se praktikoval pokaždé, když se domlouvají jak odrbat národ, nebo na společných rozkrádačkách, či milionech v krabici od vína a tunelování všeho, co jim přejde pod pracky, tak to by byla paráda. Myslím, že by velké části modřiny nikdy nezmizely.

A co se vlastně stalo? Ano, každý má spoustu řečí co nám tlačí do hlavy, ale pravda je taková, že poslanec Volný si na protest nebere ve sněmovně roušku a za to se mu dostalo označení idiot, kterým ho poctil poslanec Feri. Tohle odstartovalo následující bitvu, i když já bych to bitkou nenazvala. Poslanec Volný chtěl slovo které mu bylo odebráno, tak si pro něj prostě došel. Nevšimla jsem si že by on někoho tahal za košili, kalhoty. Za to on byl odstrkován a tahán od mikrofonu. Jistě, tohle se nedělá, ale jak měl mluvit, když mu to prostě nedovolili. Nevolí zrovna hedvábná slova, ale je doba, která nechce hedvábí, ale pořádný smirkový papír. Poslanec Volný jen žádal o slovo, protože jako volený zástupce lidu má právo se vyjádřit. Kdyby mi zakazovali mluvit, jednala bych stejně.

Poslanec Volný a poslanec Bojko prostě dělají jen to, co by měla dělat celá země. Sundat ten zatracený hadr a začít normálně pracovat. Tento stav je naprosto šílený a neúnosný. Člověk myslící si potom říká, komu se hodí zkrachované země. Kdo nechce aby lidé měli na jídlo a na bydlení. Napřed nás ožebračí a pak ovládnou. Bojte se jen těch, co vám lžou ve jménu Covidu a neřešte kdo komu dá přes hubu v rámci záchrany našeho světa.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 109 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,59 out of 5)
Loading...
politicon.cz
136 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.