POLICIECB
16.3.2021
Kategorie: Společnost

Občané píší: Hamáčkovo gestapo v další akci

Sdílejte článek:

KURÝR IN

Před týdnem byl protiústavně zadržen poslanec Volný, píše moravský advokát z Trikolóry Zdeněk Koudelka. Před dvěma dny policista zaútočil na neposlušného budějovičáka. Kolikátý je to v ČR již incident? Již 5.3.2021 píší Parlamentní listy o interpelaci poslankyně stejné strany Terezy Hyťhové „Hamáčku, chceme vědět, co bude na konci března“. Ta mimo jiné klade otázku „Proč si ČR nevezme příklad z jiných zemí – např. z Velké Británie?“ Obáváme se, že Británie není ten nejlepší příklad. Právě tam si, jak lidé píší, Hamáčkovo gestapo nejspíš vzalo příklad.

Moravský advokátdocent práva, věnující se především ústavnímu a správnímu právu, zvláště výkonné moci a samosprávě. Autor knih Prezident republikyPrávní předpisy samosprávyTranscendentní pramen práva, Zákon o státním zastupitelství s komentářem, Mezinárodní konflikty a bezpečnost státuZákon o obcích (obecní zřízení) Komentář, na svém blogu píše:

V neděli 7. 3. 2021 byl v Praze na Václavském náměstí po demonstraci zadržen policií poslanec Lubomír Volný, protože neměl roušku.

Lidé na demonstraci nenošením roušky vyjadřují odpor ke covidovým zákazům, příkazům a omezením, které stanovila vláda či Ministerstvo zdravotnictví. Poslanec Volný tím projevuje politický názor.
Zadržet poslance lze jen, byl-li dopaden při spáchání trestného činu nebo bezprostředně poté, což stanoví čl. 27 odst. 5 Ústavy. Jelikož nenošení roušky je jen přestupek, je zadržení poslance Volného protiústavní. I Ústava byla zarouškována.

Boj proti porušování práva v jednotlivých případech je bojem za všechny, kteří se nechtějí zítra probudit v totalitním státě. I zde platí výrok Martina Niemöllera o vzrůstu moci nacistického státu: “Když přišli nacisté pro komunisty, mlčel jsem; nebyl jsem přece komunista. Když zavírali sociální demokraty, mlčel jsem; nebyl jsem přece sociální demokrat. Když přišli pro odboráře, mlčel jsem; nebyl jsem přece odborář. Když přišli pro mě, nebyl už nikdo, kdo by se mě mohl zastat.“.


Po kliknutí na obrázek zobrazíte video s průběhem celého zásahu.

Od té doby bylo občany ČR zaznamenáno již několik drsných zákroků policie (městské i státní) proti neposlušným občanům (Kolik jich ale asi tak nikdo nezaznamenal?). O tom posledním již píší „Hamáčkovo gestapo v další akci

Poslankyně Mgr. Tereza Hyťhová za ústecký kraj promluvila za rozčarované občany. Hamáčku, chceme vědět, co bude na konci března.

Parlamentní listy mimo jiné píší: Od prvního března se Česká republika ocitla v přísném lockdownu. Lidé musí zůstávat na území své obce nebo okresu, ve firmách se povinně testuje, respirátory jsou povinné takřka všude.

„Budou studenti maturovat? Budou moci živnostníci pracovat? Jaký má vláda plán a strategii, co bude zamýšlet s republikou v případě, že se situace nezlepší?“ ptala se za občany poslankyně Hyťhová, podle které není možné rozhodovat ze dne na den a vydávat nová a nová nařízení, příkazy, zákazy a omezení. „Lidé potřebují vědět určitý čas dopředu, co se bude dít a na co se mají připravit,“.
„Myslím si, že vláda zkrátka žádný plán nemá a nařízení vymýšlí na koleni. Proč se vláda aktivně nesnaží zajistit dostatek vakcín a raději stále čeká na EU? Tohle všechno prodlužuje lockdown do nekonečna,“.

„Proč si Česká republika nevezme příklad z jiných zemí – např. z Velké Británie?“

Na to redakce Kurýr IN klade otázku: Jsou opatření přijatá Velkou Británií hodna následování? Vážení čtenáři posuďte sami.


Kliknutím na obrázek spustíte video autentických záznamů policejní brutality za poslední rok ne jen z Británie, ale celého západního světa. V čí prospěch se to vše právě na této části naší planety děje? Není to jen naše vláda, na kterou většina občanů ČR nyní upírá zrak. Informace o kterých se z médií příliš nedozvíte. V těch navíc chybí i jakékoli zprávy o tom, co se děje v těch dle nich a některých politiků „diktátorských režimech“.

Většina občanů za ten rok mediální masáže, děšení postaveného na zmanipulovaných statistikách a realizovaných opatření si již bohužel vytvořila ke svým vládním věznitelům Stockholmský syndrom – specifická pozitivní emoční i afektivní vazba a závislost oběti (např. rukojmí) na pachateli (např. únosci) vyskytující se též ve vztazích některých vězňů a jejich vyšetřovatelů. Většina občanů se stala vděčnými rukojmími vládních „zachránců“. Přesně jak píše lékař intenzivní medicíny Martin Hála, který začal veřejně publikovat z nutnosti duševní sebeobrany. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč

Celkem za měsíc: 11 633,00 Kč
Vybráno 33.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 270 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)