POLITIKA

Občane, kam kráčíš?

Sdílejte článek:

KAREL PETŘÍK

Nechceš „zelený úděl“? Nechceš přestěhovat Afriku do Evropy? Nechceš mít zavřené školy a ústa? Tak musíš něco udělat! Jenom snílka nebo blázna může napadnout, že národ, jehož zadky se nezvednou, ani aby došly k volbám, se zvednou, aby bránily republiku. Pokud budeme raději sedět v hospodě s náhubkem na hubě, s potvrzením o vakcinaci v kapse a prndat o svobodě a demokracii, tak nás čekají skutečně špatné časy.

Téměř žádná ze stran bojující o moc ve státě a hlavně naše peníze, se nevzepřela plánům Bruselu. Strany si vedou své kampaně, kde slibují všechno všem, tvrdě se střetávají nad – roušky ano – ne, vakcínu 2x, 3x, ? za rok, přidáme těm 1000kč, tamtěm 3000kč. Zatímco politici stupňují své hašteření poutající volební publikum, ve skrytu pomalu realizují programy EU. TSS a SPD jsou jediné strany, které se zcela jasně a konkrétně vymezují proti některým nebezpečným až ničivým snahám. Přerozdělováním peněz posedlí Piráti a ČSSD spolu s podivně pravicovou TOP 09 berou vize EU bez výhrad, ti ostatní se ukrývají v mlze slov. Čas se ale zrychluje jak voda před vodopádem a z lodiček slibů a krásných lží stavěných pro rybník, zůstanou po dopadu na skálu reality pod vodopádem jen směšné a tragické trosky. Z představ skvěle zvládnuté budoucnosti procitneme do zápasu o přežití.

Ti co tančili, na potápějícím se Titaniku, na rozdíl od nás věděli, co je čeká. Voda valící se do naší lodi nestudí. Tak raději věříme neuvěřitelným kecům – protože jim věřit chceme. Z volebních průzkumů je jasné, že procitnutí národa se nekoná. Asi ani střední třída toho nezažila dost na to, aby pochopila, že zaniká, i když ji revoluční gardy zatím neoznačily jako nepřítele, její příslušníci vyhynou tiše na vyčerpání snahou splnit všechny normy a povinnosti uložené jim laskavým státem. Ale je zde ještě střední třída? Nezůstal jen houf uplacených a přeplacených úředníků s vystrašenými živnostníky? Ti první se bojí nařčení z přebytečnosti a ti druzí toho, aby zase nepřišli ti první si na nich dokazovat svou nepostradatelnost.

Největší problém letošních voleb není střet Babiše s blokem anti-Babiš, ale to, že všechny jejich lodičky unáší řeka s jménem EU a oni odmítají vidět před sebou vodopád, naopak přesvědčují všechny o bezpečí a prospěšnosti plavby po této řece. JEN TSS A SPD ŘÍKÁ, ŽE JE NUTNÉ ZMĚNIT ŘEKU!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 539 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)