cikaniosada
18.2.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

O začleňování cikánské populace do většinové společnosti

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (49 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

OTTA

Cítím za svoji občanskou povinnost seznámit čtenáře s mojí osobní zkušeností s pokusem komunistů začlenit mladé cikány alespoň do gramotné společnosti. A to nebyli imigranti, co se tlačí do Evropy.

Od 1. 3. 1978 do 28. 2. 1979 jsem vykovával základní vojenskou službu u VÚ Levice. Byl jsem zařazen k 1. rotě vojáků s nedokončeným základním vzděláním jako velitel 2. čety. 1. 4. 1978 narukovalo k této rotě 100 nováčků a byli rozděleni do 4 čet. Všichni cikáni, ve věku od 18 do 29 let, 60% z nich už okusilo kriminál za trestné činy jako znásilnění, loupežné přepadení, podvod, krádeže, ublížení na zdraví a pod. Na vojnu mnozí rukovali až od 20 let i výše z toho důvodu, že v mladším věku v měsících duben a říjen kdy se chodilo na vojnu byli zavření v kriminále a nemohli na vojnu nastoupit.

Úkolem vojny nebylo z nich udělat vojáky, ale odstranit negramotnost a naučit je základům hygieny. Nechtěli se po nich žádné zázraky, jako učebnice se používal slabikář a početnice z 1. třídy ZDŠ. Ukázat jim, že existuje mýdlo, kartáček na zuby, toaletní papír a posrané trenýrky se mohou kdykoliv vyměnit za vyprané u výkonného praporčíka na rotě.

Chodili za mnou abych jim přečetl dopis z domu. Byla to síla když pologramotná družka vynechala ve slově s 5ti písmeny jedno nebo i dvě písmena. Stejně tak jsem psal dopisy jim, které mě diktovali. Dva moji negramotní vojáci měli v 19ti letech už 4 děcka, se stejně negramotnýma družkama.

Pane Bartoši od Pirátů, úžasná Džamilo a Kocábe to bylo v době, kdy už 10 let před tím chodil Armstrong po měsíci. Na Slovensku byly tyto roty vedeny jako Výcviková rota, v Čechách se to jmenovalo Školní rota. Bolševik zřídil tuto opičárnu jako odpověď na to, kdy byl v USA prezidentem Carter a začalo se veřejně mluvit o lidských právech a soudruh zjistil, že je v ČSSR asi 600.000 cigánů, z toho zhruba 400.000 negramotných, a poslední štací kde je možné na ně působit silou a naučit je alespoň číst a psát je armáda, když už nechodili ani na ZDŠ a byla přitom uzákoněna povinná školní docházka. Proto byly zřízeny v armádě tyto roty, kterých bylo v ČSSR kolem deseti. Vimperk, Čáslav, Přerov, Znojmo, Levice, Zvolen, Humenné a další.

Za rok vojny jsme je nenaučili vůbec nic, protože měli akorát 4 pudy. Co kde sežrat, co kde vypít, co kde ukrást a co kde ošukat. Negramotnost jsme částečně odstranili tak, že jsme ty největší blbce poslali přes vojenské psychiatry do civilu, aby nás lampasáci nedrbali, že nejsou výsledky. Za ten rok jich bylo asi 30. Mnozí za tu svoji tupost nemohli, protože příbuzenská plemenitba nad 3,5 promile po několik generací také udělá svoje. To vím přímo od svých vojáků, jak se v těch cigánských osadách navzájem šukali.

A od té doby do dnešních dnů uběhl nějaký ten pátek. Za tu dobu se do našich cigánů nacpaly za účelem asimilace těžké miliardy Kčs i Kč a výsledek? Například v Břeclavi před nádražím, kolem Shoppingu a náměstí nebýt obchodů, gymnázia, parku, dlážděných chodníků bych mnohdy nevěděl jestli jsem v Břeclavi nebo někde v Africe na Serengeti mezi paviánama.

A víte co se změnilo? Věkových idiotů mezi 18tým a 30tým rokem věku neubylo. Změna však nastala. Nechodí otrhaní a špinaví jak prasata, chodí ve značkovém oblečení s mobilem v ruce, jaký nemám ani já po 40ti odpracovaných letech. Akorát nevím kdy chodí do práce, když se tam poflakují od rána do večera.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
90 komentářů
  1. piangendo

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.