abstract-1233873_960_720
29.3.2016
Kategorie: Společnost

O všelijakém mediálním nálepkování

Sdílejte článek:

PETR PAULCZYNSKI 29|03|2016

Prej tu vítáme komunistu, píší a říkají. No tak abyste věděli jak to s těma komunistama je. Tihle jsou k vítání povolení ba doporučení. Podotýkám, že nejsem žádný příznivec čínského režimu, ale to co se rozpoutalo není nic jiného než falešné pokrytectví. A to mi vadí. Jak napsal kamarád: Tito lidé sedí v Evropské komisi, která nám přímo vládne a žádám, aby se jim antikomunističtí bojovníci věnovali se stejnou vervou jako čínskému prezidentovi:

Tak asi tak. Media do nás celé velikonoční pondělí hustila, že v Číně je tvrdá komunistická diktatura a velká část společnosti touží po demokracii západního typu. V tom případě je ovšem divné, že z těch několika set tisíc čínských turistů, kteří k nám každoročně přijedou (zřejmě ti šťastní, kteří dostali výjezdní doložku a valutový příslib?), ještě nikdo nepožádal o azyl. Konstatuje Mirek Macek.

A Petr Štěpánek, známý to “milovník” našívaší zase konstatuje: A propagandisté z České televize jsou opět v akci, opět mají manévry. Přiletěl prezident “komunistické Číny”. Tohle sousloví nám valí do hlav celý den. O tom, že je to vlastně blbost, jsem tu už psal. O specificích čínského KAPITALISMU velmi zasvěceně před časem v Reflexu psal ekonom Karel Kříž. Teď mi ale jde o něco jiného. Zaznamenali jste někdy, že by redaktor České televize uváděl zahraniční návštěvu třeba slovy “prezident z KAPITALISTICKÉ Francie” nebo “papež z KATOLICKÉHO Vatikánu” nebo “ministr z ISLÁMSKÉHO Íránu”? Já tedy ne. Proč tedy najednou “prezident z KOMUNISTICKÉ Číny”, nota bene, když i věcně je to blbost? Jedna z propagandistických metod se jmenuje NÁLEPKOVÁNÍ. Nepřímo vlastně nálepkují Zemana. Zeman se paktuje s komunisty. Jenže nálepkováním, tedy čistokrevnou propagandou, se veřejnoprávní Česká televize zcela zpronevěřuje svému poslání. A nejen to. Porušuje tím i zákon. A to vše za naše peníze. Jak dlouho si to ještě necháme líbit?

No a čím tento úvodník uzavřít? Ta partička zoufalých kavárenských havloidů dělá maximum pro to, aby na Havla a všechno, co tu po něm zbylo, byli nasraní i ti, kteří na to už dávno zapomněli. A práce se jim fakt daří. Takže gratuluju. Tímhle tempem brzy nastane chvíle, kdy někomu dojde trpělivost a pro změnu navrhne přejmenování letiště zpátky na starou, dobrou, klasickou Ruzyni. 

Po masakru v Bruselu se přenesl slovní masakr i na stránky FB. Jan Zahradil nechal cloumat zlost svým majestátem a vzkázal radílkovi Jandovi: Jakub Janda, co viděl Brusel tak akorát z rychlíku, se právě přiživuje na dění, rozdává na fb expertní rady a dává rozhovory, co dělat. Já bych měl pro něj dneska taky radu – aspoň do zítra držet hubu. Zejména dneska mě to mimořádně sere.

Zahradila podržela Tatiana Evans která Jandovi připsala: Jan Zahradil má, na rozdíl od vás a všech zaměstnanců toho vašeho tanku (slovo “think” se zdráhám použít, protože žádné “myšlení” ani “myšlenky” do diskuze nepřinášíte, rozhodně ne takové, které by byly produktem samostatného myšlení a vaše) mandát od voličů. Nevím, co je arogantního na konstatování, že o Bruselu víte kulový, zato jste se již od rána stihl pasovat na odborníka na tamější bezpečnostní problematiku. Stejně tak víte úplný exkrement o “integraci lidí jiných kultur”, ale jste schopen o tom hovořit, či dokonce tvrdit, že vy (váš tank) má tímto směrem dokonce vypracovaný program. Jste směšný oportunistický panák. A co víte o jiných kulturách, že si osobujete právo hovořit o tom, jak je integrovat do Evropy? Rozeznáte wolof od swahilštiny? Víte, jaký je rozdíl mezi Araby a Berbery? Víte, proč se Sýrie přiklonila k Sovětskému svazu? Kolik hodin oddřené sociální práce máte za sebou dejme tomu v Saint-Denis? V Kreuzbergu? Kolika tureckým či arabským děckám jste pomohl získat profesní vzdělání či dokonce titul na univerzitě a vytáhl je ze situace, kdy byla jednou nohou v kriminále? Kolik jste napsal vědeckých prací, které zkušenosti takových lidí zpracovávají? Znáte statistiky pracovního trhu osob s migračním pozadím v Německu? Ve Francii? Jste schopen je analyzovat a pak z nich formulovat nějaká východiska? Teze? Neměli by o integraci hovořit tito lidé, místo nějakého užvaněného panáka?

Tak asi tolik k Jandovi co se rozhořčil na Zahradila. Ten Janda, který osobní útoky využívá denně – když obviňuje každého, kdo nesdílí ty jeho řiťolezecké názory, z kolaborace s Ruskem a podobně. Proč bys na oplátku nemohl vydržet trochu těch osobních útoků na svoji osobu? Hroší kůži a ke všemu ochotnou ambiciozní oportunistickou povahu na to má. Tak odvahu, hochu!

Nejen protičínskou a proevropskou potažmo proimigrantskou propagandou nás krmí ČT. Nezapomínají nám sdělit, jak máme správně vidět Trumpovo tažení. Tak jsem si před chvílí poslechl zprávy na ČT24 a nějaká arogantní redaktorka Kateřina Etrychová, se nezapomenula otřít o kandidáta na prezidenta USA Donalda Trumpa, že zase využívá stávající situaci, ke své protiislámské rétorice ! To už je opravdu vrchol, co si ta ČT dovoluje ! Trump jasně od začátku hlásá a upozorňuje, jaké nebezpečí znamená zločinný islám a tím muslimové, pro celý civilizovaný svět. Situace v Bruselu mu dává jenom zapravdu a tohle navedený trdlo bude kritizovat jeho oprávněný postoj v oblasti globální politické situace a hlavně imigrace z arabského světa.

Stručný přehled názorů nalezený v diskuzích lze shrnout stručně asi takto. Na místě nejsou zkratkovitá jednání, ale jednoduché a jasné kroky. Okamžitě a bez čekání , všechny cizince z těchto a nejenom z těchto oblastí a bez dokladů, zatknout a separovat v detenčních zařízeních, jednat s nimi nekompromisně a přestat si hrát na milosrdné, hloupé blbečky , kteří se neustále snaží o nějakou integraci, která je nesmyslným pokusem o začlenění těchto individuí do civilizované společnosti, oni o to nestojí, oni se cítí nadřazeni a jenom se tomu vysmívají.

Dále bych navrhl okamžité zrušení stávajících nogo zón, kam se bojí chodit i policie všech zemí, kde se tyto nacházejí a nastavit tvrdé sankce za neuznávání právních řádů, zmíněných zemí. A v neposlední řadě, všechny čluny , které připlouvají k břehům Evropy otočit a vracet zpět. V případě, že budou muset nalodit uprchlíky nevysazovat je na pobřeží Evropy, ale v Turecku. Turci si musí hlídat své pobřeží a vody, tímto pak zamezit odplouvání utečenců a migrantů směr Evropa !!! Dostávají za to opravdu velké finanční odškodnění !!! Jestli tato opatření nebudou dostatečná, budeme muset přistoupit k opatřením ještě tvrdším, nenecháme se přeci postupně vyvražďovat a nebudeme zalézat do děr , před těmi co vyznávají násilný a středověký styl života.

Kdy už konečně politický mainstream západu pochopí, že nás muslimové prostě nenávidí? …že ta nenávist je hluboká a trvalá a že vychází z mindráku a nesplněných slibů samotného Mohameda….Nenávidí nás proto co Západ představuje, protože Mohamed toho nedosáhl i když to svým věřícím slíbil. Západ sám je totiž trvalou ukázkou selhání Islámu, dokud bude existovat dotud bude trvat nenávist muslimů. Nenávist ke svobodě, volnosti, spravedlnosti a toleranci. Summity jsou pěkně prosím ku lejnu.

A na Fejsbůku napsali:

 • Ano, bylo potvrzeno tajnými službami, že Putin posílá muslimské přistěhovalce o EU ropovodem Družba.
 • Nedalo se očekávat nic jiného, brzy se začnou rozdávat medaile. Po Putinovském Rusku, syrském diktátoru Asadovi a českých fašistických xenofobech, Česká televize už zvítězila i nad Rudou Čínou.
 • Lžipapež lízal nohy muslimákům a Babiš zdaní restituce. To jsou na Velký pátek ty vůbec úplně nejlepší církevní počiny ever.
 • Zatčený Abdeslam nespolupracuje, no snad ho hezky poprosí. Bývaly doby, kdy by si ho vzal do parády vyšetřovatel s přezdívkou Chirurg.
 • Bohouš psal, že za dnešní volno máme poděkovat socanům. Je to nevzdělanej vůl. Každej ví že za to musíme poděkovat Židům
 • Morální české kýče. Co se zcela vyprázdněných, pseudomoralistických gest týká, to jsme mistři světa. Přelepit si hvězdičku na dresu při hokeji v šedesátkách, trhat si 15 stranu v občance v sedumdesátkách, potutelně na sebe mrkat při představeních Cimrmanů v osmdesátkách, vyvěšovat vlajky Tibetu, nosit placku punkového KS, pohoršovat se nad MZ, sundávat čínské vlajky. A mluvit o Mašínech jako o zločincích…
 • „Sdružení pro integraci a migraci“, v jehož čele stojí (svět div se!) Jan Ruml, si přijde z veřejných zdrojů (dle závěrečné zprávy za rok 2014) na něco přes 8 milionů korun. Veřejné zdroje jsou evropské fondy, Hlavní město Praha, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Ministerstvo vnitra, Visegrádský fond, Norské fondy a tak dále…Z osmi milionů, co které má sdružení k dispozici, jich celých šest a čtvrt milionu jde na osobní náklady, na mzdy plus sociální a zdravotní pojištění.
  To se to migruje a integruje (za cizí peníze)!
 • Na billboardu mrtvej prezident a reinkarnace 13. dalajlámy s textem “tito pánové jsou tady doma”. No, z toho se Číňan nevzpamatuje!
 • Pro pány Kalouska a Fialu mám vzkaz. S touhle rétorikou přivedete zbytky pravice opravdu, ale opravdu do prdele.
 • Když tak koukám jakou hysterii v kavárně vyvolala návštěva šéfa jedné ze světových velmocí, jsem zvědavej co se bude dít až přijede Trump.
 • Nic není tak vypovídající jako fakt, že Evropská komise byla evakuována. A ostatní prý mají být v klidu protože věci jsou pod kontrolou.
 • Předseda zahraničního výboru ruské Dumy Alexej Puškov: Zatímco šéf NATO Jens Stoltenberg bojuje s „ruskou hrozbou“ a posílá jednotky do Litvy, v Bruselu mu pod nosem vyhazují lidi do povětří.

A něco veselého:

500986_article_photo_niVp0oR0_900x

A to je dneska všecko.

Zdroj: Petr Paulczynski

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 12 447,00 Kč
Vybráno 35.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 38 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
27 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.