abstract-1233873_960_720
29.3.2016
Kategorie: Společnost

O všelijakém mediálním nálepkování

Sdílejte článek:

PETR PAULCZYNSKI 29|03|2016

Prej tu vítáme komunistu, píší a říkají. No tak abyste věděli jak to s těma komunistama je. Tihle jsou k vítání povolení ba doporučení. Podotýkám, že nejsem žádný příznivec čínského režimu, ale to co se rozpoutalo není nic jiného než falešné pokrytectví. A to mi vadí. Jak napsal kamarád: Tito lidé sedí v Evropské komisi, která nám přímo vládne a žádám, aby se jim antikomunističtí bojovníci věnovali se stejnou vervou jako čínskému prezidentovi:

Tak asi tak. Media do nás celé velikonoční pondělí hustila, že v Číně je tvrdá komunistická diktatura a velká část společnosti touží po demokracii západního typu. V tom případě je ovšem divné, že z těch několika set tisíc čínských turistů, kteří k nám každoročně přijedou (zřejmě ti šťastní, kteří dostali výjezdní doložku a valutový příslib?), ještě nikdo nepožádal o azyl. Konstatuje Mirek Macek.

A Petr Štěpánek, známý to “milovník” našívaší zase konstatuje: A propagandisté z České televize jsou opět v akci, opět mají manévry. Přiletěl prezident “komunistické Číny”. Tohle sousloví nám valí do hlav celý den. O tom, že je to vlastně blbost, jsem tu už psal. O specificích čínského KAPITALISMU velmi zasvěceně před časem v Reflexu psal ekonom Karel Kříž. Teď mi ale jde o něco jiného. Zaznamenali jste někdy, že by redaktor České televize uváděl zahraniční návštěvu třeba slovy “prezident z KAPITALISTICKÉ Francie” nebo “papež z KATOLICKÉHO Vatikánu” nebo “ministr z ISLÁMSKÉHO Íránu”? Já tedy ne. Proč tedy najednou “prezident z KOMUNISTICKÉ Číny”, nota bene, když i věcně je to blbost? Jedna z propagandistických metod se jmenuje NÁLEPKOVÁNÍ. Nepřímo vlastně nálepkují Zemana. Zeman se paktuje s komunisty. Jenže nálepkováním, tedy čistokrevnou propagandou, se veřejnoprávní Česká televize zcela zpronevěřuje svému poslání. A nejen to. Porušuje tím i zákon. A to vše za naše peníze. Jak dlouho si to ještě necháme líbit?

No a čím tento úvodník uzavřít? Ta partička zoufalých kavárenských havloidů dělá maximum pro to, aby na Havla a všechno, co tu po něm zbylo, byli nasraní i ti, kteří na to už dávno zapomněli. A práce se jim fakt daří. Takže gratuluju. Tímhle tempem brzy nastane chvíle, kdy někomu dojde trpělivost a pro změnu navrhne přejmenování letiště zpátky na starou, dobrou, klasickou Ruzyni. 

Po masakru v Bruselu se přenesl slovní masakr i na stránky FB. Jan Zahradil nechal cloumat zlost svým majestátem a vzkázal radílkovi Jandovi: Jakub Janda, co viděl Brusel tak akorát z rychlíku, se právě přiživuje na dění, rozdává na fb expertní rady a dává rozhovory, co dělat. Já bych měl pro něj dneska taky radu – aspoň do zítra držet hubu. Zejména dneska mě to mimořádně sere.

Zahradila podržela Tatiana Evans která Jandovi připsala: Jan Zahradil má, na rozdíl od vás a všech zaměstnanců toho vašeho tanku (slovo “think” se zdráhám použít, protože žádné “myšlení” ani “myšlenky” do diskuze nepřinášíte, rozhodně ne takové, které by byly produktem samostatného myšlení a vaše) mandát od voličů. Nevím, co je arogantního na konstatování, že o Bruselu víte kulový, zato jste se již od rána stihl pasovat na odborníka na tamější bezpečnostní problematiku. Stejně tak víte úplný exkrement o “integraci lidí jiných kultur”, ale jste schopen o tom hovořit, či dokonce tvrdit, že vy (váš tank) má tímto směrem dokonce vypracovaný program. Jste směšný oportunistický panák. A co víte o jiných kulturách, že si osobujete právo hovořit o tom, jak je integrovat do Evropy? Rozeznáte wolof od swahilštiny? Víte, jaký je rozdíl mezi Araby a Berbery? Víte, proč se Sýrie přiklonila k Sovětskému svazu? Kolik hodin oddřené sociální práce máte za sebou dejme tomu v Saint-Denis? V Kreuzbergu? Kolika tureckým či arabským děckám jste pomohl získat profesní vzdělání či dokonce titul na univerzitě a vytáhl je ze situace, kdy byla jednou nohou v kriminále? Kolik jste napsal vědeckých prací, které zkušenosti takových lidí zpracovávají? Znáte statistiky pracovního trhu osob s migračním pozadím v Německu? Ve Francii? Jste schopen je analyzovat a pak z nich formulovat nějaká východiska? Teze? Neměli by o integraci hovořit tito lidé, místo nějakého užvaněného panáka?

Tak asi tolik k Jandovi co se rozhořčil na Zahradila. Ten Janda, který osobní útoky využívá denně – když obviňuje každého, kdo nesdílí ty jeho řiťolezecké názory, z kolaborace s Ruskem a podobně. Proč bys na oplátku nemohl vydržet trochu těch osobních útoků na svoji osobu? Hroší kůži a ke všemu ochotnou ambiciozní oportunistickou povahu na to má. Tak odvahu, hochu!

Nejen protičínskou a proevropskou potažmo proimigrantskou propagandou nás krmí ČT. Nezapomínají nám sdělit, jak máme správně vidět Trumpovo tažení. Tak jsem si před chvílí poslechl zprávy na ČT24 a nějaká arogantní redaktorka Kateřina Etrychová, se nezapomenula otřít o kandidáta na prezidenta USA Donalda Trumpa, že zase využívá stávající situaci, ke své protiislámské rétorice ! To už je opravdu vrchol, co si ta ČT dovoluje ! Trump jasně od začátku hlásá a upozorňuje, jaké nebezpečí znamená zločinný islám a tím muslimové, pro celý civilizovaný svět. Situace v Bruselu mu dává jenom zapravdu a tohle navedený trdlo bude kritizovat jeho oprávněný postoj v oblasti globální politické situace a hlavně imigrace z arabského světa.

Stručný přehled názorů nalezený v diskuzích lze shrnout stručně asi takto. Na místě nejsou zkratkovitá jednání, ale jednoduché a jasné kroky. Okamžitě a bez čekání , všechny cizince z těchto a nejenom z těchto oblastí a bez dokladů, zatknout a separovat v detenčních zařízeních, jednat s nimi nekompromisně a přestat si hrát na milosrdné, hloupé blbečky , kteří se neustále snaží o nějakou integraci, která je nesmyslným pokusem o začlenění těchto individuí do civilizované společnosti, oni o to nestojí, oni se cítí nadřazeni a jenom se tomu vysmívají.

Dále bych navrhl okamžité zrušení stávajících nogo zón, kam se bojí chodit i policie všech zemí, kde se tyto nacházejí a nastavit tvrdé sankce za neuznávání právních řádů, zmíněných zemí. A v neposlední řadě, všechny čluny , které připlouvají k břehům Evropy otočit a vracet zpět. V případě, že budou muset nalodit uprchlíky nevysazovat je na pobřeží Evropy, ale v Turecku. Turci si musí hlídat své pobřeží a vody, tímto pak zamezit odplouvání utečenců a migrantů směr Evropa !!! Dostávají za to opravdu velké finanční odškodnění !!! Jestli tato opatření nebudou dostatečná, budeme muset přistoupit k opatřením ještě tvrdším, nenecháme se přeci postupně vyvražďovat a nebudeme zalézat do děr , před těmi co vyznávají násilný a středověký styl života.

Kdy už konečně politický mainstream západu pochopí, že nás muslimové prostě nenávidí? …že ta nenávist je hluboká a trvalá a že vychází z mindráku a nesplněných slibů samotného Mohameda….Nenávidí nás proto co Západ představuje, protože Mohamed toho nedosáhl i když to svým věřícím slíbil. Západ sám je totiž trvalou ukázkou selhání Islámu, dokud bude existovat dotud bude trvat nenávist muslimů. Nenávist ke svobodě, volnosti, spravedlnosti a toleranci. Summity jsou pěkně prosím ku lejnu.

A na Fejsbůku napsali:

 • Ano, bylo potvrzeno tajnými službami, že Putin posílá muslimské přistěhovalce o EU ropovodem Družba.
 • Nedalo se očekávat nic jiného, brzy se začnou rozdávat medaile. Po Putinovském Rusku, syrském diktátoru Asadovi a českých fašistických xenofobech, Česká televize už zvítězila i nad Rudou Čínou.
 • Lžipapež lízal nohy muslimákům a Babiš zdaní restituce. To jsou na Velký pátek ty vůbec úplně nejlepší církevní počiny ever.
 • Zatčený Abdeslam nespolupracuje, no snad ho hezky poprosí. Bývaly doby, kdy by si ho vzal do parády vyšetřovatel s přezdívkou Chirurg.
 • Bohouš psal, že za dnešní volno máme poděkovat socanům. Je to nevzdělanej vůl. Každej ví že za to musíme poděkovat Židům
 • Morální české kýče. Co se zcela vyprázdněných, pseudomoralistických gest týká, to jsme mistři světa. Přelepit si hvězdičku na dresu při hokeji v šedesátkách, trhat si 15 stranu v občance v sedumdesátkách, potutelně na sebe mrkat při představeních Cimrmanů v osmdesátkách, vyvěšovat vlajky Tibetu, nosit placku punkového KS, pohoršovat se nad MZ, sundávat čínské vlajky. A mluvit o Mašínech jako o zločincích…
 • „Sdružení pro integraci a migraci“, v jehož čele stojí (svět div se!) Jan Ruml, si přijde z veřejných zdrojů (dle závěrečné zprávy za rok 2014) na něco přes 8 milionů korun. Veřejné zdroje jsou evropské fondy, Hlavní město Praha, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Ministerstvo vnitra, Visegrádský fond, Norské fondy a tak dále…Z osmi milionů, co které má sdružení k dispozici, jich celých šest a čtvrt milionu jde na osobní náklady, na mzdy plus sociální a zdravotní pojištění.
  To se to migruje a integruje (za cizí peníze)!
 • Na billboardu mrtvej prezident a reinkarnace 13. dalajlámy s textem “tito pánové jsou tady doma”. No, z toho se Číňan nevzpamatuje!
 • Pro pány Kalouska a Fialu mám vzkaz. S touhle rétorikou přivedete zbytky pravice opravdu, ale opravdu do prdele.
 • Když tak koukám jakou hysterii v kavárně vyvolala návštěva šéfa jedné ze světových velmocí, jsem zvědavej co se bude dít až přijede Trump.
 • Nic není tak vypovídající jako fakt, že Evropská komise byla evakuována. A ostatní prý mají být v klidu protože věci jsou pod kontrolou.
 • Předseda zahraničního výboru ruské Dumy Alexej Puškov: Zatímco šéf NATO Jens Stoltenberg bojuje s „ruskou hrozbou“ a posílá jednotky do Litvy, v Bruselu mu pod nosem vyhazují lidi do povětří.

A něco veselého:

500986_article_photo_niVp0oR0_900x

A to je dneska všecko.

Zdroj: Petr Paulczynski

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 549,00 Kč
Vybráno 52.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 169 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...