hanau2
22.2.2020
Kategorie: Společnost

Ó velký Vůdče

Sdílejte článek:

VIDLÁK

V Německu se našel tentokrát bílý magor, který se pustil do boje za svou pravdu po vzoru islamistů. Měl legálně drženou pušku, vybral si místa, kde se shlukují “nepřátelé” a pustil se do nich. Udělal to stejně jako to dělají islamisti – střílel jako obvykle na obyčejné civilisty, kteří se nemohou nijak bránit. Jako obvykle se vyhnul střelbě do státních představitelů i do ozbrojených složek. Od islamistů se v podstatě lišil jen tím, že nějak nespoléhal, že ho z toho Alláh vyseká a prostřelil si hlavu rovnou sám.

 

Víte, já už dlouho mluvím o tom, že podmínkou terorismu je prostředí, které není k žití. Nejprve musejí být vykořenění, bez šance na budoucnost, pak teprve přichází jejich odboj. Nějaké ideologické zdůvodnění se vždycky najde. Daří se vám špatně? Důvodů, že si za to nemůžete sami, těch se najde…

Mimochodem… Náš elfík Scallop samozřejmě jen tradičně provokuje, protože kdyby sledoval ta fakta, jak tvrdil včera (prý přichází s fakty a pravdou), našel by na toto téma několik mých článků, které se dost odlišují od blábolů které mi přisoudil. Inu elf je pořád jen troll, ale cítím se méněcenný, že nám sem posílají něco tak neschopného.

Já si budu dál mlít svou:

To, co v Německu sledujeme, to vyrůstá z jednoho stejného podhoubí. Jako kdekoliv na Západě (včetně nás) se jim tam hromadí mladí lidé, kteří nemají šanci už z podstaty věci. Nejsou vzdělaní (protože je do vzdělání nikdo nemůže nutit, protože jejich školství už je prostoupeno EDUiny mnohem víc než to naše, protože je podfinancované, protože se tam ještě více zavírají oči před nedostatečnými znalostmi i výsledky a protože tamní školství je ještě víc než u nás o penězích).  Nemají pořádnou práci (protože v Německu víc než tady jsou si lidé nerovní a mnohem víc než tady tam záleží na tom do jakého stavu jste se narodili) A ti co práci mají, tak jim stačí na mizerný život v německé verzi ghetta – tedy malé hnusné špeluňky, minimum soukromí a žádná šance jezdit s bavorákem nebo alespoň mít baráček). Práce se navíc stále více outsorcuje.

Do toho se koukají na dokumentární filmy o tom, jak jiní (připrchlíci) dostali zadarmo svoje byty, jak mají dvě manželky a dostatečně velké sociální dávky (ale to není pro každého – to se podaří jen některým, ostatní pěkně leží po tělocvičnách dál).

Merekelová uměla křičet, jak to zvládnou, ale oni to nezvládali už dávno předtím. Už mnohem dřív jim tam muslimské bratstvo začalo stavět mešity a sdružovat radikály. Už dlouho předtím se potomci přistěhovalců cítili vykořenění a to přesně z důvodů, které jsem uvedl výše. A když pak přišlo do Dojčlandu nových milion lidí, nebyl to začátek obrovského boomu, že by se začaly stavět továrny pro milion lidí a že by se začaly stavět domy pro milion lidí, v podstatě se neudělalo vůbec nic, jen se výběrově pomohlo několika jednotlivcům pro kamery,  naskládaly se betonové bloky kolem náměstí a vládních budov a na zbytek sere bílý Tesák.

A všimněte si – dodnes se vlastně handrkuje jen kolem humanitárního gesta – přijmout uprchlíky do tělocvičen. To je ostatně i to jediné, co dělá Šojdrová – přijeme (vousaté a dospělé) sirotky a pak… nikdo neví co s nimi. Jen všechno musí být demokratické a podle dnešní verze demokracie má každý právo zkazit si život, neučit se, zadlužit se, nemít práci a čekat jestli ho zradikalizují saláfisté, muslimské bratrstvo a nebo nějaký Adolfův pohrobek.

Ruce, které nemají práci, pro ty si ďábel najde jiné využití.

Výsledek vidíte sami v přímém přenosu. A když si vezmete knížky od Remarqua – třeba Tři kamarády, tak si změňte jména a může se to celé odehrávat dneska. Také tam před nástupem Hitlera měli téměř občanskou válku. Také si tam jednotlivé partaje dělaly svoje ozbrojené složky. Také se po Německu motaly skupinky vrahounů i jednotlivci, kteří tím dělali svoji verzi služby pro veřejnost.

V tom všem normálně probíhaly volby a neschopní politici dělali pořád to samé, ať byli z kterékoliv strany. Policie i armáda už dávno byly prostoupené komunismem i nacismem, jen to ještě nebylo vidět. (Jakpak to mají v Německu dneska?) Tím pádem policie ani armáda nebyly schopny ničeho, protože jedni hráli proti druhým a ti nevyhranění chtěli hlavně dostat výplatu, aby uživili rodinu.

V Německu se rozjíždějí třicátá léta. Se vším co k tomu patří. Islamisté budou zabíjet civilisty, náckové budou zabíjet civilisty, v mešitách se budou hromadit zbraně, mezi fotbalovými ultras se budou hromadit zbraně, armáda bude mít znechucené vojáky (už se stalo), kteří budou stále více pošilhávat po nějaké té white power, policie je podle mě už léta prosycená nácky až na půdu, politici se budou handrkovat o tom, zda mluvit nebo nemluvit s AfD, dělat koalice bude stále složitější až nemožnější, ulice budou stále nebezpečnější a nový Fírer už si někde piluje projevy, které budou jak přes kopírák od těch Ádových – “Zajistím bezpečnost v ulicích.”

Čím víc bude takového střílení, tím míň bude lidi zajímat nějaký zelený úděl, demokracie a svoboda, protože budou myslet na mnohem přízemnější věci, jako třeba jestli se jejich dítě vrátí zdravé ze školy.

A pak… Hitler nebyl jediný vůdce té doby… Stačilo málo a německý kancléř se mohl jmenovat Rohm. Komunisti také měli svoje plány a byli i další, jen je dneska neznáme, protože vyhrál právě Hitler. A když Hitler vyhrál, nikomu nepřišel nebezpečný. Dneska se v Německu pěkně množí adepti na budoucího Velkého šéfa a některý z nich to vyhraje.

Ve Francii to mají v bledě modrém, ve Švédsku také. Itálie ta je dokonce ještě o krok dál, ostatně i tenkrát byl nejprve Musollini a pak teprve Hitler.

Jo a my na tom budeme také úplně stejně. Zůstaneme tu v prostoru jako poslední stát s demokracií bez střílení a občanské války v ulicích a pak se zase dozvíme, jak jsme zlí a jak musíme odevzdat území a podrobit se. Kdo nám to řekne? Naši přátelé za Velkou louží. Kdo nás z toho bude vysekávat? Naši současní nepřátelé na východě… Kde bude další železná opona? Můžete hádat.

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Aleš Karásek 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč, Iva Janouchová 100,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč

Celkem za měsíc: 16 955,00 Kč
Vybráno 48.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 968 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
politicon.cz
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.