trump_cnn
15.7.2018
Kategorie: Společnost

O tom, jak americký prezident zametl se CNN

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL B. REICHL

Z našich končin to také již poměrně dobře známe. Nejeden politik, již směrem třeba k České televizi, poukázal na její neobjektivnost a šíření lží.

Ať už to byl pan Okamura, premiér Babiš a nebo prezident Zeman, jejich slova naprosto přesně vystihla vnímání  České televize pohledem jejich voličů.

A vše docela nedávno dokonal nešťastník a miliony pobírající ředitel této televize Dvořák, který prohlásil, že Česká televize je velmi populární a potvrzuje to počet lidí, kteří si „dobrovolně“ platí koncesionářské poplatky. Zřejmě ještě neměl čas zjistit vše o tom jak jsou tyto poplatky v naší zemi vymáhány. No, třeba mu to některý z jeho dobře placených poradců, z peněz českých občanů, prozradí.

Každopádně se musím přiznat, že když si uvědomím, že zaměstnavatelem těchto exotů je český daňový poplatník a za své peníze dostává třeba při právě probíhajícím MS ve fotbale pár vět od expertů jako je třeba Erich Brabec, pak se sám podivuji, proč jsem televizi ještě nerozštípal a nevyhodil z okna.

No a dnes, samozřejmě bez pozornosti českého mainstreamu, na tiskové konferenci u příležitosti summitu NATO v Londýně, prezident USA úmyslně přehlížel zpravodaje CNN a když si tento člověk neustálým pořváváním vynutil pozornost přítomných a chtěl panu Trumpovi položit svou otázku, dočkal se jen veřejného zostuzení.

Užaslým přítomným a onomu reportérovi řekl americký prezident, že nikomu ze CNN na nic odpovídat nebude, protože jsou to lháři a šíří falešné zpravodajství.

Pěkně přímo a natvrdo. Přesně tak, jak by si měl jakýkoliv člověk stát za svým názorem a pravdou.

To není jen pro Američany, to je naděje pro lidi po celém světě. Naděje, že zase v brzké budoucnosti nebudou novináři lhát na zakázku, nebudou si vymýšlet a kydat vymyšlenou špínu na nikoho a nebudou k tomu používat berličku o svobodě projevu a demokracii.

Já nevím jak Vy, ale já ještě nikdy neslyšel o tom, že demokracie a svoboda slova umožňují komukoliv veřejně psát a tvrdit lži.

A pořád ještě věřím, že jim to jednoho krásného dne někdo pěkně spočítá.

A myslím, že dneska je venku fakt krásně…

Autor: Pavel B. Reichl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.