trump_cnn
15.7.2018
Kategorie: Společnost

O tom, jak americký prezident zametl se CNN

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL B. REICHL

Z našich končin to také již poměrně dobře známe. Nejeden politik, již směrem třeba k České televizi, poukázal na její neobjektivnost a šíření lží.

Ať už to byl pan Okamura, premiér Babiš a nebo prezident Zeman, jejich slova naprosto přesně vystihla vnímání  České televize pohledem jejich voličů.

A vše docela nedávno dokonal nešťastník a miliony pobírající ředitel této televize Dvořák, který prohlásil, že Česká televize je velmi populární a potvrzuje to počet lidí, kteří si „dobrovolně“ platí koncesionářské poplatky. Zřejmě ještě neměl čas zjistit vše o tom jak jsou tyto poplatky v naší zemi vymáhány. No, třeba mu to některý z jeho dobře placených poradců, z peněz českých občanů, prozradí.

Každopádně se musím přiznat, že když si uvědomím, že zaměstnavatelem těchto exotů je český daňový poplatník a za své peníze dostává třeba při právě probíhajícím MS ve fotbale pár vět od expertů jako je třeba Erich Brabec, pak se sám podivuji, proč jsem televizi ještě nerozštípal a nevyhodil z okna.

No a dnes, samozřejmě bez pozornosti českého mainstreamu, na tiskové konferenci u příležitosti summitu NATO v Londýně, prezident USA úmyslně přehlížel zpravodaje CNN a když si tento člověk neustálým pořváváním vynutil pozornost přítomných a chtěl panu Trumpovi položit svou otázku, dočkal se jen veřejného zostuzení.

Užaslým přítomným a onomu reportérovi řekl americký prezident, že nikomu ze CNN na nic odpovídat nebude, protože jsou to lháři a šíří falešné zpravodajství.

Pěkně přímo a natvrdo. Přesně tak, jak by si měl jakýkoliv člověk stát za svým názorem a pravdou.

To není jen pro Američany, to je naděje pro lidi po celém světě. Naděje, že zase v brzké budoucnosti nebudou novináři lhát na zakázku, nebudou si vymýšlet a kydat vymyšlenou špínu na nikoho a nebudou k tomu používat berličku o svobodě projevu a demokracii.

Já nevím jak Vy, ale já ještě nikdy neslyšel o tom, že demokracie a svoboda slova umožňují komukoliv veřejně psát a tvrdit lži.

A pořád ještě věřím, že jim to jednoho krásného dne někdo pěkně spočítá.

A myslím, že dneska je venku fakt krásně…

Autor: Pavel B. Reichl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč

Celkem za měsíc: 4 611,11 Kč
Vybráno 13.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.