TRUMPKIMHANOI
27.2.2019
Kategorie: Politika

O setkání Trump-Kim dle not CNN

Sdílejte článek:

JAN BARTOŇ

Nelze než konstatovat, že zpravodajství z druhého setkání amerického prezidenta Donalda Trumpa a korejského diktátora Kim Čong-una je na lidovky.cz plně v režii americké sítě CNN. Všechno je na setkání Trumpa a Kima „špatně“.

Ze zpravodajství lidovky.cz o setkání amerického prezidenta Donalda Trumpa a severokorejského diktátora Kim-Čong-una čiší na hony nulová objektivita, která by slušela tomuto médiu. Plně se komentáře orientují na zpravodajství americké mediální sítě CNN, která s Trumpem vede dlouhodobě válku už před jeho nástupem do Bílého domu a pokračuje v kampani proti Trumpovi i v současné době.

13:13 TRUMPOVY LICHOTKY. „Sedí vedle muže, který nechává vyhladovět celý národ, vedle muže, který nechal otrávit vlastního bratra a pozabíjet většinu své rodiny a hovoří o speciálním vztahu?“ pohoršovali se v přímém přenosu komentátoři pro CNN.

Není rozhodně žádnou náhodou, že americkým „liberálním“ médiím v těchto hodinách vévodí nikoli schůzka Trumpa s Kimem, ale média doslova chrlí zprávy osočující Trumpa z „podrazáctví“, objevila se další žaloba na „nechtěný polibek“ od Trumpa od jisté černošky, která byla ve volebním štábu jeho kampaně a ještě v roce 2017 o Trumpovi psala jako o „nejlepším prezidentovi“.

Trump se s Kimem tentokrát setkává ve Vietnamu, a to v Hanoji. Před tím se setkal s nejvyššími představiteli Vietnamu, což jsou rovněž kovaní komunisté a to se se žádnou „sžíravou“ kritikou Trumpa v CNN nesetkalo. Je to zřejmě důsledek rozlišování komunistů na „hodné“ a „zlé“. Právě administrativa Baracka Obamy totiž obnovila styk s komunisty kubánskými a vietnamskými, což zejména v případě Kuby bylo hodnoceno „liberály“ jako naprosto skvělá politika amerického prezidenta.

Právě včera probíhalo v Radě bezpečnosti jednání o situaci ve Venezuele, kde tamní diktátor Maduro, vraždí lidi po desítkách a stovkách. Rusko Madurův režim brání, dokonce i Igor Lukeš, příležitostný analytik ČT ze Spojených států konstatoval, že ruská obhajoba Madurova režimu byla ve stylu někdejší politiky Nikity Chruščova, kdy si sundal střevíc a tloukl jím o řečnický pult v OSN. Protože opozici ve Venezuele podporuje Trump, není v „liberálních“ médií tomuto problému dáván zdaleka takový prostor jako příběhům ze Severní Koreje.

Zda bude mezi Trumpem a Kimem dosaženo pokroku v jednání o odstranění jaderných zbraní z Korejského poloostrova ještě není známo. Očekává se podpis mírové dohody mezi severní a jižní Koreou, kde zatím stále platí smlouva o příměří. To bude známo zřejmě během večera či zítřka. Nicméně, liberální média nemají z jednání s Kimem žádnou „radost“ a celkem okatě dávají najevo, že by si přála krach jednání. Pak by mohla opět pranýřovat Trumpa za jeho zahraniční politiku. Tak nyní funguje mediální síť CNN. Čím hůře pro Trumpa, tím lépe pro svět?

barton

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2019: *****

Dagmar Karlíková 500,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Anonymní dárce 1984,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, ing. Jan Kocura 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Dagmar Lavičková 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Švestka 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Milan Tahovský 500,- Kč, Rudolf Bláha 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Marin Vacek 500,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Petra Rohlíčková 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Ladislav Hegyi 300,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč

Celkem za měsíc: 14 428,00 Kč
Vybráno 41.22%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 020 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.