TRUMPKIMHANOI
27.2.2019
Kategorie: Politika

O setkání Trump-Kim dle not CNN

Sdílejte článek:

JAN BARTOŇ

Nelze než konstatovat, že zpravodajství z druhého setkání amerického prezidenta Donalda Trumpa a korejského diktátora Kim Čong-una je na lidovky.cz plně v režii americké sítě CNN. Všechno je na setkání Trumpa a Kima „špatně“.

Ze zpravodajství lidovky.cz o setkání amerického prezidenta Donalda Trumpa a severokorejského diktátora Kim-Čong-una čiší na hony nulová objektivita, která by slušela tomuto médiu. Plně se komentáře orientují na zpravodajství americké mediální sítě CNN, která s Trumpem vede dlouhodobě válku už před jeho nástupem do Bílého domu a pokračuje v kampani proti Trumpovi i v současné době.

13:13 TRUMPOVY LICHOTKY. „Sedí vedle muže, který nechává vyhladovět celý národ, vedle muže, který nechal otrávit vlastního bratra a pozabíjet většinu své rodiny a hovoří o speciálním vztahu?“ pohoršovali se v přímém přenosu komentátoři pro CNN.

Není rozhodně žádnou náhodou, že americkým „liberálním“ médiím v těchto hodinách vévodí nikoli schůzka Trumpa s Kimem, ale média doslova chrlí zprávy osočující Trumpa z „podrazáctví“, objevila se další žaloba na „nechtěný polibek“ od Trumpa od jisté černošky, která byla ve volebním štábu jeho kampaně a ještě v roce 2017 o Trumpovi psala jako o „nejlepším prezidentovi“.

Trump se s Kimem tentokrát setkává ve Vietnamu, a to v Hanoji. Před tím se setkal s nejvyššími představiteli Vietnamu, což jsou rovněž kovaní komunisté a to se se žádnou „sžíravou“ kritikou Trumpa v CNN nesetkalo. Je to zřejmě důsledek rozlišování komunistů na „hodné“ a „zlé“. Právě administrativa Baracka Obamy totiž obnovila styk s komunisty kubánskými a vietnamskými, což zejména v případě Kuby bylo hodnoceno „liberály“ jako naprosto skvělá politika amerického prezidenta.

Právě včera probíhalo v Radě bezpečnosti jednání o situaci ve Venezuele, kde tamní diktátor Maduro, vraždí lidi po desítkách a stovkách. Rusko Madurův režim brání, dokonce i Igor Lukeš, příležitostný analytik ČT ze Spojených států konstatoval, že ruská obhajoba Madurova režimu byla ve stylu někdejší politiky Nikity Chruščova, kdy si sundal střevíc a tloukl jím o řečnický pult v OSN. Protože opozici ve Venezuele podporuje Trump, není v „liberálních“ médií tomuto problému dáván zdaleka takový prostor jako příběhům ze Severní Koreje.

Zda bude mezi Trumpem a Kimem dosaženo pokroku v jednání o odstranění jaderných zbraní z Korejského poloostrova ještě není známo. Očekává se podpis mírové dohody mezi severní a jižní Koreou, kde zatím stále platí smlouva o příměří. To bude známo zřejmě během večera či zítřka. Nicméně, liberální média nemají z jednání s Kimem žádnou „radost“ a celkem okatě dávají najevo, že by si přála krach jednání. Pak by mohla opět pranýřovat Trumpa za jeho zahraniční politiku. Tak nyní funguje mediální síť CNN. Čím hůře pro Trumpa, tím lépe pro svět?

barton

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 764,00 Kč
Vybráno 33.61%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 035 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.