14.4.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

O podobnostech: Islám a levice

Sdílejte článek:

IBN WARRAQ 14|04|2015

Milý čtenáři, dost jsem přemýšlel o tom, proč vlastně multikulturní levice tak uctívá a respektuje islám. Důvodů je dost, ale myslím si, že nejde jen o povrchní přitažlivost. Ve skutečnosti má levicový utopismus s náboženským fanatismem vlastně dosti společného – hluboko, přímo strukturně. Tři fáze vidím docela jasně…

Fáze 1: Víra v utopii

Islám: Náboženství seslané Alláhem Mohamedovi je jediný a pravý systém pro celé lidstvo. Je dokonalý jako sám Bůh. Až se rozšíří po celé zemi, nastane ráj.

Multikulturní utopismus: Promísení národů, kultur a ras je nejlepší cestou k odstranění problémů a konfliktů, které lidstvo sužují. Až budeme mít na kůži všichni stejný odstín světle hnědé, zaniknou etnické a náboženské spory. Nádherná různorodost má hodnotu sama o sobě a je nevyhnutelnou budoucností lidstva.

Takový člověk odchází z kázání a je zcela zfamfrnělý vizemi o rajském světě, v němž konečně zavládne Dobro. A je jedno, jestli odchází z mešity, nebo z vymývárny mozků provozované nějakou parazitní neziskovkou z dotace daňového poplatníka.

isllevice

Fáze 2: Náraz na realitu

Islám: Čím islámštější země, tím více chudoby, násilí, bordelu a korupce. Krvavé sektářské násilí kvůli drobným teologickým rozdílům, usekané hlavy. Země nevěřících si žijí lépe a očividně na vyšší úrovni.

Multikulturní utopismus: Neprůchodná ghetta, fragmentovaná společnost, import středověku, pouliční násilnosti a hořící auta. Napětí ve společnosti roste. Ozbrojenci na ulicích se snaží (někdy marně) ohlídat synagogy nebo redakce časopisů. Protiimigrantské strany bodují ve volbách. Sousední společnosti nezavalené islámem a hordami uprchlíků si zjevně žijí klidněji a mírumilovněji.

Fáze 3: Hledání a likvidace viníků

Islám: Za všechno můžou Židi, šíiti, křesťani, odpadlíci a zrádci. Jediná cesta, jak zachránit svět, je naplnit jejich těly hromadné hroby. A hned tu máme ISIS a jeho ekvivalenty.

Multikulturní utopismus: Za všechno můžou odporní náckové, oškliví, hloupí a zlí bílí domorodci, kteří odmítají přijmout Zjevenou pravdu o dobru multikulturalismu a lpí na takových “překonaných” věcech, jako je vlastní země, jazyk a kulturní identita. Jediná cesta, jak zachránit svět, je přijmout proti nim přísné zákony, zřídit speciální komise, preventivně sledovat každého a provinilce odstrašujícím způsobem profesně a společensky likvidovat. Vyhodit z práce, vyhodit ze školy, vést nenávistnou kampaň v médiích.

Fáze 4: Totální rozklad

Bohužel, tato fáze zatím ani u islámu, ani u multikulturní levice ještě nenastala. Ale můžeme v ni doufat a trochu její příchod podpořit, že?

ZDROJ: Ibn Warraq

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 6 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
18 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.