14.4.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

O podobnostech: Islám a levice

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

IBN WARRAQ 14|04|2015

Milý čtenáři, dost jsem přemýšlel o tom, proč vlastně multikulturní levice tak uctívá a respektuje islám. Důvodů je dost, ale myslím si, že nejde jen o povrchní přitažlivost. Ve skutečnosti má levicový utopismus s náboženským fanatismem vlastně dosti společného – hluboko, přímo strukturně. Tři fáze vidím docela jasně…

Fáze 1: Víra v utopii

Islám: Náboženství seslané Alláhem Mohamedovi je jediný a pravý systém pro celé lidstvo. Je dokonalý jako sám Bůh. Až se rozšíří po celé zemi, nastane ráj.

Multikulturní utopismus: Promísení národů, kultur a ras je nejlepší cestou k odstranění problémů a konfliktů, které lidstvo sužují. Až budeme mít na kůži všichni stejný odstín světle hnědé, zaniknou etnické a náboženské spory. Nádherná různorodost má hodnotu sama o sobě a je nevyhnutelnou budoucností lidstva.

Takový člověk odchází z kázání a je zcela zfamfrnělý vizemi o rajském světě, v němž konečně zavládne Dobro. A je jedno, jestli odchází z mešity, nebo z vymývárny mozků provozované nějakou parazitní neziskovkou z dotace daňového poplatníka.

isllevice

Fáze 2: Náraz na realitu

Islám: Čím islámštější země, tím více chudoby, násilí, bordelu a korupce. Krvavé sektářské násilí kvůli drobným teologickým rozdílům, usekané hlavy. Země nevěřících si žijí lépe a očividně na vyšší úrovni.

Multikulturní utopismus: Neprůchodná ghetta, fragmentovaná společnost, import středověku, pouliční násilnosti a hořící auta. Napětí ve společnosti roste. Ozbrojenci na ulicích se snaží (někdy marně) ohlídat synagogy nebo redakce časopisů. Protiimigrantské strany bodují ve volbách. Sousední společnosti nezavalené islámem a hordami uprchlíků si zjevně žijí klidněji a mírumilovněji.

Fáze 3: Hledání a likvidace viníků

Islám: Za všechno můžou Židi, šíiti, křesťani, odpadlíci a zrádci. Jediná cesta, jak zachránit svět, je naplnit jejich těly hromadné hroby. A hned tu máme ISIS a jeho ekvivalenty.

Multikulturní utopismus: Za všechno můžou odporní náckové, oškliví, hloupí a zlí bílí domorodci, kteří odmítají přijmout Zjevenou pravdu o dobru multikulturalismu a lpí na takových “překonaných” věcech, jako je vlastní země, jazyk a kulturní identita. Jediná cesta, jak zachránit svět, je přijmout proti nim přísné zákony, zřídit speciální komise, preventivně sledovat každého a provinilce odstrašujícím způsobem profesně a společensky likvidovat. Vyhodit z práce, vyhodit ze školy, vést nenávistnou kampaň v médiích.

Fáze 4: Totální rozklad

Bohužel, tato fáze zatím ani u islámu, ani u multikulturní levice ještě nenastala. Ale můžeme v ni doufat a trochu její příchod podpořit, že?

ZDROJ: Ibn Warraq

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Alexandra Wernerová 2000,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč

Celkem za měsíc: 10 369,00 Kč
Vybráno 29.62%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
18 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.