vakcina-na-covid-19-
18.2.2021
Kategorie: Společnost

O očkování z první ruky

Sdílejte článek:

MATOUŠ BULÍŘ

Tak mohu bohužel konečně poskytnou informace o očkování z první ruky. Naše rodina je v názoru na očkování rozdělená. JÁ a táta jsme proti, byť táta patří věkem mezi ohrožené skupiny, máma původně proti byla také, ale pak podlehla tlaku a možná trochu i strachu.. Máma pracuje jako zdravotní sestra, díky čemuž se dostala k tomu, mít to úžasné “privilegium” a dostat vakcínu.
.
Za sebe říkám, že jsem názorově tolerantní člověk a proto jsem její rozhodnutí respektoval, poněvadž neexistují žádné důkazy o tom, že vakcína škodí, ale zároveň s tím neexistují ani důkazy pro to, že dlouhodobě neškodí, z toho důvodu vždy předkládám svůj názor na očkování proti koronaviru jako subjektivní.
.
Zpět k tématu. První vakcinace proběhla myslím v pohodě. Žádné vedlejší účinky, nebo alespoň ne takové, na které by si máma stěžovala. Myslím že jen ta klasická zmiňovaná “chvilková” bolest v ruce, do které byla vakcína aplikována.
.
Problém přišel s druhou dávkou, kterou máma dostala asi před třinácti dny. To jí okamžitě totálně sundalo. Horečky, zimnice, absolutní únava, malátnost atd. Osobně bych to popsal jako těžší průběh onemocněním C-19, zde je to ovšem po něčem, co vás tohoto mělo uchránit.
.
V nemocnici prý bylo informační embargo, jelikož se vědělo, že standardně vás druhá dávka očkování sundá minimálně na dva dny. Nemocnice se bála, zcela oprávněně, že pokud lidem řeknou, co je po očkování čeká, tak zdravotní personál odmítne druhé očkování podstoupit, takže se jim raději nic neřeklo.
.
Vzpomínáte, když ministerstvo z ničeho nic rozhodlo, že se okamžitě zastavuje celoplošné očkování lékařů? Teď už asi chápete proč, jelikož by tímto způsobem došlo k ODSTAVENÍ veškerého zdravotního personálu v republice.
.
Nechci vás odrazovat od očkování, jen vám chci zprostředkovat validní informace o tom, co vám očkování může přinést.
 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 897 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)