O Natálce a 5. výročí útoku ve Vítkově “demokratická” média vědí. A co Patrik?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

OD: OTTO CHALOUPKA 20|04|2014

Noc, sedím u počítače a řeším zanedbanou poštu. TV jede, na ČT24 Marta Pilařova dojatým hlasem připomíná události z Vítkova, případ popálené Natálky. Na obrazovce Natálka, nějaká děvčata (příbuzní?) a ustaraná starostlivá maminka Natálky. Připomenuté rovněž výjimečně vysoké tresty pro partu bílých pitomců, kteří ten dům zapálili.

 

 

Nějak jsem postrádal zmínku o malém Patrikovi, kterého dva cikánští hajzlové brutálně týrali několik hodin, aby ho pak nechali zemřít na opuštěném místě. Jenom s dávkou štěstí a nesmírného úsilí se zbídačenému Patrikovi podařilo vyhledat pomoc. Stejně jako tisíckrát omílaná a připomínaná Natálka a její pečlivá a starostlivá, v okolí oblíbená, zodpovědná rodina, ponese si i Patrik a jeho rodina následky po celý život.

 

Jenomže – Natálka je cikánka, tak se z ní všichni posereme, kdežto Patrik je bílý Čech, a tak jeho utrpení a detaily o cikánských hajzlech, kteří ho zmrzačili jen proto, že je bílý, Česká televize (veřejnoprávní, nezávislá a objektivní) nepovazuje za důležité. Také samozřejmě není nutné zmiňovat směšné tresty, které obdrželi cikáni za pokus o vraždu.

 

Je nutné udělat v naší zemi pořádek. Stejná pravá a stejné povinnosti pro každého, kdo tady chce žit. Ať se to Evropské unii a všem lidskoprávním organizacím libí nebo ne, musíme se ozvat a začít hájit naše vlastni zájmy. Naši europoslanci neudělali pro Českou republiku nic pozitivního (dnes jsem v TV slyšel, že se tam řeší spotřeba plastových sáčku; opravdu důležité, zvláště v době, kdy Evropské země stojí na prahu katastrofy – zaplavení Islámem, rostoucí porodnost a agresivita cikánů), pánové Sobotka a Dienstbier (a další jim podobní lumpové) ohrožuji svým postojem bezpečnost země a jejich obyvatel, což z nich děla zločince a jako k takovým je potřeba k nim přistupovat.

 


Blíží se volby do Evropského parlamentu; pošleme tam zase bandu neužitečných tlachalů? Nebo tam pošleme nebezpečné lháře a škůdce, kteří kandidují za některé strany a slibuji vyšší zaměstnanost a další nesmysly a lži? Pošleme tam hájit naše zájmy člověka, který má až nepříjemně blízko k cikánům a může se chlubit jejich dlouhodobou obhajobou?

 

Nebo tam konečně pošleme někoho, kdo v EP dokáže hájit Českou republiku, nebojí se ozvat a bude za naší zemí bojovat bez ohledu na to, co tato mizena vláda na to bude říkat? Bude někdy tento národ myslet? Anebo se necháme oblbovat Sobotky, Dienstbiery, Marksovými, Samkovými a dalšími zrádci, dokud nás nezaplaví primitivní hordy, které zničí všechno, co jsme tu po staletí budovali… Včetně nás.

 

Chci stejný metr všem! Ne dvojí metr, tedy jak to chodí dnes: rovnost před zákony podle barvy pleti.

 

ZDROJ: Otto Chaloupka

 

 

Pro osvěžení paměti. Srovnání a obrázek o spravedlnosti si udělejte sami. 

Za útok na Patrika místo 10 let dostal agresor jen 5 let ve vězení!

Za útok na Natálku dostali útočníci 2×20 let a 2×22 let ve vězení!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Alexandra Wernerová 2000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 769,00 Kč
Vybráno 22.19%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
28 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.