O Natálce a 5. výročí útoku ve Vítkově “demokratická” média vědí. A co Patrik?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

OD: OTTO CHALOUPKA 20|04|2014

Noc, sedím u počítače a řeším zanedbanou poštu. TV jede, na ČT24 Marta Pilařova dojatým hlasem připomíná události z Vítkova, případ popálené Natálky. Na obrazovce Natálka, nějaká děvčata (příbuzní?) a ustaraná starostlivá maminka Natálky. Připomenuté rovněž výjimečně vysoké tresty pro partu bílých pitomců, kteří ten dům zapálili.

 

 

Nějak jsem postrádal zmínku o malém Patrikovi, kterého dva cikánští hajzlové brutálně týrali několik hodin, aby ho pak nechali zemřít na opuštěném místě. Jenom s dávkou štěstí a nesmírného úsilí se zbídačenému Patrikovi podařilo vyhledat pomoc. Stejně jako tisíckrát omílaná a připomínaná Natálka a její pečlivá a starostlivá, v okolí oblíbená, zodpovědná rodina, ponese si i Patrik a jeho rodina následky po celý život.

 

Jenomže – Natálka je cikánka, tak se z ní všichni posereme, kdežto Patrik je bílý Čech, a tak jeho utrpení a detaily o cikánských hajzlech, kteří ho zmrzačili jen proto, že je bílý, Česká televize (veřejnoprávní, nezávislá a objektivní) nepovazuje za důležité. Také samozřejmě není nutné zmiňovat směšné tresty, které obdrželi cikáni za pokus o vraždu.

 

Je nutné udělat v naší zemi pořádek. Stejná pravá a stejné povinnosti pro každého, kdo tady chce žit. Ať se to Evropské unii a všem lidskoprávním organizacím libí nebo ne, musíme se ozvat a začít hájit naše vlastni zájmy. Naši europoslanci neudělali pro Českou republiku nic pozitivního (dnes jsem v TV slyšel, že se tam řeší spotřeba plastových sáčku; opravdu důležité, zvláště v době, kdy Evropské země stojí na prahu katastrofy – zaplavení Islámem, rostoucí porodnost a agresivita cikánů), pánové Sobotka a Dienstbier (a další jim podobní lumpové) ohrožuji svým postojem bezpečnost země a jejich obyvatel, což z nich děla zločince a jako k takovým je potřeba k nim přistupovat.

 


Blíží se volby do Evropského parlamentu; pošleme tam zase bandu neužitečných tlachalů? Nebo tam pošleme nebezpečné lháře a škůdce, kteří kandidují za některé strany a slibuji vyšší zaměstnanost a další nesmysly a lži? Pošleme tam hájit naše zájmy člověka, který má až nepříjemně blízko k cikánům a může se chlubit jejich dlouhodobou obhajobou?

 

Nebo tam konečně pošleme někoho, kdo v EP dokáže hájit Českou republiku, nebojí se ozvat a bude za naší zemí bojovat bez ohledu na to, co tato mizena vláda na to bude říkat? Bude někdy tento národ myslet? Anebo se necháme oblbovat Sobotky, Dienstbiery, Marksovými, Samkovými a dalšími zrádci, dokud nás nezaplaví primitivní hordy, které zničí všechno, co jsme tu po staletí budovali… Včetně nás.

 

Chci stejný metr všem! Ne dvojí metr, tedy jak to chodí dnes: rovnost před zákony podle barvy pleti.

 

ZDROJ: Otto Chaloupka

 

 

Pro osvěžení paměti. Srovnání a obrázek o spravedlnosti si udělejte sami. 

Za útok na Patrika místo 10 let dostal agresor jen 5 let ve vězení!

Za útok na Natálku dostali útočníci 2×20 let a 2×22 let ve vězení!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
28 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.