zeman11801
19.4.2018
Kategorie: Společnost

O Miloši Zemanovi

Sdílejte článek:

OTTO CHALOUPKA

Miloš Zeman: nejde o jeho neskutečně špatný zdravotní stav. A ono by vlastně nešlo ani o ten jeho chlast. Nepobuřovalo by občasné ostřejší slovo. Pořád by to byl člověk.

Ale jde o jeho chování; o jeho podlézání Rusku, jeho aroganci vůči všem, kdo nepodlézají jemu, o jeho zostuzování České republiky nejen na západě. TO je to, co z něho dělá cokoliv, jen ne důvěryhodného člověka, zasluhujícího respekt, TO je to, za co jím musí opovrhovat každý soudný člověk.

Kdyby tento prezident důstojně reprezentoval tuto zemi a její občany, kdyby opakovaně nelhal a neurážel všechny kolem sebe, kdyby se neobklopoval lidmi, kteří patří spíš do vězení, než na Hrad, kdyby ……………. Národ by byl s ním. Měl by jeho úctu a respekt, dostával by maily s podporou občanů, zahraniční politici by si ho (a naší země) vážili, byl by to náš prezident.

Ale není. A nechce být. Chce škodit, baví se urážením a ponižováním lidí, lhaním. U člověka, který není hloupý (spíš naopak), který je sečtělý a měl by mít přehled, mi prostě není jasné, proč zvolil nenávist a nepřátelství místo respektu a autority. Nebo to opravdu je tak, že komunista musí být buď úplně blbý anebo neuvěřitelně zvrhlý a zlý?

 

Autor: Otto Chaloupka

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 143 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 2,50 out of 5)
Loading...