MERKELMACRON
3.10.2018
Kategorie: Společnost

O Makronce a Makrele: Jak spolu nemluvily

Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

Jaroslav Hašek blahé paměti by mohl psát nové „Povídky z mocnářství“, tentokrát z eurosojuzového mocnářství.

Je to jen několik málo dní, kdy francouzský multikulturní (a čím dál více monokulturně islámský) režim ohlásil skvělý plán, jak vystřižený z Haškových povídek nebo spíše z plánů na Endlösung (a zde a zde), prostřednictvím svého velvyslanectví v „českém nebo čečenském protektorátu, nebo jak se to tam jmenuje, merde“. Francouzský polo-islámský režim nabízel, že do České republiky naimportuje něco ze svých přebytků vzdělaných a pracovitých inženýrů a vědců. Prý je ve Francii vysoká nezaměstnanost, což je pro Francii důvod proč dovážet miliony negramotných, nevzdělaných a nepracovitých „pracovních sil“ z Afriky, Blízkého východu a ze všech ostatních zaostalých zemí, kde obyvatelé nejsou schopni a ochotni pozvednout svojí vlastní prací ani svoji vlastní zemi. Zřejmě francouzské „elity“ došly k názoru, že nejlepší bude nechat svoje vlastní ne-elitní spoluobčany vyvraždit hodnými, pokornými, tichými a vděčnými „uprchlíky“. Ale francouzský chalifát tedy prý má přebytek inženýrů a vědců a chce je nyní úplně nezištně nabídnout České republice. Určitě. Francouzská vláda se stará o jediné – o blaho českých občanů. Nic jí neleží na srdci více, než to, abychom se my, Češi, měli dobře. Německé vládě i bruselskému politbyru také leží na srdci jen a jen blaho Čechů. To jen ten odporný Böhmische schweinerei,, ty smějící se české bestie to nechtějí pochopit. A proto jim to vše musí být nařízeno z Reichssicherheitshauptamtu, tedy přímo z Evropské komise.

Naproti tomu Makrela nyní přišla s novým plánem na vyhlazení Evropanů. Ehm, pardon, s novým plánem jak pro zaostalou evropskou ekonomiku zajistit dostatek vysoce kvalifikovaných, vzdělaných a pracovitých pasáků koz, pasáků nezletilých bílých evropských dívek a prodavačů kebabu a kokainu. Německo prý láká inženýry, doktory a vědce. Dokonce jim dá půl roku na hledání zaměstnání. Safra. V letech 2015-2018 přišlo do Německa zhruba 2 miliony inženýrů, lékařů a doktorů věd, jeden vzdělaný pracant vedle druhého, a Německu stále chybí pracovní síly? A nechtěla by Makrela přilákat miliony nezaměstnaných Španělů, Řeků, Italů, Portugalců? Koneckonců, jsou mnohem a mnohem vzdělanější, kvalifikovanější a pracovitější než jakýkoli „pokorný tichý vděčný inženýr z nejzaostalejší oblasti světa“. Ale právě z těch nejzaostalejších oblastí světa chce Makrela dovážet vysoce kvalifikované pracanty. Jako kdyby chtěla dovážet led ze Sahary. Její plán totiž platí jen pro země mimo EU. Somálsko. Etiopie. Mali. Niger. ČAD. Středoafrická republika. Afghánistán. Bangladéš. A všechny další špičky světové vzdělanosti a ekonomického progresu.

Mimochodem, co by bylo s dotčenými zeměmi, ze kterých by skutečně odešla místní vzdělaná elita? Multikulturalisté se zaštiťují „humanismem“, ale reálně provozují sociálně-ekonomickou genocidu zemí, ze kterých vítají migranty. Hitler chtěl vyhladit inteligenci národů, které měly být porobeny pod nacistickou nadvládou. Makrela, Makronka, Juncker, Halík a všichni další „vítači“ chtějí v důsledku totéž – vyhladit inteligenci všech zemí a národů, kterým prý vyhlazení jejich vlastní inteligence ohromně pomůže. Určitě. Vítači vítají miliony nelegálních nebo kvazi-legálních migrantů a přitom posílají „do sprch“ celé národy, stamiliony lidí v domovských zemích migrantů. Vítačská „humanita“ jak od obsluhy plynové komory.

Ale když už Makrela shání ty kvalifikované pracovní síly – mohl by Makronka zavolat Macrele a nabídnout jí francouzské inženýry a vědce? Samozřejmě, až se hošík domazlí s karibskými sexy boys kriminálníky, protože první bába Francie se s ním asi nepomazlí. Makronka o mazlení s první bábou stejně asi nestojí a nikdy ani nestál, neb zlé jazyky šíří škaredou pomluvu, že je ve skutečnosti čtyřprocentní a od staré ške…, ehm, od svojí učitelky se nechal adoptovat, ehm, zamiloval se do ní a vzal si ji za ženu prý jen proto, aby se neprozradila jeho sexuální odchylka. Ale jaképak copak – aby se neprozradila jeho sexuální úchylka, konec s trapnou korektností. První bába Francie s menší dávkou Photoshopu zde a zde. Vtip. Nebo možná holá realita. 

Po Makronkově státní turistice za erotikou a sexem do Karibiku lze soudit, že je nejen čtyřprocentní ale zřejmě i se sklony k submisivitě a masochismu. Tak to si v islamizované kdysi-Francii za pár let fuckt užije. Jako FUCKT. Obzvlášť masochismu. Submisivita vůči islámským okupantům je mu dopřávána plnými douškami už nyní.

Mimochodem, když už jsem zmínil Endlösung a uvedl link na českou verzi Wikipedie – zajímavé věci se člověk dočte na správně multikulturně a zřetelně politicky korektně a protičesky zeditované Wikipedii. Například jsem se na uvedených odkazech dočetl, že vyvražďování Židů na dobytých východních územích zahájily nacistické Einsatzgruppen. Mno, masové vyvražďování Židů v celé nacisty okupované Evropě nezahájily německé Einsatzgruppen. Masové vyvražďování Židů zahájili ukrajinští, lotyšští a litevští „nacionalisté“. Masakry Židů zahájili Ukrajinci, Lotyši a Litevci ihned po ústupu Rudé armády před postupujícím Wehrmachtem. Ale, pšššš, to se nesmí říkat. Ukrajinští a pobaltští nacisté, ehm, nacionalisté jsou teď naši významní a jistě vysoce morální spojenci. V Pobaltí pochodují slavnostní pochody veteránů SS. A podle pamětníků, například Židů, kteří přežili nacistické koncentrační tábory – nejhorší zvěř mezi dozorci nebyli Němci ale Ukrajinci, Lotyši a Litevci. To jen tak na okraj. Na Ukrajině pro změnu pochodují halasní příznivci Bandery, amorální stvůry, která se na konci roku 1944 rozhodla bojovat na straně zrůdného nacistického režimu. A to poté, co byl Bandera prominentním vězněm VIP sekce koncentračního tábora Sachsenhausen. A tedy MUSEL VĚDĚT, co se děje v nacistických lágrech, MUSEL VĚDĚT O MASOVÉM VYVRAŽĎOVÁNÍ ŽIDŮ A SLOVANŮ. Ale přesto se k nacistům přidal. Větší stvůra a odpornější zločinec, nesrovnatelně větší stvůra, než připitomělý mladíček, který v Německu vstoupil do SS někdy v roce 1933 a vůbec nemohl tušit, kam to všechno dojde. Bandera to věděl. Velice dobře to věděl. A vybral si stranu strůjců a vykonavatelů holokaustu zcela vědomě. Ale ani pobaltští nacisté ani ukrajinští nacisté nám v EU nevadí – jsou to milí a spolehliví spojenci v boji proti tomu zlému Rusku, které se nechce a nechce nechat rozvrátit a rozkrást. Jako když USA před lety podporovaly islámské teroristy v Afghánistánu. Anebo jako když nyní USA a EU podporují islámské teroristy v Sýrii i v Iráku v rámci boje proti „zlému Assadovi“.

Také jsme se na Wikipedii „dozvěděl“, že vlastně nacisté s většinou Čechů počítali jako s budoucími Árijci. Tak tomu věří možná Halík a Hermann z KDU-ČSL, ale nikdo soudný. Ale čemu se divit, my Slované jsme už zase pro západoevropské „elity“ jen východní Untermenschen, kterým je nutno lhát, jak to s nimi kdekdo ze Západu myslel vždy jen dobře. Takže Hitler nás prý nechtěl vyhladit, chtěl nám dát říšské občanství. No určitě. Časem se možná „dozvíme“, že Židům nabízel vysoké funkce v NSDAP. Proč ne. Multikulti verze „historie“.

Mnichovská zrada, 400 000 mrtvých, nestála „české“ televizi ani zdaleka za tolik halasné propagandy jako vpád vojsk Varšavské smlouvy v srpnu 1968. 100 nebo 200 mrtvých ze srpna 1968 z ozbrojených střetů českých občanů s okupačními armádami a z různých excesů (násilí opilých vojáků např.) a následná normalizace je pro „českou“ říšskou televizi větší tragédií než 400 000 mrtvých Čechů během nacistické okupace. Během normalizace nebyl nikdo popraven ani zbaven existence – jen často kariéry a možností například studia pro děti. Je to špatný osud pro všechny postižené normalizací, ale proti akcím jako vyhlazení Lidic nebo nacisty organizované hromadné popravy českých studentů, vlastenců i jakkoli jen podezřelých Čechů je to – promiňte, ale je to legrace, sranda, nic. Nesmět během normalizace studovat medicínu ale jen techniku je legrace například proti „výletu“ na Kounicovy koleje. Na „české“ říšské televizi jsem také shlédl dokumentární pořad (myslím, že od BBC), kde bylo o mnichovské krizi a následné zradě řečeno „Hitler začal požadovat navrácení Sudet“. „Navrácení“??? NAVRÁCENÍ??? Děláte si p….l??? Milí redaktoři „české“ televize, to je morálně čirá vlastizrada. Moderní verze „historie“, vymývání mozků dětem a mladým, kteří nic nezažili, nic nepamatují, naneštěstí ani nečtou, nic nestudují (dnešní školy jsou spíše orientované na zanícené blábolení a prezentování nabubřele namyšleného ignorantství než na studium) a samostatnost a kritičnost jejich myšlení je až na výjimky na úrovni, no, řekněme to slušně – na úrovni poručíka Troníka z Černých baronů. I svazák Jasánek byl proti řadě dnešních „studentů“ přímo génius se samostatným a kritickým myšlením.

Ale proč spolu Makronka s Makrelou nemluví, to vážně nevím. A to jsem ještě studoval normální vysokou školu, kde jsme se vážně museli něco naučit. Jinak by nás ze školy vyhodili, protože se vysokým školám tehdy ještě zastarale a nemoderně neplatilo za kus blba s titulem. Dnes má každé okresní město „univerzitu“ a školy dostávají peníze podle toho, kolik blbů nechají projít. A celkovou úroveň školy určuje to, co nejhorší tam ještě je ponecháno. Před lety napsal spisovatel Jan Procházka – rychlost konvoje neurčuje nejrychlejší loď ale ta nejpomalejší. Jak mi řekl nedávno jeden známý, který učí na medicíně – dnešní studenti medicíny nejsou často ani ve čtvrtém ročníku schopni popsat ani jak funguje srdce. Někteří z nich jsou snad schopni to alespoň vygůglit. Ti ostatní umí nadávat na Zemana, Klause a na odpůrce migrace, na zastánce zdravého rozumu a odpůrce homosexualismu, transgenderismu, meetooismu a jiných multikulti úchylek. Nebo ti ostatní, ti neschopní gůglit, alespoň umí chválit bruselské politbyro. Kariéru neo-bolševického kariéristy tak mají zajištěnou. A jistě znají odpověď, proč Makronka nemluví s Makrelou – může za to Putin, Rusko, Zeman, Klaus a česká zaprděnost a buranství. Jako za vše ostatní.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 138 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...