O lidská práva imigrantů se stará kde kdo, koho však zajímají lidská práva domácích obyvatel?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PETR PAULCZYNSKI 30|09|2015

Lukáš Lhoťan píše, že v mešitě al-Aksá vyzývali k dobytí Evropy pomocí uprchlické vlny. Muhammad Ajíd, přední muslimský duchovní, promluvil na třetím nejposvátnějším místě islámu – v mešitě al-Aksá v Jeruzalémě. V kázání vyzval věřící k využití imigrantských kvót Evropské unie za účelem „dobytí“ Evropy pomocí muslimské imigrace. Hovořil o dobytí Evropy skrze smíšená manželství s Evropankami a plození dětí muslimy. „Dá-li Alláh, budeme po nich dupat našima nohama … budeme s nimi plodit děti a ovládneme jejich země! My je (uprchlíky) pak seskupíme ve jménu Chalífátu. A řekneme Evropě: „To jsou naši synové! Nechte je na pokoji nebo k vám pošleme bojové šiky! A my vás, s Alláhovou pomocí, udupeme!“ horoval duchovní v kázání.

Na jeho prohlášení upozornila nevládní organizace The Middle East Media Research Institute (MEMRI), která monitoruje arabská a perská média a překládá je do angličtiny. Muhammad Ajíd uvedl, že že od Evropanů nejde o žádné milosrdenství, protože imigranty chtějí jako pracovní sílu, a vyzval muslimy, aby využili demografické krize Evropy a neschopnosti její společnosti bránit se islamizaci. Prohlášení Ajída jsou znepokojivá hlavně kvůli faktu, že byla pronesena na půdě třetí nejposvátnější mešity muslimského světa a může tak sklidit velký ohlas mezi prostými muslimy.

Ostatně dobývat Evropu dělohami žen chtěl už Muammar Kaddáfí, ten tehdy ovšem chtěl používat dělohy těch bubáků, ne naše ženský. Aby mne zase někdo nenařkl z xenofobie, upozorňuji na britský zpravodajský portál dailymail.co.uk, který v souvislosti s kauzou Ajída upozornil, že imigrace muslimů je součástí tzv. skrytého džihádu (úsilí na Alláhově stezce, respektive nastolení vlády islámu) a vychází z verše koránu: „Kdokoliv se vystěhuje kvůli cestě Boží, ten nalezne na zemi četné jiné možnosti i prostor. A kdo opustí dům svůj a vystěhuje se k Bohu a Jeho poslu a zastihne jej přitom smrt, toho odměnit připadá Bohu a Bůh je odpouštějící, slitovný.“ (Překlad koránu dle Ivana Hrbka, verš 100 ze súry 4.)

Politolog a analytik Petr Robejšek trefně upozorňuje v rozhovoru pro Český rozhlas: „Zvláště západní média zdůrazňují nutnost vyhovět migrantům s ohledem na jejich lidská práva. Nikdo se ale neptá po tom, jaká lidská práva mají Němci nebo Maďaři, kteří v zemi žijí po generace. O jejich lidská práva se nikdo nestará. Jak to?“ Jo a prej je na čase vyměnit politiky, dřív než oni vymění voliče. Podle některých obrázků to vypadá, že výměna voličů už započala.. A to je asi tak všechno co jsem chtěl na úvod a koukneme na titulky.

2441872_aksa-jeruzalem-mesita

Klaus chce referendum či mimořádné volby kvůli postoji vlády ke kvótám. Exprezident Václav Klaus bude usilovat o to, aby kvůli postoji české vlády, která se nehodlá bránit proti kvótám o rozdělení uprchlíků, bylo vypsáno buď celostátní referendum, nebo mimořádné parlamentní volby. Ve čtvrtek večer v Událostech, komentářích v ČT oznámil, že kvůli tomu povede konzultace s parlamentními i neparlamentními stranami. „Já budu usilovat o to, a spousta lidí mě o to žádá nejrůznějšími formami, aby vláda zlegalizovala svůj postoj v Bruselu referendem či mimořádnými parlamentními volbami a to považuji za zásadní věc. Zkusím vyvolat konzultace s parlamentními i mimoparlamentními politickými subjekty, zda jsou také pro, zda existuje dostatek vůle k tomu, aby se takové referendum konalo,“ řekl Klaus. „Myslím, že já mám nárok něco takového organizovat, protože mám unikátní situaci danou přece jenom tím obrovským množstvím těch podpisů pod naší výzvou a taky mandát daný rolí exprezidenta, což je mimořádná pozice,“ uvedl bývalý prezident.

Role exprezidenta podle něj znamená, že člověk nesmí zůstat na zbytek svého života lhostejný k tomu, co se v naší zemi děje. K tomu pár slov o Klausovi. A zamyslet by se nad nimi měli především ti, co ho nemají rádi. Klaus je demokratický politik. Netřeba s ním souhlasit vždy a ve všem, ale jedno mu prostě nejde upřít. Kdykoli se ocitl na nějaké politické křižovatce, vždy se obrátil k voličům a spolehl se na standardní demokratické mechanismy. A byli to občané, kdo z něho udělali nejmocnějšího politika v zemi. Navzdory tomu, že Havel a spol. ho chtěli z vysoké politiky vyšoupnout do centrální banky. Pak přišlo Sarajevo a podraz od vlastních lidí. A co udělal Klaus? Demokratickou volbou si obnovil svůj mandát nejprve uvnitř ODS a pak ve volbách do sněmovny. To samé platí o prezidentské volbě. To, že nyní navrhuje uspořádat referendum nebo předčasné volby, je opět v řádu věcí. Demokratické správy veřejných věcí. Prostě se znovu obrací na občany, aby to byli oni, kdo rozhodnou, kudy se má naše země ubírat. A propos, nemyslím si, že uvažuje o návratu na Hrad. Ten má na dalších pět let, bude-li zdráv, předplacený Zeman.

Imigranty překvapilo, že je ve Finsku zima. Stahují žádosti o azyl a prchají do Švédska. Stovky imigrantů převážně z Iráku ruší své žádosti o azyl v chladném Finsku. Je tam prý moc velká zima a nuda. Míří do Švédska, kde je sice stejná zima, ale je zde alespoň více imigrantů a nebudou si připadat tolik osamoceně. „Můžete říct celému světu, že nenávidím Finsko. Je tu velká zima, nikde žádný čaj, nejsou tu restaurace ani bary. Nikdo není v ulicích, jen auta,“ cituje dvaadvacetiletého Muhammeda web frontpagemag.com. Mladý muslim se momentálně nachází ve finské vesnici Tornia u švédských hranic a klepe kosu při tamních deseti stupních.

Muhammed bude nejspíš jedním z imigrantů, kteří stahují svoji žádost o azyl ve Finsku a přesouvají se více na jih do Švédska. Někteří ani žádosti nestahují a odjíždějí rovnou. „Jen v minulém týdnu ubylo 200 žádostí,“ uvádí vedoucí azylového odboru na finském imigračním úřadě. No prosím. Inženýři, atomoví fyzici a lékaři nevědí, že na severu je kosa. A teď z toho mají vyvalené oči.

A koukneme zas do obydlené zatáčky mezi Prahou a Vídní. Máme tu takové legrační společenství které se přes satiru dostalo až do vedení města. A protože toho většinou mnoho neumějí, zviditelňují se jak to jde. Omlouvají se Němcům, hlásají ideu smíření jakoby tu někde byla nějaká potřeba takovýchto šarád vymykajících se z oboru komunální politiky. Pořádají blokády, tvrdí že v brněnském Bronxu je vše OK, Přihlašují se k vítání imigrantů aniž by se zeptali občanů. Chtějí je integrovat za pomoci srandovních nápadů, když dosud ani neintegrovali naši klasickou menšinu která tu už je desítky let. A celou tu srandapartu vede Matěj Hollan, který snad z nevzdělanosti, snad z prosté hlouposti vytáhl kartu, že češi někoho plynovali. Naštval i legendárního JXD z Reflexu který se ho zeptal, zda plynoval jako člen SS, nebo alespoň jako člen NSDAP či alespoň jako Němec. Se kterou skupinou se identifikuje. Protože dokonce ani Moraváci z Brna nikoho neplynovali.

Hollan odpověděl záhy: „Chtěl bych se omluvit všem, kterých se dotkl můj  výrok. Češi se neúčastnili přímo aktu zplynování, ale jejich významná část napomohla k tomu, aby mohlo k zplynování československých Židů dojít. Většina společnosti tiše přihlížela tomu, jak jejich sousedé mizejí, zatímco se chodilo do biografu. Jejich společenské vyřazení a vytvoření kategorie “podlidí” probíhalo za pomoci českých úřadů i obyvatel a to dlouho před jejich fyzickou likvidací. Prostě se ublinkl a teď se v tom ještě plácá. Prý smutným historickým faktem zůstává i to, že smrtící plyn použitý v Osvětimi k usmrcení několika generací Čechoslováků nejen židovského původu, se vyráběl českýma rukama na území tzv. protektorátu – v kolínské chemičce, která dosud existuje. A JXD graduje: Ten hloupý kluk si neuvědomuje, že Herrenvolk – němečtí okupanti – považovali náš národ a Slovany za nižší rasu jen o trochu lepší než Židy, a že jsme měli být postupně vysídleni na Sibiř. Takže role Čechů v protektorátu prostě nebyla taková jako třeba Dánů, kde si král přišil hvězdu. Reakce na odpor (“rasově čistých“) Dánů samozřejmě nebyla ani zdaleka tak zničující, jako reakce na libovolnou akci českého odboje. To ukázalo třeba vraždění po atentátu na říšského protektora. Pokud si někdo z Čechů nějak dovolil pomáhat Židům, „měl Žida ve sklepě“, a prasklo to, tak byl zlikvidován. Házet vinu za plynové komory na pasivitu Čechů je stejné, jako házet na Hollana zodpovědnost na špatnou průjezdnost dálnice D1 u Brna.

Jeden z přátel to vyhodnotil takto: Tož tak. Brigate rosse, Rote Arme Fraktion, Sendero Luminoso, Žít Brno. Partičky bláznivých fanatiků, správců té jediné pravdy, kterou nám natlučou do hlav, ať chceme nebo nechceme. Včerejší naprosto opovrženíhodný Hollanúv výrok, s následnou reakcí na výzvu Michala Haška k omluvě, a večerní obhajobou Hollana od šéfové fanclubu Žít Brno Barbory Antonové, je krystalickým potvrzením tvrzení, že pro propagaci svého úchylného vidění světa se Žít Brno neštítí vůbec ničeho. A je kouzelné, že k falšování dějin 2. světové války využil náměstek primátora Brna i výstavu o vile Tuhendhat v Bruselu, čímž ostudě ušil mezinárodní kabát.. Problém samozřejmě je v tom, že Matěj Hollan, si podobně neslušně počíná i v jiných svých písemných, (o těch verbálních ani nemluvě) projevech. Jen to nebylo tak moc vidět, protože Brno…

A já dodávám:  A kdyby se staral raději o komunál nebyl by za blbce. Jako doplňkový obrázek se hodí sebeprojekce z demošky za záchranu přechodu na Údolní, na který se po volbách stejně vys..tolicovali. Ostatně, ta maska, to je osel, kůň, nebo vůl?

A jedna úvaha na trenclemi od Kláry Samkové. Nad pražským Hradem zavlály obrovské rudé trencle. A stalo se mi, co jsem nepředpokládala, že se kdy stane. Skutečně lituji, že nejsem páně prezidentova poradkyně. Neboť zde jsou návrhy postupů, které bych mu doporučila – milý pane prezidente, je načase, abyste:

 • 1) s lehkostí autorům poděkoval za tuto středoškolskou féérii, hodnou „posledního zvonění“, avšak nikoliv osob dospělých. Tato jejich činnost mohla totiž mít tragické následky ve střelbě po narušitelích. Naštěstí znamená pouze ztrátu práce pro několik lidí, z nichž někteří si budou moci vybrat, zda jejich epolety a vyražené zuby se pokutálí po Nových či po Starých zámeckých schodech.
 • 2) zavřel pražský Hrad. Jestliže se někdo dostal na střechu, mohl se dostat i jinam a kdo ví, jestli někde není bomba. Náhradu škod hradí „performeři“.
 • 3) podal trestní oznámení na krádež známými pachateli, neboť vlajka, pokud vím, se ztratila a stále není k nalezení. Její cena zcela bezpečně přesahuje částku 10.000,- Kč, její ztráta je tedy trestným činem.
 • 4) inicioval prostřednictvím spřátelených poslanců podání návrhu na doplnění trestního zákoníku o trestný čin hanobení státních symbolů.
 • 5) se před trenclemi vyfotil a dal je do hradního muzea s tabulkou s nápisem, že je rád, že mu pokládají za vinu, že je socialista, protože rudá barva je barvou boje za sociální spravedlnost, a že v tomto ohledu se za nošení rudých trenýrek nestydí.
 •  6) doporučil pražské kavárně, ať sama nosí modrá pánská tanga, nejlépe s push-up efektem. (Osobně bych doporučovala ty s dvojitou kapsou, jednou na pindíka, druhou na koule, skutečně to vypadá impozantně, i když uvnitř není takřka nic).
 •  7) a upozornil národ, že opět je zde snaha odvést jeho pozornost někam úplně jinam… Hojím se jistou nadějí, že moje rady třeba někdo panu prezidentovi poví…

A trocha bulváru: Děsivá islámská svatba: Osmiletou dívku provdali za čtyřicetiletého muže, zemřela o svatební noci po pohlavním styku. Dětské nevěsty nejsou v muslimských zemích žádnou výjimkou. V Jemenu to bohužel není ojedinělý případ. Muslimská země stále povoluje sňatky dětských nevěst s dospělými muži, ačkoliv podle zákonů by mělo být nevěstě minimálně sedmnáct let. To je ale v rozporu s islámem, který stále ještě jako tradiční právo vládne nad tím státotvorným. Teprve osmiletou Rawan rodiče provdali za čtyřicetiletého muže a svatba byla poslední příležitostí, kdy svou dceru mohli vidět živou. Její manžel se rozhodl o svatební noci naplnit své manželské právo a s dítětem měl pohlavní styk. Způsobil Rawan tolik poranění v oblasti genitálií, že holčička na ně ještě té noci zemřela. Manžel ji totiž po pohlavním styku nechal vykrvácet a Jemen se teprve teď začíná zajímat, co se vlastně stalo a kdo to dovolil. Lidé požadují trest nejen pro manžela, ale i pro rodinu malé Rawan, která teprve osmiletou dívku nechala provdat. To jen tak na okraj, abychom věděli, jak to bude s tím kulturním obohacování. Jistě pochopíte, že k této prasečině obrázek nedám. Leda bych našel jak to hovado věší za koule do průvanu.

A z mého života: Nic moc veselého. Pes omdlel. Následovala návštěva veterináře. výsledek tristní. Vážné ochoření srdce, u člověka zralé na transplantaci. Konec běhání, krátké procházky. S ohledem na stav, že jde o normálního člena rodiny, smutný příběh. Doba dožití neurčitá. 12 prášků denně. No a do toho smutku nastává trochu veselí. Pes prášky nechce. Je třeba mu je se zakloněnou hlavou (jeho) narvat hluboko do krku. Říkal pes že mu nemám rvát ty prsty do huby. A náhle kouzlo. Pes iluzionista. Polkl prášek, zapil to, lehl si přede mne, potměšile se zatvářil a flus. Prášek na tépichu. Poté pravil. To čumíš, co? To jsem teda čuměl. A vrtí u toho ocasem, hajzl, takže se ani nemůžu rozčílit, tak se na sebe tlemíme.  Ale vyzrál jsem na něj. Vzdal jsem se párku, prášek jsem do něj nacpal a vymalované. A od té doby když šáhnu po práškách, sedí přede mnou a čeká na příděl párku.

A na Fejsbůku napsali:

 • Dlouho jsem neslyšel tak veselou zprávu jako že Krejčíř měl v cele pistoli, 10 telefonů, stejnokroj vězeňské stráže a seznam policajtů a prokurátorů co ho vyšetřují. Jo a ten hlavní policajt to prej telefonoval Hynkovi z ČT.
 • Já to nakonec beru tak, že společnost “pravdy a lásky”, Fóra 2000, Bakaly, emisariátu Bilderbergu, studentů s červenejma ušima a kartama, polepšených komunistů, bruseli zaprodaných neokomunistů a neonacistů, pospávajících slintálků, lži-kněžích, Žilkové, Holubové, Krause, doktora Hnízdila, Rychlíka, dotovaných divadelních souborů a ostatních desítek hoven jen prostě nemá na to, utkat se se Zemanem politicky. No a kde nic není….Tak jim nezbývají než drobné a větší fauly a dekadentní výplody mozků,ve kterých je míra intelektu kompenzována mírou nenávisti, vzešlé z vlastních mindráků z vlastní neschopnosti a proher.
 • K čemu jsou bezpečnostní prověrky v zemi kde se vykecají i věci z trestních spisů?
 • OSN, organizace, kde ze dvou stovek zemi je 150 diktatorskych nas chce vyloucit. Ja bych to povazoval za vyznamenani.
 • ČT nás informovala jak Zeman na lodi v NY kouřil u popelníčku. Kdyby byl Václav H*vel mohl by prohulit Hrad skrz na skrz a ještě k tomu píchat hérečky.
 • Proč pořád ten povyk okolo VW? Stačí přece naměřené nadlimitní hodnoty přerozdělit kvótami mezi ostatní evropské automobilky – a je to zas v normě. Je třeba ukázat evropskou solidaritu, nenechat celou zátěž na jedné firmě.

A fór na konec: Jak reagují ženy různých národností na to, že muž zakoupil a úspěšně aplikoval Viagru.
Němka: Fantastisch! Nezapomeň koupit zítra ještě krabičku.
Španělka: O Madonna! Kup zítra dvě krabičky a zavolej do práce, že jsi marod.
Italka: Mamma mia! Kup celé balení a zítra jedeme na novou svatební cestu.
Vietnamka: Vui su?ng! Kup akcie té firmy!

A to je dneska všecko.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 076,08 Kč
Vybráno 23.07%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
20 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.