manipulacespolecnost
19.7.2019
Kategorie: Společnost

O jedné “špinavé” židovce a jedné “čisté” německé duši

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0Pan Seehofer se zlobí kvůli migraci na Česko, ale v jeho Německu se lidé již téměř nemohou jít v létě ani v klidu vykoupat. Ostnaté dráty a speciální policejní jednotky na koupalištích? Dostane hrdinná pašeračka Nobelovu cenu?

Asi je již nezbytné, aby se koupání účastnila i německá policie, ale německá hrdinná kapitánka (pašeračka) chce převézt do Německa dalšího půl milionu migrantů! Je muslimský vrah nevinen, protože se zhulil?

Neuvěřitelné věci jsem opět včera a dnes četl v médiích. Nechápu, že zrovna Němci, jejichž země je dle mě již zcela ztracena i s třesoucí se paní kancléřkou Merkelovou stále ještě zmiňují kvóty a vyzývají k přijímání migrantů. Paní kancléřka Merkelová již brzy snad sice odejde na odpočinek, ale určitě si myslím, že by ji měla být přidělena doživotní ochranka! Snad to tak bude, protože si myslím, že přivedla Německo do zkázy a záhuby.

Zatímco německá kapitánka a pro mě obyčejná pašeračka lidí a povoláním dcera Carol Racketteová chce převézt do Evropy ty nesmyslné počty migrantů, tak její spoluobčané, kteří se nenarodili tak bohatí jako ona se obávají chodit i na koupaliště, na kterých dle DPA stoupl v červnu počet násilných incidentů. V Kehlu již zvýšili policejní přítomnost a instalovali na plot ostnatý drát okolo celého koupaliště poté, co se v Německu zvýšili incidenty s nožem na koupalištích, útoky na plavčíky a některá koupaliště musela být vyklizena.Například berlínský zastupitel Marcel Luthe si přeje mít na koupalištích v hlavním městě speciální policejní jednotky. Bravo paní Merkelová.

Zcela neuvěřitelné a nepochopitelné mi přijde, že Němci vybrali na svou pašeračku lidí 15 milionů korun a ještě ji navíc pochválil pan německý prezident.Je smutné sledovat to sebezničení Německa a to byla ještě ta bílá, privilegovaná Němka (M Salvini) navržena peruánským spisovatelem Mariem Vargasem na Nobelovu cenu. V dnešním zvráceném Světě nepochybuji, že ji obdrží, tedy pokud ji nepředběhne ta švédská záškolačka.

“Ta bílá privilegovaná Němka nebydlí na sídlišti mezi halal řeznictvími, nemusí chodit na směny do supermarketu a až bude mít děti, tak nebudou chodit mezi spolužáky, kde třetina jich nebude umět německy.” “Ona nežije v německém Chanově!”…(Petr Pelikán). Dostane Nobelovu cenu za zločiny proti Evropě?

Podle arabisty pana Petra Pelikána odvezou pašeráci migranty na lodi kousek za hranice teritoriálních vod, prý ani to ne a tam je nasází na gumové “matračky”, kde sedí a potom je vidíme zachraňované na fotkách. “Nikdo se neodváží zeptat, jak je možné, že takhle přepluli několik set kilometrů.” “Spolupráce mezi neziskovkami a pašeráky funguje.”

O tom kolik dobra, rozmanitosti, lásky a vděku přivážejí tito pašeráci lidí z neziskovek vědí své kromě Německa a Itálie i ve Francii a všude tam, kde se proto od reality a svých spoluobčanů odtržení politici rozhodli.My máme ještě šanci zachránit naši zemi.To, co jsem dnes četl z Francie mě naprosto šokovalo a stále tomu nechci věřit.

Ve Francii stoupl počet antisemitských činů v loňském roce o 75% na 541! Muslim, který před dvěma lety vyhodil židovskou lékařku a učitelku z okna, když jí před tím recitoval Korán a modlil se k Alláhovi do vězení za vraždu nepůjde! Sice ji zavraždil, přiznal se, ale byl prý zhulenej!!!! Buď bude na svobodě, nebo jej zařadí do programu na zvládání drogových závislostí!!!! Otřesná hrůza a hnus. Skandální šílenství.

Podle soudu není Kobili Traoré trestně odpovědný a paní Sarah Haliminiovou vyhodil z okna prý v delíriu, protože prý hulil 15 jointů denně! Židovská komunita ve Francii je pobouřena. Nedivím se. Také jsem zděšen, že vrah zůstane na svobodě, protože byl zhulenej. To by ale přeci neměla být polehčující okolnost.Naopak.

Ač odborníci v posudcích shodně uvedli, že obžalovaný netrpí žádnou duševní nemocí, tak jej soud stejně za mříže neposlal a odmítl, že by v případu existovali přitěžující okolnosti antisemitského charakteru.

Špinavé židovce, jak tituloval dceru oběti zavraždil maminku s Alláhem v ústech, ale dle soudu jednal v delíriu! Odporné a ještě jednou odporné osvobození vraha.Ve Francii se za poslední roky zvedla vlna antisemitismu, která nemá obdoby od druhé světové války a to je Francie. Co se děje např. ve Švédsku, kde ženám doporučují koupit si tretry, chtějí li v Malmo vycházet po setmění ven se nedočtete nikde. Snad to ani není pravda. Kéž by, ale obávám se, že je.

Tak nám zase někdy pane Seehofere pořádně vyčiňte, ale napřed se podívejte do zrdcadla, zeptejte se sám sebe, co jste Německu provedli a jděte se projít mezi obyčejné Němce.

Styďte se.

Autor: Patrik Juda

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 2 611,00 Kč
Vybráno 7.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 102 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.