manipulatori
21.4.2019
Kategorie: Společnost

Ó jak ráda se polepším – jen co to rozluštím!

Sdílejte článek:

MARKÉTA ŠICHTAŘOVÁ

sichtarovaVážení přátelé, chci vás tímto požádat o pomoc. Mé vlastní mozkové buňky na daný úkol nestačí. Bylo mi řečeno serverem Manipulatori.cz, že lžu. Ach jak ráda bych se polepšila! Ale ať dělám, co dělám, nejsem schopna své lži identifikovat. Prosím – mohli byste mi poradit, kde Šichtařka dělá chybu? Je to snadné – stačí porovnat originál mé výroky a námitky Manipulátorů a následně mi vysvětlit, co mi uniká:

Šichtařová:

“V roce 2017 se dokonce objevila tajně pořízená nahrávka, na níž jeden z produkčních CNN říká, že ředitel televize Jeff Zucker chce stále nové a nové zprávy o Trumpovi a jeho spolupráci s Ruskem. Novináři šili podle politického zadání do Trumpa ostošest, aby se v březnu 2019 na základě vyšetřování ukázalo, že Trump s Ruskem nespolupracoval. (…) Takže lze tedy nedůvěryhodnost médií ztotožnit jen s nenávistí ke Trumpovi? Ale kdeže.”
Manipulátoři:
“Zcela vyfantazírovaná je souvislost s Donaldem Trumpem”
Dotaz:
Kde prosím uvádím, že Notre-Dame nějak souvisí s Trumpem?

***

 Šichtařová:

“Krátce po začátku požáru Notre-Dame jsme ještě pořádně ani nevěděli, co se děje (…), ale už jsme „věděli“, že pravděpodobně šlo o důsledek opravy. Přesněji – média to věděla.”
Manipulátoři:
“Autorka zde ovšem nepokrytě lže – domněnka o příčině požáru totiž nepřišla od (českých) novinářů, nýbrž od francouzských hasičů a policie.”
Dotaz: 
Prosím, kde jsem uvedla, že domněnka přišla od českých novinářů? 
 

***

Šichtařová:

“Jak mohla média tak rychle vědět, že se nejednalo třeba o nedbalost turisty? O teroristický útok spojený s volbami do Evropského parlamentu? O odvetu za to, co se dělo před měsícem na Novém Zélandě? O sabotáž zaměstnance? Příčin vymyslíme tisíc a jednu…”
Manipulátoři:
“…blogeři Markéta Šichtařová a Petr Štěpánek (…) shodně obvinili média (…), že zamlčují pravdu o požáru pařížské katedrály tvrdíce bez důkazů, co požár vyvolalo, aby tak zastřela skutečné původce – muslimy.”
Dotaz: 
Prosím poraďte mi, kde uvádím, že původcem jsou muslimové a média je zastírají?

***

Šichtařová:

“Já vlastně úplně chápu, jak strašně moc chtějí tu svou pravdu a lásku prosadit; jenomže používají k tomu tak agresívní metody, že výsledkem je lež a nenávist.”
Manipulátoři:
“závěrečná věta o agresivních prosazovatelích pravdy a lásky už je naprosto mimo mísu, protože autorka sama použila vylhané tvrzení, ze kterého nemůže vyplynout pravdivý závěr.”
Dotaz: 
Tady jaksi ani nechápu, co bych měla vlastně chápat. Ano, uznávám, jsem mimo mísu. To jako že někteří lidé nechtějí „pravdu a lásku“? Nebo co chtějí Manipulátoři vlastně říci? 

Byla bych vám opravdu velmi vděčná za výklad mého vlastního textu. Zjevně nechápu, co jsem napsala. Anebo že by snad chyba ve výrokové logice nebyla na mém přijímači…??

A jelikož Manipulátoři jsou patrně nad mé intelektuální schopnosti, tímto se jejich příštími články, které, domnívám se, budou následovat, nebudu více zabývat.

(Originál blogposudek Manipulátorů)

 190421
Print-screen Manipulatori.cz jako předmět doličný. Šíří se totiž tvrzení, že články na tomto serveru jsou občas zpětně upravovány…
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 826 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
35 komentářů