manipulatori
21.4.2019
Kategorie: Společnost

Ó jak ráda se polepším – jen co to rozluštím!

Sdílejte článek:

MARKÉTA ŠICHTAŘOVÁ

sichtarovaVážení přátelé, chci vás tímto požádat o pomoc. Mé vlastní mozkové buňky na daný úkol nestačí. Bylo mi řečeno serverem Manipulatori.cz, že lžu. Ach jak ráda bych se polepšila! Ale ať dělám, co dělám, nejsem schopna své lži identifikovat. Prosím – mohli byste mi poradit, kde Šichtařka dělá chybu? Je to snadné – stačí porovnat originál mé výroky a námitky Manipulátorů a následně mi vysvětlit, co mi uniká:

Šichtařová:

“V roce 2017 se dokonce objevila tajně pořízená nahrávka, na níž jeden z produkčních CNN říká, že ředitel televize Jeff Zucker chce stále nové a nové zprávy o Trumpovi a jeho spolupráci s Ruskem. Novináři šili podle politického zadání do Trumpa ostošest, aby se v březnu 2019 na základě vyšetřování ukázalo, že Trump s Ruskem nespolupracoval. (…) Takže lze tedy nedůvěryhodnost médií ztotožnit jen s nenávistí ke Trumpovi? Ale kdeže.”
Manipulátoři:
“Zcela vyfantazírovaná je souvislost s Donaldem Trumpem”
Dotaz:
Kde prosím uvádím, že Notre-Dame nějak souvisí s Trumpem?

***

 Šichtařová:

“Krátce po začátku požáru Notre-Dame jsme ještě pořádně ani nevěděli, co se děje (…), ale už jsme „věděli“, že pravděpodobně šlo o důsledek opravy. Přesněji – média to věděla.”
Manipulátoři:
“Autorka zde ovšem nepokrytě lže – domněnka o příčině požáru totiž nepřišla od (českých) novinářů, nýbrž od francouzských hasičů a policie.”
Dotaz: 
Prosím, kde jsem uvedla, že domněnka přišla od českých novinářů? 
 

***

Šichtařová:

“Jak mohla média tak rychle vědět, že se nejednalo třeba o nedbalost turisty? O teroristický útok spojený s volbami do Evropského parlamentu? O odvetu za to, co se dělo před měsícem na Novém Zélandě? O sabotáž zaměstnance? Příčin vymyslíme tisíc a jednu…”
Manipulátoři:
“…blogeři Markéta Šichtařová a Petr Štěpánek (…) shodně obvinili média (…), že zamlčují pravdu o požáru pařížské katedrály tvrdíce bez důkazů, co požár vyvolalo, aby tak zastřela skutečné původce – muslimy.”
Dotaz: 
Prosím poraďte mi, kde uvádím, že původcem jsou muslimové a média je zastírají?

***

Šichtařová:

“Já vlastně úplně chápu, jak strašně moc chtějí tu svou pravdu a lásku prosadit; jenomže používají k tomu tak agresívní metody, že výsledkem je lež a nenávist.”
Manipulátoři:
“závěrečná věta o agresivních prosazovatelích pravdy a lásky už je naprosto mimo mísu, protože autorka sama použila vylhané tvrzení, ze kterého nemůže vyplynout pravdivý závěr.”
Dotaz: 
Tady jaksi ani nechápu, co bych měla vlastně chápat. Ano, uznávám, jsem mimo mísu. To jako že někteří lidé nechtějí „pravdu a lásku“? Nebo co chtějí Manipulátoři vlastně říci? 

Byla bych vám opravdu velmi vděčná za výklad mého vlastního textu. Zjevně nechápu, co jsem napsala. Anebo že by snad chyba ve výrokové logice nebyla na mém přijímači…??

A jelikož Manipulátoři jsou patrně nad mé intelektuální schopnosti, tímto se jejich příštími články, které, domnívám se, budou následovat, nebudu více zabývat.

(Originál blogposudek Manipulátorů)

 190421
Print-screen Manipulatori.cz jako předmět doličný. Šíří se totiž tvrzení, že články na tomto serveru jsou občas zpětně upravovány…
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2020: *****

Vladimír Pospíšil 800,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jiří Sika 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Marie Kouklíková 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč

Celkem za měsíc: 13 678,00 Kč
Vybráno 39.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 756 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.