mountain-road-1556177_960_720
24.7.2019
Kategorie: Společnost

O falešné ideologii, zhoubném liberalismu a cestě do nikam

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0V Anglii je to katastrofa. Homosexuální ideologie je nadřazena většině. Začíná to i na Slovensku? Ten spor je o lidskou přirozenost. Na ČT24 pana Tomského již vyřadili. EU je utopický projekt . Evropa nás vydírá a dopadne špatně.

Volič Brexitu, politolog, ekonom, nakladel, překladatel a britský občan pan Alexander Tomský, který v Británii např. i učil na vysoké škole, byl hostem v pořadu Prostor X v divadle Jatka 78, kam jej pozval mladý moderátor Čestmír Strakatý, kterého ale vynechám, protože mi přišel příšerný, arogantní i s tou “moralistickou pravdou” a pana Tomského téměř nenechal ani domluvit. Přesto slyšet naštěstí byl a řekl, že takto otevřeně by na ČT24 mluvit nemohl a již jej tam i vyřadili. Překvapen nejsem.

“Svobodu mám ještě v soukromých médiích.” “Veřejnoprávní média v celé Evropě jsou pod tlakem unionistické a politicky korektní ideologie.”

Obdivuji klid pana Tomského s jakým ustál chování mladého moderátora a v klidu argumentoval. Podle pana Tomského věří EU nadále ve svůj utopický projekt a on je proti unii v hluboké opozici. Pan Tomský promluvil o konfliktu elit a obyčejných lidí.“Konflikt mezi tou eurounijní politickou elitou, která je unionistická ve všech hlavních parlamentních stranách v Evropě a tou celou ideologickou nadstavbou té politické korektnosti, jestli ten konflikt není nevyhnutelný?”Myslím, že je nevyhnutelný a pan Tomský předvídá konec EU jednoho dne. “Příští ekonomickou krizi možná EU nepřežije.”

“Ta unie dál věří na svůj utopický projekt, na tu integraci Evropy a dál nám vnucuje myšlení toho takzvaného liberalismu, genderismu, nebo ekologismu.” Po těchto slovech se mi vybavilo, jak se před pár dny vyjímečně, ale opravdu upřímně rozhněval můj jinak klidný slovenský bratranec Michal, který je 27 let dětským lékařem v Košicích, když si přečetl na hlavní stránce SME obhajobu pedofilů a že jsou prý výborní dětští učitelé. Na webu SME tomu věnovali články hned tři a na Slovensku to vyvolalo vcelku velké reakce. Přijde mi to neuvěřitelné a mnoha Slovákům také.

Tak hlavně, že teď mají tu ultra liberální paní prezidentku. A bude hůř? Nebude nakonec pedofilie tou nejlepší klasifikací jak se stát učitelem v mateřské školce? Zvrácené.

Pan Tomský dále řekl to, co řekl nedávno i pan Václav Klaus mladší, že dotace jsou zlo.“Já jsem se učil na univerzitě ekonomie, že všechny dotace jsou jed a s výjimkou vědy a umění nemají být.” “Jsou špatné a na trhu škodí.”No, když vidím a slyším např. pana Jana Hrušinského jak ohavně mluví o panu prezidentovi a lidi s jiným názorem považuje za lůzu, tak pochybuji i o těchto dotacích. Lidé, kteří chtějí Brexit jsou v Anglii zastrašováni,řekl také pan Tomský.

“Angličané hlasovali pro suverenitu, chtěli se vymanit z jurisdikce Evropského soudu, chtěli se vymanit z neustále pokračujících integračních a často nesmyslných principů a předpisů bruselské byrokracie, která má moc.” “Ta ideologie EU je v tom, že věří na to a vybudovala si k tomu integrační plán, že politicky sjednotí evropské státy v jeden stát.”Tak to je dost hrozná představa, když vidím, co se v jiných státech děje a Británii její již brzy nabitou suverenitu závidím.

Pan Tomský dále zmiňoval všechny ty nesmyslné instituce, různé dvory, charty zásad, komise a rady, kterými je unie zahlcena a ovládána. No například do Evropské rady před nedávnem předsedou zvolili pana bývalého belgického premiéra Charlese Michelse a prvního frankofonního liberála v čele Belgie, který svou liberálnost prokázal již v roce 2015, když dělal porotce v soutěžiMr.Gay Belgium 2015.

“Komise neustále představují ideologické zásady.” “Menšiny, které chce EU ochraňovat, jsou často pofidérní, nesmyslné, neexistující, kterými se ovšem potlačují práva většiny.” Napsal bych normální většiny, ale raději to neudělám.“Stále to běží a stále to přibývá.” “Homosexualitu jsme normalizovali a to bylo špatně.” “Proč to máme cpát lidem jako nějakou nadřazenou ideologii.” “Je to falešné.” “Ten spor je o lidskou přirozenost.” “Naše civilizace chápe přirozenost vztahu muže a ženy, kteří mají děti a to nám funguje už 3000 let.”

“Anglie je totálně přelidněná.” “Zoufale.” V Anglii je to katastrofa.” “EU jde cestou do Nikam!”

Věřím pane Tomský, že s novým panem premiérem Borisem Johnsonem bude Británie opět hrdou a suverénní zemí, která se nenechá vydírat nikdy a od nikoho.

Moc bych vám to přál.

“Mluvit pravdu v čase všeobecného klamu je revoluční čin.”(G. Orwell)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 670 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)