mountain-road-1556177_960_720
24.7.2019
Kategorie: Společnost

O falešné ideologii, zhoubném liberalismu a cestě do nikam

Loading...
Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0V Anglii je to katastrofa. Homosexuální ideologie je nadřazena většině. Začíná to i na Slovensku? Ten spor je o lidskou přirozenost. Na ČT24 pana Tomského již vyřadili. EU je utopický projekt . Evropa nás vydírá a dopadne špatně.

Volič Brexitu, politolog, ekonom, nakladel, překladatel a britský občan pan Alexander Tomský, který v Británii např. i učil na vysoké škole, byl hostem v pořadu Prostor X v divadle Jatka 78, kam jej pozval mladý moderátor Čestmír Strakatý, kterého ale vynechám, protože mi přišel příšerný, arogantní i s tou “moralistickou pravdou” a pana Tomského téměř nenechal ani domluvit. Přesto slyšet naštěstí byl a řekl, že takto otevřeně by na ČT24 mluvit nemohl a již jej tam i vyřadili. Překvapen nejsem.

“Svobodu mám ještě v soukromých médiích.” “Veřejnoprávní média v celé Evropě jsou pod tlakem unionistické a politicky korektní ideologie.”

Obdivuji klid pana Tomského s jakým ustál chování mladého moderátora a v klidu argumentoval. Podle pana Tomského věří EU nadále ve svůj utopický projekt a on je proti unii v hluboké opozici. Pan Tomský promluvil o konfliktu elit a obyčejných lidí.“Konflikt mezi tou eurounijní politickou elitou, která je unionistická ve všech hlavních parlamentních stranách v Evropě a tou celou ideologickou nadstavbou té politické korektnosti, jestli ten konflikt není nevyhnutelný?”Myslím, že je nevyhnutelný a pan Tomský předvídá konec EU jednoho dne. “Příští ekonomickou krizi možná EU nepřežije.”

“Ta unie dál věří na svůj utopický projekt, na tu integraci Evropy a dál nám vnucuje myšlení toho takzvaného liberalismu, genderismu, nebo ekologismu.” Po těchto slovech se mi vybavilo, jak se před pár dny vyjímečně, ale opravdu upřímně rozhněval můj jinak klidný slovenský bratranec Michal, který je 27 let dětským lékařem v Košicích, když si přečetl na hlavní stránce SME obhajobu pedofilů a že jsou prý výborní dětští učitelé. Na webu SME tomu věnovali články hned tři a na Slovensku to vyvolalo vcelku velké reakce. Přijde mi to neuvěřitelné a mnoha Slovákům také.

Tak hlavně, že teď mají tu ultra liberální paní prezidentku. A bude hůř? Nebude nakonec pedofilie tou nejlepší klasifikací jak se stát učitelem v mateřské školce? Zvrácené.

Pan Tomský dále řekl to, co řekl nedávno i pan Václav Klaus mladší, že dotace jsou zlo.“Já jsem se učil na univerzitě ekonomie, že všechny dotace jsou jed a s výjimkou vědy a umění nemají být.” “Jsou špatné a na trhu škodí.”No, když vidím a slyším např. pana Jana Hrušinského jak ohavně mluví o panu prezidentovi a lidi s jiným názorem považuje za lůzu, tak pochybuji i o těchto dotacích. Lidé, kteří chtějí Brexit jsou v Anglii zastrašováni,řekl také pan Tomský.

“Angličané hlasovali pro suverenitu, chtěli se vymanit z jurisdikce Evropského soudu, chtěli se vymanit z neustále pokračujících integračních a často nesmyslných principů a předpisů bruselské byrokracie, která má moc.” “Ta ideologie EU je v tom, že věří na to a vybudovala si k tomu integrační plán, že politicky sjednotí evropské státy v jeden stát.”Tak to je dost hrozná představa, když vidím, co se v jiných státech děje a Británii její již brzy nabitou suverenitu závidím.

Pan Tomský dále zmiňoval všechny ty nesmyslné instituce, různé dvory, charty zásad, komise a rady, kterými je unie zahlcena a ovládána. No například do Evropské rady před nedávnem předsedou zvolili pana bývalého belgického premiéra Charlese Michelse a prvního frankofonního liberála v čele Belgie, který svou liberálnost prokázal již v roce 2015, když dělal porotce v soutěžiMr.Gay Belgium 2015.

“Komise neustále představují ideologické zásady.” “Menšiny, které chce EU ochraňovat, jsou často pofidérní, nesmyslné, neexistující, kterými se ovšem potlačují práva většiny.” Napsal bych normální většiny, ale raději to neudělám.“Stále to běží a stále to přibývá.” “Homosexualitu jsme normalizovali a to bylo špatně.” “Proč to máme cpát lidem jako nějakou nadřazenou ideologii.” “Je to falešné.” “Ten spor je o lidskou přirozenost.” “Naše civilizace chápe přirozenost vztahu muže a ženy, kteří mají děti a to nám funguje už 3000 let.”

“Anglie je totálně přelidněná.” “Zoufale.” V Anglii je to katastrofa.” “EU jde cestou do Nikam!”

Věřím pane Tomský, že s novým panem premiérem Borisem Johnsonem bude Británie opět hrdou a suverénní zemí, která se nenechá vydírat nikdy a od nikoho.

Moc bych vám to přál.

“Mluvit pravdu v čase všeobecného klamu je revoluční čin.”(G. Orwell)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč


Celkem za měsíc: 12 847,60 Kč
Vybráno 36.71%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 611 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.