CT TELEVIZE
17.11.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

O demonstraci na podporu České televize

Sdílejte článek:

ROBERT TROŠKA

troskaJsem rád, že někteří naši spoluobčané po odvolání dozorčí rady ČT mají starost o nezávislost České televize. Proto prý půjdou demonstrovat za Českou televizi na Kavčí hory. I aktivisté z Miliónu pokrokových chvilek se prý přidávají.

Malinko se divím, že nechtěli demonstrovat už v červnu proti nízké odměně pro pana ředitele ČT, která činí „jen“ 1,6 miliónu Kč.

A že jim nevadí, že vedení ČT prosadilo novou kolektivní smlouvu, ve které se uvádí, že pokud generální ředitel televize dostane nulové roční odměny, nemají na ně nárok ani zaměstnanci.

Ale o obyčejné lidi přece nejde, kvůli nim se přece nedemonstruje, když, tak jedině za pokrokové vedení současné ČT.

A jak ten pokrok vypadá, ukázal nedělní večerní film Pražské orgie, to byla fakt síla. Já jsem na to přepnul jen 5 minut, ale i ty stály za to, roztažené ženské nožky, na které se dívali nejspíš otec se synem v nějakém kumbálku, kopulace na kanapi za účasti dalších přísedících, no musím říci, že to byl neuvěřitelný „hnojníček“, co ČT pod vedením svého generálního ředitele Petra Dvořáka zase dokázala vyprodukovat. A ty dialogy ve stylu „když si chceš zašu..t, tak jen na koberci“, i těch 5 minut stačilo.

Vždycky, když si člověk myslí, že níž už vedení ČT jít nemůže, dokáží jít s laťkou dolů, tentokrát se dokázali zabořit opravdu hluboko. Ta míra destrukce v dramaturgické tvorbě ČT je neuvěřitelná.

Ale už se těším na pokračování Pražských orgií, tipnu si na název Pornoradovánky v Praze a odhaduji, že dramaturgové ČT námět určitě posunou k radikálnímu odbourávání předsudků, abychom jim to zase znovu nadšeně zainvestovali z koncesionářských poplatků.

A účast na demonstraci? Šel bych taky, ale demonstrovat za výměnu současného vedení ČT a zdravou a normální Českou televizi.

Takže demonstranti, nezapomeňte na transparenty s hesly BEZ ORGIÍ NA ČT NEZÁVISLOST NEKVETE!

 

knihamracna

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 050,00 Kč
Vybráno 45.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 873 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)