XT242bqtQd65SzUtoGnN-A-Robert-Fico-a-Bohuslav-Sobotka
16.2.2016
Kategorie: Politika

O co vlastně šlo na Summitu V4? Jako obvykle o nic!

Sdílejte článek:

DAVID VLK 16|02|2016

To zase bylo dělání svalů a cenění zubů směrem k Německu. To zase bylo odvážných keců do kamer. Člověk když sledoval naše média, měl pocit, že té Evropské Unii šéfuje Sobotka s Ficem.

K čemu vlastně ta Visegrádská čtverka je? Mám pocit, že slouží pouze k tomu, aby se čtyři nýmandi vždy poplácali vzájemně po zádech a utvrzovali se , že nejsou tak bezvýznamní a postradatelní. A pak se vždycky rozejdou a nic. Buď to vyšumí to ztracena a když už to vypadá, že mají na něco stejný názor, tak z toho většinou pak jeden, když jde do tuhého, couvne. Ale jak říkal klasik “Byli vidět.”

Stejně tak tentokrát v Praze. Sobotka to prezentoval, že má plán jak zachránit EU před uprchlíky a Angelou Merkelovou utrženou z řetězu. Chtěl stavět plot. Ochránit Balkán, zachovat Evropanům jejich blahobyt. Bohužel zapomněl na jednu věc, zeptat se států na jejichž území chtěl stavět, jestli s tím souhlasí.

A pak zřejmě stačil jeden telefonát z Německa do Bulharska a bylo po plánu. Bulhaři totiž zjevně žádný plot stavět nebudou. K čemu tedy ten Summit byl? No k ničemu, jako vždycky, jen Fico se trošku předvolebně popředváděl, polská premiérka ustoupila jako vždycky, protože se Poláci vždycky nakonec přidají k Německu než ke svým sousedním trpaslíkům a Sobotka? Pořád stejný úředník bez charismatu a tahu na branku. Jak jenom se tenhle člověk mohl stát premiérem to nepochopím!

Jinak EU spí pořád naivním růžovým snem jako šípková Růženka. Srandovní je, že v ní vlastně nikdo ani neví, kolik těch imigrantů loni přišlo. Frontex uvádí 1,83 milionu, Eurostat 1,23 milionu a ION 1,08 milionu. Jisté však je jen jedno, letos to smrdí velkým průšvihem a bude jich asi ještě víc. Mám takový pocit, že piknik zadarmo si hodlá letos udělat v Evropě půlka severní Afriky.

ZDROJ: David Vlk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 45 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...