milionchd
6.8.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

O co jde Milionu chvilek?

Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL DUDR

DUDRProbereme důvody pro odstoupení premiéra, které chvilkaři neuvádějí. Tedy proč je A. Babiš nepřijatelný pro bruselské byrokraty a tedy je nutné ho odstranit?
Obrovská účast lidí na Letenské pláni svědčí o tom, že tuto akci zorganizovali zkušení profesionální experti a nikoli dva studenti evangelické teologické fakulty, ti byli jen moderátory. O podílu České televize na této akci píše Erik Best: „ Je to institucionální podpora pro svržení Babiše. U každého média je to trošku jinak. Myslím si, že v tomto případě je to skutečně institucionalizované, což je klíčové. Našli důvod, proč považovat demonstrace a pád Babiše za národní zájem. Má to pro ně tak velký význam, že smějí třeba i porušit Kodex ČT, který je jinak právně závazný. Pak si musí najít důvody, jak to obhájit.“ (1)

EU dnes ovládají neomarxisté, bývalý předseda Evropské komise Juncker dokonce odhaloval sochu Karla Marxe, kterou dodali čínští komunisté a kancléřka Merkelová je bývalá svazácká funkcionářka z NDR, která jezdila na školení i do Moskvy, čímž měla další kariéru dobře zajištěnou. A místopředsedkyně EK Mogheriniová je bývalá italská komunistka.

Pro ty, kteří totalitu nezažili, se můžeme zmínit o marxismu, který učí, že hlavní příčinou válek a bídy ve světě je kapitalismus, který je proto třeba zlikvidovat. A demokracii Marx také neuznával. Jedno z hesel té doby bylo „Zničit prohnilý kapitalistický řád.“ A když se to nepodařilo pomocí Sovětského Svazu, určitě se to podaří pomocí importu negramotných Afričanů, džihádistů, salafistů a drogových dealerů z Afganistánu.

A nyní ty důvody z pohledu euromarxistů:

1. A. Babiš je velkokapitalista, který byl před volbami do EP pozván do Bílého domu superkapitalistou Trumpem, od kterého převzal jeho volební heslo Make America great again – Silné Česko, čímž pak opět vyhrál volby, když tím vzal vítr z plachet i mnoha vlasteneckým kandidátům.

2. Trvale odmítá přijetí eura, což v době blížící se ekonomické krize a neustále se zvyšujících nákladů na ubytování a obživu migrantů je velmi sobecké, protože bude nutné vydávat a tisknout nekryté peníze, které se pak rozdají krachujícím bankám, neziskovkám a státním zaměstnancům, což ovšem zvýší inflaci a znehodnotí všechny vklady, mzdy i důchody, a to občané eurozóny rozhodně pocítí. A protesty žlutých vest už nebudou tak pokojné jako dosud.

3. Vytrvale odmítá přijímat negramotné a na pracovním trhu nepoužitelné migranty (2), které mu eurobyrokraté neustále vnucují: „Připravenost Česka podílet se na řešení migrace se blíží nule, uvedl německý ministr vnitra Seehofer.(3).
A dokonce si dovoluje ještě tvrdit, že zajištění vnějších hranic EU je nedostatečné.
Přitom kriminalitu migrantů už policie v západní Evropě naprosto nezvládá a ženy se ve Švédsku a Anglii už stávají lovnou zvěří (4).

4. Také odmítá směrnici EK o zbraních, na kterou podala ČR  žalobu u Evropského soudního dvora a proti které již bylo sepsáno několik peticí (5 ), ale záležitost stále není vyřešena.

5. Podporuje a spolupracuje s V4, která se odmítá podřídit bruselskému diktátu. To bylo patrné docela nedávno, když V4 odmítla Timmermanse jako kandidáta na předsedu Evropské komise a potom i další spitzenkandidáty. Také si můžeme všimnout, že demonstrace na Slovensku, které zlikvidovaly premiéra Fica, byly podobným způsobem organizovány, jako ty české.

6. Spolek Milion chvilek také rozvířil otázku Benešových dekretů, když jeden ze dvou jednatelů uvítal na pódiu jáhna ze Sudet, Roberta Elvu Frouze, který pochází z Tachova, tedy původně ze sudetského města Tachau. A bylo to jen pouhých 6 dní po prolomení Benešových dekretů v Hradci Králové v kauze rodiny Walderode a jejích konfiskovaných nemovitostí.
Babišův Agrofert je možná největším hospodářem na pozemcích a polích v pohraničí na bývalých sudetských územích. Tím vzniká otázka, do jaké míry se v této věci angažuje Sudetoněmecký Landsmanschaft.

7. Dále je zde uzákonění regulace lobbingu a působení neziskových organizací, které jsou financovány ze zahraničí: „Lobbování v Česku by mělo dostat jasná pravidla, jejich návrh včera schválila vláda. Zákon z pera Ministerstva spravedlnosti kabinet rozšířil o povinnosti týkající se neziskových organizací.“(8)

8. Pokud se někdo domnívá, že když bude EU přijímat migranty z Afriky a Středního východu tak jako dosud, že těmto zemím pomůže, je na velkém omylu. Přirozený přírůstek obyvatel je v Africe 32 miliónů ročně (6), a když sečteme přírůstky obyvatel zemí, ze kterých přijíždí nejvíce migrantů, tedy Sýrie, Turecko, Afganistán, Pákistán, a Irák, což činí 6,9 miliónů ročně (7), dohromady tedy je to 38,9 mil. A když by EU přijala 1 milión lidí ročně, pak je jasné, jaký to má pro tyto země význam.

A to jsou asi hlavní důvody, proč Andrej Babiš pořád vyhrává volby, a proto je ho nutno zlikvidovat dříve, než zas nějaké budou.

Prameny:

(1) https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Erik-Best-a-Milion-chvilek-Capi-hnizdo-O-to-nejde-Pravdu-hledejte-jinde-586688
(2) https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/kvotami-jsme-ztratili-cas-neprijmeme-ani-jednoho-migranta-zo/r~f0032a80aad611e8b634ac1f6b220ee8/
(3) https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2871317-pocet-migrantu-kteri-nelegalne-presli-do-nemecka-z-ceska-se-zvysil-celkove-ale-cisla
(4) https://www.epshark.cz/clanek/2499/kriminalita-anglie-v-grafech-a-cislech
(5) https://ligalibe.cz/ke-stazeni/nova-petice/
(6) http://populace.population.city/world/af
(7) https://www.worldometers.info/world-population/population-by-country/
(8) https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Tricet-let-tu-maji-zne-kadrovaci-Kdyz-slysim-umelec-a-filosof-mam-nutkani-mluvit-sproste-priznal-signatar-Charty-77-Jan-Schneider-590989

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Zuzana Karlová 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč


Celkem za měsíc: 16 237,78 Kč
Vybráno 46.39%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 7 413 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...
86 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.