milionchd
6.8.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

O co jde Milionu chvilek?

Sdílejte článek:

PAVEL DUDR

DUDRProbereme důvody pro odstoupení premiéra, které chvilkaři neuvádějí. Tedy proč je A. Babiš nepřijatelný pro bruselské byrokraty a tedy je nutné ho odstranit?
Obrovská účast lidí na Letenské pláni svědčí o tom, že tuto akci zorganizovali zkušení profesionální experti a nikoli dva studenti evangelické teologické fakulty, ti byli jen moderátory. O podílu České televize na této akci píše Erik Best: „ Je to institucionální podpora pro svržení Babiše. U každého média je to trošku jinak. Myslím si, že v tomto případě je to skutečně institucionalizované, což je klíčové. Našli důvod, proč považovat demonstrace a pád Babiše za národní zájem. Má to pro ně tak velký význam, že smějí třeba i porušit Kodex ČT, který je jinak právně závazný. Pak si musí najít důvody, jak to obhájit.“ (1)

EU dnes ovládají neomarxisté, bývalý předseda Evropské komise Juncker dokonce odhaloval sochu Karla Marxe, kterou dodali čínští komunisté a kancléřka Merkelová je bývalá svazácká funkcionářka z NDR, která jezdila na školení i do Moskvy, čímž měla další kariéru dobře zajištěnou. A místopředsedkyně EK Mogheriniová je bývalá italská komunistka.

Pro ty, kteří totalitu nezažili, se můžeme zmínit o marxismu, který učí, že hlavní příčinou válek a bídy ve světě je kapitalismus, který je proto třeba zlikvidovat. A demokracii Marx také neuznával. Jedno z hesel té doby bylo „Zničit prohnilý kapitalistický řád.“ A když se to nepodařilo pomocí Sovětského Svazu, určitě se to podaří pomocí importu negramotných Afričanů, džihádistů, salafistů a drogových dealerů z Afganistánu.

A nyní ty důvody z pohledu euromarxistů:

1. A. Babiš je velkokapitalista, který byl před volbami do EP pozván do Bílého domu superkapitalistou Trumpem, od kterého převzal jeho volební heslo Make America great again – Silné Česko, čímž pak opět vyhrál volby, když tím vzal vítr z plachet i mnoha vlasteneckým kandidátům.

2. Trvale odmítá přijetí eura, což v době blížící se ekonomické krize a neustále se zvyšujících nákladů na ubytování a obživu migrantů je velmi sobecké, protože bude nutné vydávat a tisknout nekryté peníze, které se pak rozdají krachujícím bankám, neziskovkám a státním zaměstnancům, což ovšem zvýší inflaci a znehodnotí všechny vklady, mzdy i důchody, a to občané eurozóny rozhodně pocítí. A protesty žlutých vest už nebudou tak pokojné jako dosud.

3. Vytrvale odmítá přijímat negramotné a na pracovním trhu nepoužitelné migranty (2), které mu eurobyrokraté neustále vnucují: „Připravenost Česka podílet se na řešení migrace se blíží nule, uvedl německý ministr vnitra Seehofer.(3).
A dokonce si dovoluje ještě tvrdit, že zajištění vnějších hranic EU je nedostatečné.
Přitom kriminalitu migrantů už policie v západní Evropě naprosto nezvládá a ženy se ve Švédsku a Anglii už stávají lovnou zvěří (4).

4. Také odmítá směrnici EK o zbraních, na kterou podala ČR  žalobu u Evropského soudního dvora a proti které již bylo sepsáno několik peticí (5 ), ale záležitost stále není vyřešena.

5. Podporuje a spolupracuje s V4, která se odmítá podřídit bruselskému diktátu. To bylo patrné docela nedávno, když V4 odmítla Timmermanse jako kandidáta na předsedu Evropské komise a potom i další spitzenkandidáty. Také si můžeme všimnout, že demonstrace na Slovensku, které zlikvidovaly premiéra Fica, byly podobným způsobem organizovány, jako ty české.

6. Spolek Milion chvilek také rozvířil otázku Benešových dekretů, když jeden ze dvou jednatelů uvítal na pódiu jáhna ze Sudet, Roberta Elvu Frouze, který pochází z Tachova, tedy původně ze sudetského města Tachau. A bylo to jen pouhých 6 dní po prolomení Benešových dekretů v Hradci Králové v kauze rodiny Walderode a jejích konfiskovaných nemovitostí.
Babišův Agrofert je možná největším hospodářem na pozemcích a polích v pohraničí na bývalých sudetských územích. Tím vzniká otázka, do jaké míry se v této věci angažuje Sudetoněmecký Landsmanschaft.

7. Dále je zde uzákonění regulace lobbingu a působení neziskových organizací, které jsou financovány ze zahraničí: „Lobbování v Česku by mělo dostat jasná pravidla, jejich návrh včera schválila vláda. Zákon z pera Ministerstva spravedlnosti kabinet rozšířil o povinnosti týkající se neziskových organizací.“(8)

8. Pokud se někdo domnívá, že když bude EU přijímat migranty z Afriky a Středního východu tak jako dosud, že těmto zemím pomůže, je na velkém omylu. Přirozený přírůstek obyvatel je v Africe 32 miliónů ročně (6), a když sečteme přírůstky obyvatel zemí, ze kterých přijíždí nejvíce migrantů, tedy Sýrie, Turecko, Afganistán, Pákistán, a Irák, což činí 6,9 miliónů ročně (7), dohromady tedy je to 38,9 mil. A když by EU přijala 1 milión lidí ročně, pak je jasné, jaký to má pro tyto země význam.

A to jsou asi hlavní důvody, proč Andrej Babiš pořád vyhrává volby, a proto je ho nutno zlikvidovat dříve, než zas nějaké budou.

Prameny:

(1) https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Erik-Best-a-Milion-chvilek-Capi-hnizdo-O-to-nejde-Pravdu-hledejte-jinde-586688
(2) https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/kvotami-jsme-ztratili-cas-neprijmeme-ani-jednoho-migranta-zo/r~f0032a80aad611e8b634ac1f6b220ee8/
(3) https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2871317-pocet-migrantu-kteri-nelegalne-presli-do-nemecka-z-ceska-se-zvysil-celkove-ale-cisla
(4) https://www.epshark.cz/clanek/2499/kriminalita-anglie-v-grafech-a-cislech
(5) https://ligalibe.cz/ke-stazeni/nova-petice/
(6) http://populace.population.city/world/af
(7) https://www.worldometers.info/world-population/population-by-country/
(8) https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Tricet-let-tu-maji-zne-kadrovaci-Kdyz-slysim-umelec-a-filosof-mam-nutkani-mluvit-sproste-priznal-signatar-Charty-77-Jan-Schneider-590989

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 7 558 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
86 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.