islam72018

O čí zdraví mají elity opravdovou starost?

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

vylicilV posledních dnech se sešlo pár drobných, zajímavých zpráviček, které všechny ukazují tak nějak jedním směrem. Naznačují, kdo je ten šťastlivec, o kterého mají v současné koronavirové pandemii všechny ty světové i evropské elity a jejich orgány opravdový, nelíčený zájem. Tu asi nejvýmluvnější z nich přinesla včera agentura Reuters ze Švýcarska.

Světová zdravotnická organizace tam prý vyhlásila, že koncem tohoto týdne zahájí testování na koronavirus v severozápadní Sýrii, v oblastech držených tak zvanými „rebely”. (zde). Že si pod tímto eufemistickým, krycím názvem máme představit zbytková území, držená Al Kaidou a jejími klony typu An Nusra, tušíme už asi všichni. Včetně toho, jaká sběř se na nich nachází. Ovšem pan ředitel WHO to vidí jinak. Tak nějak humanisticky. Vyhlásil totiž, že „je velmi znepokojen šířením pandemie do oblasti, kde byl zdravotnický systém zničen dlouhou občanskou válkou…”

Údajně pouze necelá polovina zdravotnických zařízení „v klínu povstalecké Sýrie”, jak si pan ředitel zabásnil, je v provozu. Téměř milion lidí, kteří byli nedávno násilím vysídleni, tam žije v domech s uprchlíky nebo v přeplněných táborech…. No uznejte,  kámen by se nad těmi ISILáky ustrnul.

Docela pěkně to koreluje s nedávným vyhlášením naší největší a nejoblíbenější neziskovky – Člověka v tísni. Ten už minulý pátek zveřejnil své oficiální stanovisko ke koronavirové epidemii (zde). V něm nám vcelku stroze sděluje, že boj s nákazou v Česku nepatří v současnosti mezi hlavní priority této humanitární organizace. “Prioritou je pro nás pomáhat v zahraničí”  A jako příklad uvádí, že chce „..pokračovat ve svých programech jinde, a to například v Sýrii.”

Jistě, právě v tom zmíněném Idlíbu, baště islamismu, jsou Člověci pevně zahnízděni už od roku 2012. (zde).  Jak sami uvádějí, jejich filiálka tam „… podporuje vzdělávání a zemědělství, dává jim možnost vydělat si peníze a je také partnerem pro místní úřady.”  A nikoho, ani bdělé Koudelky nezajímá, jakým asi „místním úřadům” je na území ovládaném Al Kaidou náš Člověk v tísni partnerem. Natolik spolehlivým, že mu džihádisti svěří výchovu svého dorostu….

Třetí zprávičkou, která ukazuje stejným směrem, je rozhovor Tomáše Bendla z jiné nadnárodní a neméně oblíbené neziskovky, z Lékařů bez hranic. (zde). Ten pro změnu řeší situaci v řeckých uprchlických táborech. Že všude kolem řádí koronavirus a chudáci džihádisti by se mohli nakazit!  Jeho mateřská organizace prý již delší dobu apeluje na řeckou vládu, aby vypracovala krizový plán, zatím však, žel, bez výsledku….

Když k tomu ještě připočítáme ty (nijak blíže nespecifikované) „vyjímky”, které ve svém vyhlášení o uzavření vnějších hranic Schengenu zmiňuje Evropská komise, začíná se obrázek rýsovat a pěkně vybarvovat. Hlavně, aby se muslimovi něco nestalo! Aby naši budoucí euro-občané, čekající zatím v různých frontách na vstup, než se vyřídí jakési formality,  zůstali pěkně zdraví a při síle. A aby jim v poklidné infiltraci do Evropy někdo, chraň Alláh, stéblo přes cestu nepoložil….

A tohle všechno si navíc platíme. My sami. Skrze Eurokomisi, OSN a jejich výkonné orgány. Pěkně ze svého. Z vybraných daní, následně přerozdělených státem, EU a OSN. A bohužel také z dobrovolných příspěvků některých nepochopitelných naivů na „humanitu” a léčení bez hranic.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Petr Zavadil 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Libuše Urubková 400,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč

Celkem za měsíc: 6 536,00 Kč
Vybráno 18.67%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 410 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
loading...
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.