Minneapolis-riots
10.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

O čem jsou nepokoje v USA, jde jen o Georga Floyda?

Sdílejte článek:

KAREL ORLÍK

Kdo pozorně sleduje události v USA po smrti Georga Floyda, neubrání se dojmu, že demonstrantům a rabujícím výtržníkům nejde o zabitého černocha. Hodně napoví slogan Black Lives Matter.

Tato antisemitská organizace byla založena v roce 2014, tedy v době černošského prezidenta Baracka Husajna Obamy, sloučením antisemitského Národu Islámu a Černých Panterů a Dream Catchers. V roce 2016 aktivisté Black Lives Matter (BLM) zveřejnili platformu, která byla následně z webových stránek stažena. V ní aktivisté obvinili Izrael z „genocidy“ a praktikování politika „apartheidu“. Z toho je zřejmé, že mnoho rozumu nepobrali.

Ve svém programu se aktivisté BLM připojili k protiizraelskému hnutí BDS (bojkot, stažení investic, sankce). Vůdce hnutí BDS Omar Barghouti v minulých dnech přiznal, že cílem BDS je zničení Izraele. Na akademické půdě v USA stoupenci BDS fanaticky útočí a diskriminují židovské studenty.

Současné protesty BLM podporují také sekulární levicoví Židé z organizace Bend the Ark. Její roční rozpočet činí desítky milionů, mimo jiné také z příspěvků Rockefellerovy Nadace, známé svou podporou BDS a dalších radikálních protiizraelských skupin. Organizace Bend the Ark usiluje ovlivňovat názory amerických Židů, mimo jiné tím, že financuje nejen platy mnoho rabínů, ale i studentů na post rabína směru konzervativního, reformovaného i rekonstrukčního. Svými penězi paralyzují tito „pokrokoví“ Židé boj proti antisemitismu.

Demonstranti BLM poničili synagogy v New York i v Los Angeles, 75% židovských obchodů v Beverly Hills bylo v prvním červnovém víkendu vyrabováno. Z nápisů bylo zřejmé, že útok rabujících gangů byl veden s plným vědomím, že jde o židovský majetek. Jeden člen z gangu veřejně oznámil v televizi, že příštím terčem rabování bude „diamantová čtvrť“ v New Yorku, obývaná převážně ortodoxními židy.

Levičáci v Demokratické straně počítají s tím, že současné nepokoje zhatí vyhlídky Donalda Trumpa na listopadové opětovné zvolení. Neštítí se k tomu zneužít nešťastné smrti Georga Floyda, různých antisemitských organizací ani pomýlených židovských sekulárních Židů.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 949 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
3 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.