75007797_950301462005673_8617359903805145088_o
16.11.2019
Kategorie: Politika

O čem byla dnešní Letná …

Loading...
Sdílejte článek:

EVA SVOBODOVÁ

O čem byla dnešní Letná… Řeči o “pražské kavárně” jsou lež, musíme se postavit za demokracii, kterou ohrožují východní diktatury.

.
Minář s plackou Občanského fóra vyzval k podpisu WTF petice: chceme politiky co nekradou a nelžou. Babiši, zbav se Agrofertu a svých médií, nebo odstup.

Pak mluvila nějaká paní o tom jak jí ukradli auto a ona zařídila zákon aby se to už nikomu nestalo. Pak mluvila nějaká paní o tom, jak si sousedi mění ořechy za houby, zkrášlují obec a pořádají koncerty vážné hudby a jak se díky tomu stala starostkou. Následuje přednáška o dobru občanské společnosti a pozitivního přístupu k politice. Občané, zapojte se politicky. Následuje agitace pro Piráty, ODS, TOP, KDU a Stan. A výzva ke spojení do nějaké Národní fronty.

Pak si Hutka zase zafidlal Náměšť. A lidé skandovali “ještě jednu”.

Nakonec dostali svých pět minut na pódiu i komedianti, já se už bála, že se na ně tentokrát zapomnělo! Varovali před tím, že u nás skončí demokracie, jako v POLSKU A MAĎARSKU. Trojan tahá z hrobů Píku, Horákovou a Patočku a vyzývá k ochotě obětovat životy… Končí to Modlitbou pro Martu.

Zdá se, že Mesiáš nepřijde.

A že ti co si chtěli užít drama, nedostanou ani svrhávání vlády, ani mrtvého Zifčáka.

Uf.

A to nás ještě zítra čeká koncert “pro demokracii”, kde vystoupí Halík.

  • Eva Svobodová, FB

Poznámka PP: Sledovali jsme dnešní demonstraci se smíšenými dojmy. I nás samozřejmě Babiš sere, komouš a estébák premiérem, už to je samo od sebe strašné, děsivý střet zájmů a jeho dojení erárních peněz také vidíme, ale takto se to chlapci nedělá. Ta vaše demoška prostě neměla koule. Spousta zbytečných slov, prázdných frází, nasíracích přifařených figurín. Jo, profesionálně to bylo zvládnuté skvěle, je vidět, že peníze na to jsou, ale jinak …

S Fialou, Kalouskem a podobnými “pravičáky z leknutí” nebo dokonce se zeleným socialistou Bartošem s balvanem Burešem nepohnete. On si s nimi vytírá zadel a vy takto tu potřebnou opravdu velkou většinu lidí nepřesvědčíte. Nezaznělo na té vaší demonstraci mnoho věcí, které lidi opravdu pálí, nezaznělo tam nic, co by lidi burcovalo, co by je chytlo za srdíčko, co by je opravdu zvedlo ze židlí. Bylo to plytké divadelní představení o ničem.  

Hlídacími maxipsy demokracie rozhodně nejste … snad jen uňafaní ratlíci opilí vlastní důležitostí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 5 511,11 Kč
Vybráno 15.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 957 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
89 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.