Soviet Union Flag 590x332
23.2.2016
Kategorie: Politika

O Burešově zemi, kde zítra již znamená včera

Loading...
Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 23|02|2016

Tak se zdá, že naše koblihová demokracie plíživě, ale jistě, dosahuje absolutního dna socialistické žumpy. Vystresované a vyděšené davy opět „jásavě“ kráčí vstříc zářivé budoucnosti plné bolševických paragrafů na okrádání, fízlování a udávání. Vyškolení agenti si opět s národem hrají jako kočka s myší a zástupy užitečných idiotů jim k tomu tleskají při cestě na vlastní funus.

Salámovou metodou nás dnešní mocní vrací do doby před rokem 1989 již delší čas, pokusy o byrokratické i ekonomické šikanování populace můžeme vypozorovat již pěkných pár roků zpět, ale v současných dnech jakoby propustili stavidla svých komunistických vášní i myšlenek a již zcela bez ostychu z nás opět dělají nesvéprávné otroky státu, aniž by se snažili tento fakt nějak zvlášť zakrývat. Zřejmě jim v jejich snažení bylo velkým impulsem právě dosazení bolševického (ne)estébáka do prakticky nejdůležitější úřednické státní funkce, při kterém společnost ani nemukla a to bylo znamení, že půda pro hlubší neosocialistickou orbu je již dokonale připravena.

Tak se to na nás valí jedno za druhým. Vše prý pro „obyčejného člověka“, by se mu lépe a radostněji žilo, zakroutit krkem keťasům, šmelinářům, zlodějům a parazitům, stovkami zákonů vytvořit nového euročlověka, který se bez vědomí mocipánů a beze strachu před kriminalizací sám nebude moci ani svobodně vys .. tolicovat.

Kdejaký vládní famfulák, tvaří v tvář své zbytečnosti či až škodlivosti pro společnost, snaží se tento fakt zakamuflovat sepisováním nesmyslných elaborátů, které partajfýrerům poslušný parlament přetaví v právní normu a to je užaslému národu presentováno jako ona jediná a správná cesta za prosperitou a sociálními jistotami, jako cesta ke svobodě a blahobytu. Bohužel jen málokomu zatím dochází, že stejnou cestou již dříve budoval lepší společnost kupříkladu Stalin nebo Gottwald.

Není možno se prodanit k prosperitě, stejně jako není možno se nesmyslnou a nepřehlednou zákonnou kriminalizací téměř každého životního úkonu prošikanovat ke svobodě. Jenže naše současná vládní garnitura je zřejmě zcela opačného názoru. Občana považuje za kus hloupého dobytka, kterého je třeba co nejrychleji proregulovat životem až k definitivní porážce. Nedat mu nadechnout, nedat mu šanci na vlastní racionální úvahu, nedat mu vydělat na na eráru nezavislý život. Držet jej ve strachu, v myšlenkovém i ekonomickém otroctví.

„Strana jsem já!“ prohlásil guru dnešního socialistického státu v jednom rozhovoru. Přesně to ukazuje na myšlenkové pochody současných vládnoucích papalášů. Považujíce se za něco víc než obyčejný plebs, který přeci nemůže rozumnět jejich sociálnímu inženýrství, se v podstatě personifikují do rolí jediných samovládců, kteří si mohou dělat se svojí hračkou, Českou republikou, co chtějí, vytěžit její bohatství do posledního zbytku, poddané ožebračit a „demokratickou“ politiku dělat jen při dělení této kořisti.

Jsou to „jen“ takové malé střípky ve formě již přijatých zákonů či z vládních kruhů vypouštěné pokusné balónky co si ještě můžou soudruzi dovolit. Nařídit otrokům jak se mají oblékat při večerní procházce, co (ne)mohou dělat ve svých soukromých prostorách, v podstatě znemožnit normální řízení automobilu, vytvářet centrální šmírovací registry, podporovat udavačství, likvidovat soukromé podnikání, znehodnotit školní vzdělávání, vytvořit privilegovanou erární vrstvu voličů za koblihu a mezi to „nenápadně“ přidávat výhodné erární pobídky pro obchodníky se státními koryty. To jsou jen malé špičky obrovského byrokratického ledovce šikany, nesvobody a buzerace, se kterými se musíme každý den vypořádávat. Spokojený, plnohodnotný život se v tom vést nedá. Pokud tedy nejste fašisoidní socialista bez svědomí, oligarcha bez charakteru či politický chovanec eráru a jeho, občanům nakradených, peněz.

Žijeme v zemi, kde s námi pánové nahoře opět hrají levou, lépe řečeno levicovou, hru na Potěmkinovy vesnice. Žijeme v zemi, kde estébácké praktiky opět vítězí při řízení společnosti. Žijeme v zemi, kde nás stát okrádá o tři čtvrtiny našich výdělků. Žijeme v zemi, kde právo a spravedlnost jsou jen prázdné pojmy. Žijeme v zemi, kde nás chtějí znovu trestat za vlastní názor. Žijeme v zemi nesvobodného trhu, deformovaného regulacemi, dotacemi a korupcí. Žijeme v zemi, kde multikulturní eurosocialismus maskuje svou pravou postatu konzumním šmejdem.

Žijeme v zemi, kde zítra již znamená včera. Fašismus i socialistický pseudokomunismus už tu přeci byl. Proč se stále pálíme o stejná kamna a nedokážeme se konečně poučit? Co si ještě necháme líbit? Zákaz kouření i v autě? Halal stravu ve školních jídelnách? Paušální daň za elektřinu? Povinné udání souseda, který vám daruje jablko ze zahrádky? A co třeba přilby pro chodce? Kde to skončí … ?

bloger

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 390,11 Kč
Vybráno 26.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 47 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
167 komentářů
    • Redakce
    • Redakce
    • Redakce
        • Redakce
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.