girl-1304449_960_720
29.8.2017
Kategorie: Společnost

Nucená převýchova dětí v Londýně: Už to začalo?

Sdílejte článek:

WOLF

Pondělní internetové vydání rakouského deníku Kronen Zeitung přináší vpravdě děsivou informaci s odvoláním na londýnské Times z téhož dne.

V londýnském nyní již zčásti mohamedánském okrese Tower Hamlets byl zjištěn případ, kdy pětiletá bílá holčička byla za neuvedených okolností odebrána své biologické matce a během šesti měsíců byla “svěřena do péče” dvěma různým arabským mohamedánským rodinám. Holčička je podle zdroje křesťanka, její mateřštinou je angličtina a má britské občanství. Rovněž její stravovací návyky jsou jasně evropské.

Umístěním do tzv. “náhradní péče” se holčičce převrátil svět naruby. Náhradní “matky” se oblékají do burky nebo nikábu (černého pytle přes hlavu, jenž připomíná pohádkové strašidlo). Holčičce byl zabaven řetízek s křížkem od maminky, jenž odmalička nosila na krku. Je nucena pojídat mohamedánské “čvochy”, evropskou stravu má zakázánu. Má definitivní utrum s Vánocemi a Velikonocemi. Náhradní “matka” se ji snaží učit arabsky a výslovně jí zakazuje používat angličtinu. Striktně se snaží dodržovat zásady ortodoxní mohamedánské výchovy. Při návštěvě vlastní maminky se zjistilo, že mohamedánka již dívence vsugerovala, že Evropanky jsou “pitomé alkoholičky”, Vánoce a Velikonoce jsou zvrhlost.

Podle sdělení pracovníka místního úřadu sociální péče, jenž trvá na své anonymitě, se dívenka nachází v zoufalém psychickém stavu, neustále pláče a propadá beznaději. Při občasných návštěvách pracovníků sociálky v slzách zoufale prosí úředníky, aby ji odtud odvedli. Bohužel to není nic platné. Stejně neúspěšně se do situace snaží zasáhnout matčina rodina.

Případ podle zdroje rozpoutal vpravdě smršť v londýnském tisku. Sociálka k případu prozatím zarytě mlčí, na dotazy nereaguje.

Případ ve mně vyvolává zásadní otázky: jedná se o nový Lebensborn v saracénské verzi? Nakolik může či nemůže být do případu zapleteno vedení města, jehož starosta je sám vyznání mohamedánského? Je to případ ojedinělý, nebo znamená jen špičku ledovce? Jedná se o regulérní součást invaze?

A nakonec: máme (my, Evropané) k podobným snahám mlčet, či se už konečně vzchopit a proti podobným zvěrstvům aktivně a nemilosrdně zasáhnout?

Zdroj: Kronen Zeitung, www.krone.at

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 121 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.