girl-1304449_960_720
29.8.2017
Kategorie: Společnost

Nucená převýchova dětí v Londýně: Už to začalo?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

WOLF

Pondělní internetové vydání rakouského deníku Kronen Zeitung přináší vpravdě děsivou informaci s odvoláním na londýnské Times z téhož dne.

V londýnském nyní již zčásti mohamedánském okrese Tower Hamlets byl zjištěn případ, kdy pětiletá bílá holčička byla za neuvedených okolností odebrána své biologické matce a během šesti měsíců byla “svěřena do péče” dvěma různým arabským mohamedánským rodinám. Holčička je podle zdroje křesťanka, její mateřštinou je angličtina a má britské občanství. Rovněž její stravovací návyky jsou jasně evropské.

Umístěním do tzv. “náhradní péče” se holčičce převrátil svět naruby. Náhradní “matky” se oblékají do burky nebo nikábu (černého pytle přes hlavu, jenž připomíná pohádkové strašidlo). Holčičce byl zabaven řetízek s křížkem od maminky, jenž odmalička nosila na krku. Je nucena pojídat mohamedánské “čvochy”, evropskou stravu má zakázánu. Má definitivní utrum s Vánocemi a Velikonocemi. Náhradní “matka” se ji snaží učit arabsky a výslovně jí zakazuje používat angličtinu. Striktně se snaží dodržovat zásady ortodoxní mohamedánské výchovy. Při návštěvě vlastní maminky se zjistilo, že mohamedánka již dívence vsugerovala, že Evropanky jsou “pitomé alkoholičky”, Vánoce a Velikonoce jsou zvrhlost.

Podle sdělení pracovníka místního úřadu sociální péče, jenž trvá na své anonymitě, se dívenka nachází v zoufalém psychickém stavu, neustále pláče a propadá beznaději. Při občasných návštěvách pracovníků sociálky v slzách zoufale prosí úředníky, aby ji odtud odvedli. Bohužel to není nic platné. Stejně neúspěšně se do situace snaží zasáhnout matčina rodina.

Případ podle zdroje rozpoutal vpravdě smršť v londýnském tisku. Sociálka k případu prozatím zarytě mlčí, na dotazy nereaguje.

Případ ve mně vyvolává zásadní otázky: jedná se o nový Lebensborn v saracénské verzi? Nakolik může či nemůže být do případu zapleteno vedení města, jehož starosta je sám vyznání mohamedánského? Je to případ ojedinělý, nebo znamená jen špičku ledovce? Jedná se o regulérní součást invaze?

A nakonec: máme (my, Evropané) k podobným snahám mlčet, či se už konečně vzchopit a proti podobným zvěrstvům aktivně a nemilosrdně zasáhnout?

Zdroj: Kronen Zeitung, www.krone.at

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
78 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.