17457823_1670162306616932_4807512495338776057_n
26.3.2017
Kategorie: Ekonomika

Nový způsob, jak okrádat spotřebitele

Sdílejte článek:

MIROSLAV SLÁDEK

Obchodním řetězcům, které dnes ovládají domácí trh s potravinami a samozřejmě monopolnímu výrobci Agrofertu, se už pomalu zajídají slevové akce. Na to, že lidé nemají dostatek peněz na nákup kvalitních potravin, a tak objíždějí slevové akce a nakupují jenom to, co je ve slevě nikdo z nich ani nepomyslí. Logicky, vždyť příjem na hlavu je v České republice skoro jako v rozvojových zemích.


Netrvalo však dlouho a tito traviči společné řešení našli. Spočívá ve využití nepozornosti nakupujících. V krabici s rýží, jedné velmi známé místní firmy bylo vždy 8 sáčků. Obal zůstal stejně velký i barevný, ale pozor v krabici je již jen 6 sáčků. Samozřejmě za stejnou cenu, která je vydávána v obchodě za „AKCI“. Stejná lahev nápoje měla dříve 2 litry, vše zůstalo při starém, až na to, že v láhvi je nyní pouze 1,75 litru. Samozřejmě za stejnou cenu, opět v akci.
 .
To je vyložené zdražování, a ještě tím nejvíce nečestným způsobem, tichým okrádáním. Kam to až povede? To je otázka, která trápí každého, neskončíme nakonec u pytlíků nafouknutých vzduchem, jako tomu je dnes u bramborových lupínků všech značek. A komu nebude stačit nasáčkovaný vzduch, má smůlu. Hlavně, že na sociální dávky pro přivandrovalce a podporu všelijakých multikulturních indoktrinací je peněz vždy dost. O zlodějích ve vládě ani nemluvě.

.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 655,00 Kč
Vybráno 7.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 240 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.