20161
1.1.2016
Kategorie: Společnost

Nový rok 2016

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

REDAKCE 1|1|2016

Vážení čtenáři, v první řadě bychom vám chtěli poděkovat za přízeň, kterou jste nám v uplynulém roce věnovali. Počet návštěvníků našich stránek vzrostl za posledních dvanáct měsíců více jak desetkrát. Je to pro nás velkým zadostiučiněním, potěšením a obrovskou vzpruhou do další práce.

Naše poděkování musí s velkou pokorou samozřejmě také směřovat i k našim podporovatelům, kteří nám pomáhají menší či větší finanční částkou a chápou, že naše nezávislost je založena právě a jedině na tomto vzájemném souznění a spolupráci. Každá koruna na našem účtu nám tak dává větší sílu v boji s masově mediální mainstreamovou propagandou a vyvažuje tak mocenské či cenzorské ambice politických „elit“.

Redakce také děkuje všem autorům, kteří se nebojí napsat zajímavý text a zaslat nám jej ke zveřejnění. Myslíme si však, že je určitě v Česku stále hodně nadaných publicistů, kteří by u nás měli své místo, ale ještě se neodhodlali nám svůj příspěvek zaslat. Pokud mezi ně patříte, určitě budeme potěšeni, když nám článek pošlete na redakční e-mail: redakce@pravyprostor.cz.

Vážení čtenáři, je nám velkou ctí, že jste nám pomohli vybudovat zpravodajský deník Pravý prostor a došli jsme společně až k jeho dnešní podobě a čtenosti. Ještě jednou nám dovolte poděkovat a popřát vám všem do nového roku 2016 hlavně více svobody, o kterou se už nesmíme nechat okrádat, hodně zdraví, které je základem, a životní spokojenosti, kterou nám přinese jedině dodržování a respektování tradičních morálních, společenských a ekonomických hodnot, jenž byly u zrodu a růstu všech bohatých a prosperujících civilizací. Nenechme se o ně obrat multikulturními sociálními inženýry, nenechme se umlčet.

Krásný nový rok 2016.

Redakce Pravý prostor      

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
4 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.