bartosantifa
14.8.2021
Kategorie: Politika

Nový premiér? Opravdu?

Sdílejte článek:
PETR NOVÁK
 
Položme si otázku: Jak moc hloupý, naivní nebo zlý musí být člověk, který dá hlas straně, která má jako předsedu osobu, která se paktuje a propaguje teroristickou organizaci a při každé příležitosti navíc tvrdí, že Antifa v ČR není násilná (např. jeho rozhovor s Bobošíkovou), což ovšem popírají zprávy PČR zabývající se monitorováním extrémistických skupin na našem území? Jak podivu-hodnou psychiku musí mít člověk, který se někoho takového dokáže zastávat, bagatelizovat naprosto zjevné a ještě jej vědomě podporovat?

Antifa byla založena v třicátých letech minulého století jako násilná odpověď komunistické strany Německa na vzestup nacismu a na jejich jednotky SA. Zajímavé je, že tito “komunisté” nenáviděli Stalina, protože to byli trockisté a dokonce i samotnému Trockému vyčítali, že není dostatečně radikální. Proto, když je začal Hitler ve velkém likvidovat, tak to Stalinovi nijak nevadilo, byli to totiž jeho nepřátelé.
 .
Dnes jsme se dostali do doby, kdy lidé, kteří volají po politické změně, po větší demokracii a nadávají stávajícímu premiérovi do “estebáckých konfidentů”, hodlají volit stranu, která má ve svém středu lídra, který zastává (byť je pokrytecky neříká nahlas) názory, které jsou za hranicemi běžného extrémismu. Že to není pravda, případný voliči Pirátů? Podívej se prosím na dané foto a zaměř se na vlající vlajku v logu Antify a porovnej jej s logem Pirátské strany. Pokud si řekneš, že je to “náhoda”, tak ti již opravdu není pomoci a jsi buď skutečně hlupák a nebo radikálně smýšlející extrémista, který si myslí “čím hůře, tím lépe”.
 .
Jak se k Pirátům chovat? Nadávat jim? Hejtovat je? Agresivně je osočovat? Nikoliv. Oni to pak používají naopak ke své propagandě a označují ostatní, že jim ubližují a šíří o nich “lži” (i když doznání mají ve vlastním logu své strany) a tím ze sebe dělají “oběti” a “mučedníky”. Když do vás někdo neurvale strčí a vy se otočíte a zjistíte, že je to stará babička o hůlce, malé děcko a nebo duševně chorý člověk, tak se na něj budete zlobit? Určitě ne, že? S Piráty je to podobné. Šiřte informační pole o jejich straně na základě jejich vlastních, prokazatelných excesů a upozorňujte na to i voliče jejich koaličních parterů, díky kterým se chtějí dostat k větší moci.
 .
Opravdu chce nějaký rozumem obdařený člověk, kterému leží na srdci budoucnost jeho potomků, toto za případného premiéra? Proč má např. potřebu “dospělý” člověk nosit dredy, které nosí jamajští rastafariáni jako upomínku na biblického hrdinu Samsona (zvaného “Sluníčko”), židovského soudce? Věděli jste, že rastafariáni berou marihuanu jako posvátnou rostlinu? Cože to chtějí Piráti legalizovat?
 .
Když se podíváme na to, čemu dělá reklamu svou vizáží jejich předseda a jakou má ultralevičáckou minulost (ale i přítomnost, což si mnozí nechtějí přiznat), tak je doslova úsměvné, že tuto osobu vůbec může někdo akceptovat jako svého lídra a jako osobu, která by mohla náš stát dostat k lepším zítřkům.
 .
Tak co? Jste soudní a nebo naivní, hloupí, zlí a nebo jste se jen nechali zmanipulovat líbivými frázemi?
 
 
 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 16 033,00 Kč
Vybráno 45.80%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 491 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)