zakaz_koureni_restaurace_2-e1427633416273
7.12.2017
Kategorie: Společnost

Nový premiér a v knajpách se dál bude nekouřit

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED HOOK

Tak máme premiéra, matko. Je jím ekonomický imigrant, který doma pod Tatrami neměl ustláno od doby, kdy si pohladil první ovci. Odešel do světa a nadělal jmění, na které jsme se mu skrzevá dotace složili, protože náš národ má obecně rád úspěšné a pracovité, kteří jsou, jak říká náš Taťka Nejvyšší, solí všeho prejtu. Před časem sice říkal, že jsou cukrem všeho, ale názory nemění pouze vylitý debil, což říkal taky.

Nový pan premiér je trestně stíhaný, ale Taťka Nejvyšší povídal, že to nevadí, protože jak on sám již drahný čas tvrdí, pokud je někdo stíhán, znamená to, že je tím, kdo je honěn, tedy že je opak těch, co marně honí jiné. A že pokud má někdo náš národ posunout za hranice Země Nezemě, je to pouze ten, kterého s ruměncem v tváři honí i názoroví oponenti. Marně.

Paulo Coelho k tomu dodává, že pokud po tobě jdou benga, neznamená to, že nemůžeš vlastnit krávu. Václav Klaus mladší, co si s novým premiérem vyměňuje valentýnky doplňuje, že můžeš vlastnit i ovci, nebo dvě.

Taťka Nejvyšší novému panu premiérovi doporučil, aby se zastavil v Lánech u hrobu jakéhosi Masaryka, což je Neznámý vojín, kterého se podařilo dohledat v matrice. Že je to taková česká tradice, kterou by měl, když už se v naší zemi usadil, dodržet. Že je to něco jako šibřinky. Pan nový premiér souhlasil. Že se tam staví cestou z Řep, až pojede od hrobu Václava Babinského, kterému chce poděkovat za vše. Že vojínu Masarykovi vezme sazenici řepky olejky a petku žinčici. Ufff.

Já když ty dva viděl vedle sebe, přišli mi jak Duo Yamaha po infarktu. Totál zabroušený karafy. Ach jo.

A v knajpách se dál bude nekouřit, protože změkčení v Senátu neprošlo. Protože kouření je škodlivé. Na rozdíl od chlastu. 

Mi už je to jedno. Naštěstí jsem zažil dobu, kdy tohle omezení nebylo. Kdy jít do knajpy bylo o popelníku a pivu a utopencích a řečech o všem a o ničem. Kdy se do zahulených čtyřek netahali haranti. Kdy chlap šel na pivo a tečka. Cigáro k tomu automaticky patřilo.

Mělo se to nechat na hospodských. Žvlášť když všichni uvědomělí tvrdili, že nekuřáckých hospod, ještě před zákazem, bylo víc než těch s popelníkama.

Nepobírám, proč nám těch pár zahulenejch putyk nenechali. Proč je tak serem.

Možná je to tím, že tohle sešněrování životů, tenhle inženýring lidskejch duší vymejšlej debilové, co pod výrazem „jít lejt“ si představujou rozpustilý slovní fotbal v Mléčném baru u kombuchy. Možná.

To by se jeden vaše velebnosti fakt zblil.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli náhodou nepřestanu kouřit. Jsem jim řekl, že ani omylem. S cigárem jsem se narodil, s cigárem taky umřu. 

Dnes je sice slunečno, ale jinak to za moc nestojí. A bude to tak až do jara.

To je zatím vše.

Autor: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.