PRYMULAPODPIS
21.9.2020
Kategorie: Politika

Nový ministr zdravotnictví: Ideál všech svědků covidových

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Dalo se to čekat. Jinými slovy to okomentovat nelze, neboť tušení, že právě Prymula bude novým ministrem zdravotnictví jsme měla už dávno. Přiznám se, že jsem čekala, že ho na tento post dosadí mnohem dříve, už někdy koncem jara. Když dnes oznámil Vojtěch svoji rezignaci, tak mne to tedy ani neudivilo a první, co mne napadlo bylo, že už tam toho Prymulu dotlačit prostě potřebují. Kdo? Třeba ten, pro koho dlouhé roky pracoval, jemuž právě v naší zemi pomáhá udržovat dostatečnou paniku.

Prymula si již v červnu založil živnost na výrobu zdravotnických prostředků a tvrdí, že ji neprovozuje. To by se dalo akceptovat v případě, že by tu firmu měl již roky. Ale skutečně je někdo tak tupý, aby uvěřil, že firma, založená v červnu 2020, byla založena jen proto, aby nic neprodukovala? Proč si zakládat jakoukoli živnost, pokud v ní nehodlám podnikat? To je přece holý nesmysl.

Nyní tedy máme ministra zdravotnictví v takovém střetu zájmů, v jakém snad žádný ministr nikdy nebyl. A to o to spíš, že má na základě již v květnu schváleného zákona v současné době ministr zdravotnictví poměrně značnou pravomoc, například může vyhlásit nouzový stav. Pokud si k tomu přidáme nově navrženou ústavní změnu, která by měla zajistit možnost zavádění totalitních praktik ze strany ministerstva vnitra, potažmo tedy Hamáčka, který má navíc vést krizový štáb, pak zde máme přímo výbušnou kombinaci sociopatů na nejvyšších postech.

Připomínám také, že Prymula je v současné době poměrně velkým zastáncem co největších restrikcí a velkým podporovatelem plošného očkování, což ovšem není vzhledem k jeho minulému profesnímu působení nic podivného. 

Jak jsem upozornila v nedávném článku, tak současný podporovatel roušek Prymula ještě 11 let nazpět tvrdil, že roušky spíš škodí, než pomáhají. Nyní, když potřebuje donutit nosit na hubě hadr celý národ ideálně i na spaní, aby šly roušky na odbyt, otočil jako korouhvička, což ovšem panikářům, kteří by chodili nejraději ve skafandrech, zcela zřejmě nevadí. Ale – vážení panikáři, neříká se snad “první slovo platí”?

Mám tomu tedy rozumět tak, že před jedenácti lety byly roušky škodlivý nesmysl, přičemž nyní už se nějakým zázrakem stalo, že pomáhají? Vy tomu co říká tento papoušek WHO, která také tvrdí to, co se právě hodí, věříte? Pro jistou znovu cituji z 11  let starého rozhovoru:

Před nošením roušek varuje i šéf České vakcinologické společnosti Roman Prymula. “Je to nesmysl. Naopak manipulace s rouškami vede k většímu riziku – ulpí na ní bacily a ty se při jejím sundávání snáze dostanou na ruce,” vzkázal Prymula.

Komu tedy věřit? Novému ministru zdravotnictví, jehož názory jsou flexibilní jako guma nebo jeho oponentům, kteří názory nemění, avšak jsou umlčováni?? Oponentům, kteří na panice – na rozdíl od Prymuly – nikterak nevydělávají? Jak je vůbec možné, že se dává slovo jen jedné straně “odborníků” a zcela se umlčují názory těch, kteří hovoří úplně jinak? Těch, co říkají, že se jedná o čisté politikum? O zcela účelově vyvolávanou paniku? Ti se ovšem nehodí do krámu.

Takže nadále budeme my, podobně jako občané ostatních zemí, kde je panika záměrně gradována, denně bombardováni katastrofickými scénáři a čísly, která se stále nemohou rovnat počtům nakažených u každé epidemie chřipky. Jen při chřipce se nikdy nedělala plošná opatření, vždy se chránily jen ohrožené skupiny, ale i tak v souvislosti s chřipkou při každé epidemii zemřelo okolo 2 tisícovek lidí, aniž by se dělala panika a nosily roušky. A to nehovořím o jiných, mnohem závažnějších nemocech. Zakazuje snad někdo třeba pesticidy, způsobující rakovinu?

Věřím, že instalace Prymuly na post ministra zdravotnictví byla předem plánována. Nikdo nevidí do zákulisí, ale – a nyní to považujte skutečně jen za moji spekulaci – vše, co vidíme, včetně výměny ministra, může být jedním velkým, předem připraveným divadlem.

Podobně, jako je divadlem celosvětová koronapanika. Panika, kterou nechce nikdo zastavit a nezastaví ji dokonce ani oficiální údaje z USA, které potvrzují, že 94% udávaných úmrtí na COVID-19 nezapříčinil COVID-19, ale něco zcela jiného (jako oběti COVIDU jsou uváděny i oběti sebevražd nebo dopravních nehod).

Panika dlouho předem plánovaná těmi, kdo řídí celou planetu, jak potvrzuje i toto video:

Mimochodem, stále čekám na odpověď na můj dotaz, který jsem nedávno vyslala směrem ke svědkům kovidovým, kteří chodí s rouškou i na WC. Takže vážení, opět se ptám:

“Jak je možné, že v Německu proběhly mohutné demonstrace a to na přelomu července a srpna a druhá před třemi týdny, aniž by byly přeplněné německé nemocnice? Jak je možné, že Němci nesbírali mrtvoly po ulicích tak, jak by tomu dle vašich názorů být mělo?? Demonstrace proti koronafašismu byly BEZ ROUŠEK  a zúčastnily se jich statisíce, v případě poslední prý dokonce milion lidí, bez nějakých dvoumetrových rozestupů!”

Odpoví mi konečně někdo???

Všem svědkům covidovým posílám na závěr jedno poučné video, které vysvětlí velmi polopatisticky i osobám s obzvlášť dlouhým vedením to, o čem píšu výše; tedy jak se počítají počty mrtvých “s covidem”. Praxe z USA je uplatňována po celém panikařícím světě, tedy i u nás:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Olga Žlábková 1000,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 465,- Kč
Vybráno 46.75%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 543 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,35 out of 5)
Loading...
49 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)