prof-arenberger-uvod-m-696x464
11.4.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Nový ministr a staré zvyky

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Tak máme nového ministra zdravotnictví. Teprve čtvrtého za poslední rok. Možná jde o český rekord ve výměně ministrů, ale to nechme historii. Důležité je co od něj může národ čekat  Průběh jeho první tiskové konference  prozatím ukázal, že se od svého předchůdce liší jenom tím, že mu tak neodstávají uši.  Jak se jméno Arenberger  proslaví teprve uvidíme.

Jinak to co on a jeho experti od 12. 4. chystají a říkají tomu dokonce rozvolnění, je naprosto beze změn. Avizovaný teror na dětech od 12. 4, se prostě konat bude.Tečka. Žádné milosrdenství děti nečekejte! Nikdo na Vás zřetel brát nebude, protože ti, co na této hajzlovině trvají, přece kvůli Vám nepřijdou o provize z testování.  A proto neustále a opakovaně až do prázdnin! I kdyby jste byly pokaždé negativní!

Že je to v rozporu  se spoustou mezinárodních úmluv, že se tím dětem upírají zákonná práva, zejména právo na ochranu vlastního zdraví a právo na vzdělání nevadí jak vidno ani Arenbergrovi. Takže je v podstatě úplně jedno, kdo  si bude na postě ministra zase vyskakovat. Pokud připustí, aby mu neustále poroučeli samozvaní experti, dle jejich vlastních slov prý „ skuteční odborníci ze skupiny MeSES a iniciativy Sníh a nekopne je do zadku, tak se nezmění nic. Přál bych každému z těchto sadistických expertů, aby museli 2x týdně dokazovat svému zaměstnavateli, že opravdu nejsou HIV pozitivní I v případě, že budou negativní, tak v práci jen s kondomem a dvoumetrovým rozestupem. Nebo lépe- 2x týdně do zblbnutí dokazovat, že opravdu, ale opravdu nemám úplavici.

Osobně jsem od nového ministra očekával aspoň nějaké, či dílčí rozhodnutí o zrušení zločinného zákazu operativní péče v nemocnicích. Je to určitě důležitější, než jeho první starost, jestli 10 lidí   doma v rouškách  a 20 venku,nebo počet jiný. Skutečností je, že pandemický zákon nijak  neomezuje shromažďování a přitom hned první počin nového ministra spočívá v tom, jak jej obechcat, je dostatečně výmluvný. Možná to bude 20 lidí, možná prý jen 2. Právníci mu mají pomoci tento zbrusu nový zákon upravit podle jeho přání tak, aby mu příliš nesvazoval ruce. Neříká se tomu náhodou ohýbání zákonů? A právě těmi co jej vytváří? A proto klidně upírají dětem jejich práva!

Rozhovor s primářem plicní kliniky v Hradci Králové V. Sedlákem o omezení zdravotní péče byl velmi poučný. A hlavně varující. FN HK již 8 měsíců nemá plicní kliniku! Byla zrušena v rámci těchto covidových opatření a tohoto zákazu. Sdělil, že také proto stoupl výskyt těžko řešitelných plicních nádorových  onemocnění o celých 70%!!! A přinese do budoucna spoustu mrtvých, jako druhotný dopad těchto nařízení. A pokud bude nový ministr v tomto trendu pokračovat, bude mít na svědomí další mrtvé!

Redakce k tomu dodala, že je to tím, že se lidé bojí chodit k lékaři. Jinými slovy zodpovědnost byla jak obvykle hozena na nemocného. Přesně tak, jak je to po celou dobu pandemie.

Každý člověk, když zjistí něco vážnějšího a špatně fungujícího ve svém těle se bojí. A nikdo s radostí do nemocnice nepospíchá. Ale tito lidé byli nařízením o omezení lékařské péče odstrčeni na vedlejší kolej, prostě se před nimi přibouchly dveře a nezbylo jim než zkusit vydržet. A mnoho z nich na to již doplatilo.

To teď ale nikoho nezajímá. Na plné obrátky jede testování. Dne 6.4.bylo za jeden den provedeno 277 566 antigenních testů a 25 661 testů PCR. Prozatím rekord – celkem 303 237 rýpání v nose. A to se má teprve rozjet to sadistické testování ve školách. Bylo nalezeno 5566 pozitivních, z toho 50% asymptomatických t. zn. bez klinických příznaků.

Za celou dobu testování bylo již provedeno 14 milionů 010 215 testů. Tato čísla dobře ukazují o jak gigantický kšeft  vlastně jde. A vodní dělmistr Hamáček dal hned v pátek najevo, že teprve teď, kdy byl nastolen pandemický zákon, tak se rozjedou pořádné kontroly a viníkům porušující jimi nastolená pravidla může být udělena pokuta od 3 do 5 milionů! A to ten kšeft teprve začíná. Čeká nás totiž  to nejdůležitější a nejdražší! Očkování!

Kdybychom žili opravdu v právním státě, který uznává svobodu a práva jednotlivých občanů, tak by očkování proběhlo tak, že každý občan by měl právo si zvolit svoji cestu. Chci li se očkovat, půjdu a vyberu si vakcínu, která se mě jeví nejvíce bezpečná. Zvolím li neočkování je to jen a jen moje věc. V každém případě bych měl znát vše, co je potřebné k mému rozhodnutí.

 Měl bych třeba vědět, že EMA –Evropská agentura pro léčivé přípravky měla k 10.3. 2021 nahlášeno 3964 mrtvých a 162 610 poškození zdraví po očkování. Tím více bych měl vědět, že již 20. 3. tato čísla stoupla na 4576 mrtvých  a na 199 213 poškození. SÚKL i EMA unisono bagatelizují tyto skutečnosti a říkají, že pozitiva očkování daleko převyšují negativa. Tím myslí  ty mrtvé. Určitě by mleli jinak, kdyby mezi těmi negativy byl jejich milovaný člen rodiny. Tak jsou to jen lidsky odporné a cynické kecy.

Pokud se někdo rozhodne a bude věřit těmto orgánům prosím, má určitě srovnáním těch negativ a pozitiv slušnou šanci očkování přežít. Ale kdo se rozhodne opačně, by ve svobodném státě neměl být za to trestán. Nemělo  by mu být vyhrožováno omezením svobody teď, ani v budoucnu. Vždyť všichni dosud očkovaní už ví, že stále musí dodržovat tatáž pravidla jako ti co očkovaní nebyli. Také by také měli vzít v úvahu, že se dosud uzdravilo téměř 1.5 milionu t.zv nakažených, většinou úplně sami bez lékařské pomoci a doma.

A neměl by před občany nikdo skrývat názory slavných a renomovovaných lékařů a vědců z celého světa, kteří mají na celou tu pandemii naprosto odlišný názor. Stále tu funguje praxe, že každý kdo se odváží říct byť pravdivý argument, ale lišící se od názoru našich, kteří si říkají „skuteční odborníci”, tak je zadupán do země. V odkazech najdete podpisy  spousty slovutných světových odborníků, kteří napsali otevřený dopis již zmíněné instituci EMA. Opravdu může někdo tvrdit, že ta množina podepsaných lékařů a vědců z celého světa  jsou sami blbci ,kteří ani zdaleka nemají na náš MeSES či iniciativu SNÍH? Ten první odkaz je v angličtině a ve druhém  je názor našeho renomovaného vědce na očkování.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 197 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
60 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)