huawei-678x381
20.1.2019
Kategorie: Humor

Novou tváří značky Huawei se stal český prezident Zeman

Sdílejte článek:

STRACH

Národní kybernetický úřad vydal v prosinci varování ohledně možné bezpečnostní hrozby plynoucí z využívání technologií od čínské firmy Huawei. Celkem ve shodě se k této informaci postavili vládní i opoziční poslanci a mobily této čínské značky preventivně nahradili mobily od jiné čínské značky.

Českému státu přitom žádná škoda nevznikla, neboť měkké a plastové části vyřazených mobilů využil masokombinát Vodňany ve svém separátoru drůbežím masa. Kovové části pak vysbírali poslanci SPD a zhotovili z nich provizorní zeď kolem nenáviděné mikrovlnky v poslanecké kuchyňce. Dva servery Huawei v ceně 20 miliónů, mající na starost rezervaci obědů, pak nahradil papírový blok a propiska.

Problém nastal, když se měla podobná opatření zavádět na Pražském hradě. Smlouva o propagaci mezi firmou Huawei a Správou Pražského hradu je bohužel jedinou smlouvou, kterou se zatím podařilo s pomocí obou prezidentů po mávátkové návštěvě prosadit. Legendární čínské megalomanské investice zde dosahují hodnoty pět set tisíc korun ročně a úředníci je dostanou právě ve formě technologií. Protihodnotou je aktivní neúnavná celodenní propagace této čínské firmy v průběhu celého roku. V den podepsání smlouvy pak nad Pražským hradem hrdě zavlála vlajka společnosti Huawei s nápisem Byznys vítězí a nahradila tak dnes již překonanou prezidentskou zástavu.

Podmínku propagace splnil prezident i ve čtvrtek, kdy v TV Barrandov odpovídal na otázky moderátorovi Soukupovi, kterému ještě z čerstvě vytetovaného loga Huawei na čele kapala krev do štosu papírů na stole. Sám prezident si do studia přinesl pouze decentní billboard propagující kuchyňské váhy od stejné značky. Nicméně hlavní záběr propagace nesl na bedrech prezident v samotném rozhovoru. V prestižním a nejsledovanějším pořadu Soukup Miloše Zemana, který v jednu chvíli sledovalo až 15 diváků, prezident Zeman odsoudil zprávu kybernetického úřadu jako debilní a všechny pracovníky tohoto úřadu označil za čučkaře. Za čučkaře dále označil všechny ministry USA, Velké Británie, Norska, Belgie, Polska a dalších států, kteří podlehli lživé propagandě a se společností Huawei přestali na vládní úrovni spolupracovat.

Aby dodal svým slovům váhu, prohlásil prezident, že nemá strach a všem klidně ukáže svůj telefon Huawei, kterému plně důvěřuje. Načež ze zadní kapsy u kalhot vytáhl telefon značky Aligator a všem ho ukázal. Již tak ohnutý telefon se vlivem zvýšeného zájmu ohnul ještě víc a začal hořet. „Jak jste si jistě všimli, telefon je zcela bezpečný,“ oznámil prezident s ledovým klidem a odložil telefon do popelníku. Moderátor se snažil situaci zachránit prohlášením, že i jeho televize vlastní kamery výhradně značky Huawei. Na to zareagoval kameraman. Ten upřesnil, že Soukupova televize nevlastní už žádné kamery. A ty, co používají, mají na sobě nálepku SONY, kterou najde hned vedle nálepky Exekučně zabaveno.

Pořad skončil půlhodinovým reklamním blokem propagující nové cloudové služby firmy Huawei, které jsou zcela bezpečné. Servery jsou umístěné na tibetských náhorních plošinách a o jejich chlazení se stará početná skupina tibetských mnichů, kteří se v jeskyni střídají v patnáctiletých turnusech nepodmíněně. Moderátor Soukup se poté rozloučil se všemi diváky osobně a prezidentovi věnoval čínský náramek štěstí. Taktéž exekučně zabaven.

ZDROJ: strach.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur), Jan Slába 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 456,44 Kč
Vybráno 15.43%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 559 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 3,15 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
67 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.