huawei-678x381
20.1.2019
Kategorie: Humor

Novou tváří značky Huawei se stal český prezident Zeman

Loading...
Sdílejte článek:

STRACH

Národní kybernetický úřad vydal v prosinci varování ohledně možné bezpečnostní hrozby plynoucí z využívání technologií od čínské firmy Huawei. Celkem ve shodě se k této informaci postavili vládní i opoziční poslanci a mobily této čínské značky preventivně nahradili mobily od jiné čínské značky.

Českému státu přitom žádná škoda nevznikla, neboť měkké a plastové části vyřazených mobilů využil masokombinát Vodňany ve svém separátoru drůbežím masa. Kovové části pak vysbírali poslanci SPD a zhotovili z nich provizorní zeď kolem nenáviděné mikrovlnky v poslanecké kuchyňce. Dva servery Huawei v ceně 20 miliónů, mající na starost rezervaci obědů, pak nahradil papírový blok a propiska.

Problém nastal, když se měla podobná opatření zavádět na Pražském hradě. Smlouva o propagaci mezi firmou Huawei a Správou Pražského hradu je bohužel jedinou smlouvou, kterou se zatím podařilo s pomocí obou prezidentů po mávátkové návštěvě prosadit. Legendární čínské megalomanské investice zde dosahují hodnoty pět set tisíc korun ročně a úředníci je dostanou právě ve formě technologií. Protihodnotou je aktivní neúnavná celodenní propagace této čínské firmy v průběhu celého roku. V den podepsání smlouvy pak nad Pražským hradem hrdě zavlála vlajka společnosti Huawei s nápisem Byznys vítězí a nahradila tak dnes již překonanou prezidentskou zástavu.

Podmínku propagace splnil prezident i ve čtvrtek, kdy v TV Barrandov odpovídal na otázky moderátorovi Soukupovi, kterému ještě z čerstvě vytetovaného loga Huawei na čele kapala krev do štosu papírů na stole. Sám prezident si do studia přinesl pouze decentní billboard propagující kuchyňské váhy od stejné značky. Nicméně hlavní záběr propagace nesl na bedrech prezident v samotném rozhovoru. V prestižním a nejsledovanějším pořadu Soukup Miloše Zemana, který v jednu chvíli sledovalo až 15 diváků, prezident Zeman odsoudil zprávu kybernetického úřadu jako debilní a všechny pracovníky tohoto úřadu označil za čučkaře. Za čučkaře dále označil všechny ministry USA, Velké Británie, Norska, Belgie, Polska a dalších států, kteří podlehli lživé propagandě a se společností Huawei přestali na vládní úrovni spolupracovat.

Aby dodal svým slovům váhu, prohlásil prezident, že nemá strach a všem klidně ukáže svůj telefon Huawei, kterému plně důvěřuje. Načež ze zadní kapsy u kalhot vytáhl telefon značky Aligator a všem ho ukázal. Již tak ohnutý telefon se vlivem zvýšeného zájmu ohnul ještě víc a začal hořet. „Jak jste si jistě všimli, telefon je zcela bezpečný,“ oznámil prezident s ledovým klidem a odložil telefon do popelníku. Moderátor se snažil situaci zachránit prohlášením, že i jeho televize vlastní kamery výhradně značky Huawei. Na to zareagoval kameraman. Ten upřesnil, že Soukupova televize nevlastní už žádné kamery. A ty, co používají, mají na sobě nálepku SONY, kterou najde hned vedle nálepky Exekučně zabaveno.

Pořad skončil půlhodinovým reklamním blokem propagující nové cloudové služby firmy Huawei, které jsou zcela bezpečné. Servery jsou umístěné na tibetských náhorních plošinách a o jejich chlazení se stará početná skupina tibetských mnichů, kteří se v jeskyni střídají v patnáctiletých turnusech nepodmíněně. Moderátor Soukup se poté rozloučil se všemi diváky osobně a prezidentovi věnoval čínský náramek štěstí. Taktéž exekučně zabaven.

ZDROJ: strach.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč


Celkem za měsíc: 11 547,60 Kč
Vybráno 32.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 756 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 3,15 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
67 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.