GERIMIG
4.4.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Nová uprchlická tsunami

Sdílejte článek:

EUGEN PRINZ

Nezřídka jsou zprávy, které by měly potenciál k tomu, aby působily jako bomba, zpracovávány mainstreamovými médii (pokud vůbec zpracovávány jsou) pouze okrajově. Rozhodnutí, zda zpráva přijde na titulní stranu s tlustými titulky, nebo zda bude uvedena kdesi na straně 15 dole, rozhodují lokajové Merkelové. To platí samozřejmě i pro zpravodajství v rozhlase a televizi. 

Tajemník ministra vnitra Stephan Mayer jmenoval v jednom interview jen tak mimochodem zarážející čísla: Při rozhovoru pro B5, v němž šlo o případ Anis Amri (berlínský vrah) uvedl poslanec za CSU, že denně přichází do Německa 500 ilegálních migrantů.

Sečte-li člověk veškerá čísla, dostane uprchlickou tsunami

Započítáme „normální uprchlíky“, kteří na hranicích žádají o azyl. Nesmíme zapomenout na rodinné příslušníky. A jo, pak jsou zde migranti, které odebíráme od Turků a Italů, ti mají samozřejmě též rodinné příslušníky. Tito přijdou už s vízem, tudíž se v azylové statistice neobjeví. Jak praktické. Přesná čísla těch, co ročně přicházejí do Německa, se nikdy nedozvíme. Budeme jen vnímat, že veřejný prostor vypadá den co den méně jako Německo, až přijde den, kdy tuto zemi vůbec nepoznáme. 

Nový fenomén od mainstreamových médií totálně zamlčen

Poslanec za AfD Erik Holm vznesl otázku na německou vládu – jak vysoký je podíl azyl žádajících, kteří jsou do země dopravováni letecky. Odpověď ministerstva vnitra je přímo šokující: je to už mezitím 30%. Ministerstvo udalo, že se ale nejedná o skutečná čísla, neboť údaje jsou pouze z devíti hlavních regionů. 

Dublin – dohody jsou Itálií a Řeckem přehlíženy

Nyní nejsou žádné přímé lety z velkých krizových oblastí jako je Sýrie nebo Afganistán možné. Vyvstává nám tedy otázka – odkud žadatelé o azyl vlastně startují. Portál JUNGE FREIHEIT  pátral a zjistil, že velký podíl těchto migrantů přilétá z Turecka, Itálie a Řecka. Tamní úředníci je tedy posílají přímo do Německa, i když podle Dublinských smluv tito spadají pod Itálii a Řecko. Zajímavé je též, že tito migranti mají dostatek peněz na letenku a všechny nutné papíry.

Vracení „uprchlíků“ se nekoná

Co dělají úředníci v tomto případě? Buď zahájí azylové řízení, i když k tomu nejsou oprávněni, nebo vystaví přejímací protokol. Minulý rok vystavilo Německo 64.267 takovýchto protokolů. Z toho 46.873 bylo uzavřeno pozitivně, 15.144 odmítnuto. Ve skutečnosti bylo předáno zpět 7.102 osob. V případě Itálie to bylo z 22.706 pouze 2.110 lidí. Italové nevzali zpět ani 10% migrantů, za něž byli zodpovědní. Ještě jednodušším si to dělají Řekové: Ti nepřevzali zpět z 2.312 „uprchlíků“ ani jednoho. Ale brzy obdrží další miliardy euro z dalšího záchranného balíčku, který financují především němečtí blbci.

Řešení: Evropané do Afriky? 

Polovina Afriky sedí podle die WELT na zabalených kufrech a chce do Evropy. Jedná se o tom, aby v budoucnu všichni „uprchlíci“ byli ubytování tam, kde už mají nějaké blízké osoby. Pak to může Německo, Francie a Itálie s konečnou platností zabalit. Možná bychom měli v protitahu vysídlit do Afriky. Se správnými lidmi by se z ní dalo něco udělat. Pak bychom nemuseli zažít, jak se Evropa stává novou černou Afrikou, a to se všemi jejími „půvaby“.
 
Tento návrh nebyl myšlen vážně. Nebo ano? 
 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 8 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.