detirouska
4.7.2021
Kategorie: Společnost

Nová studie prokazuje nebezpečí nošení roušek u dětí

Sdílejte článek:

OSM

V prestižním časopise Americké lékařské asociace před pár dny vyšla studie prokazující nepříznivý vliv nošení roušek u dětí. Více ve videu.
 

Prosím, sdílejte tuto důležitou studii, která vyšla v časopise Americké lékařské asociace. Jde o recenzovaný randomizovaný klinický experiment … je to tedy necenzurovatelné. Jde o studii o rouškách u dětí, s poněkud šokujícími výsledky. Tady je tabulka, kde vidíme, že děti měly hladiny 0,26 – 0,28 % oxidu uhličitého bez roušky. Jak před testem a po. To jsou normální a zdravé hladiny CO2.

Vdechovaný vzduch s nasazenou rouškou… máme tu dva typy… téměř 6x větší hladina oxidu uhličitého. Tady to máte. Tady si to ukážeme detailněji.

Tady dole si všimněte zákonného limitu pro pokojový vzduch, neboli 0,2 % obsahu oxidu uhličitého. A kolem vašich úst ta hladina bude i bez roušky trochu vyšší, protože vydechujeme oxid uhličitý. Ale pamatujte, že normální hodnoty u dětí bez roušek byly v této studii tady dole. A podívejte se, kde jsou hladiny oxidu uhličitého u dětí s rouškami. Na mladší děti to má ještě větší vliv, tak jak autoři studie uvádí. Takže zde máme shrnutí. Všimněte si, že píšou, že jedno 7leté dítě mělo 25 tisíc částí na milion (ppm).

Takže více jak 10x než je limit, který byste očekávali. A v závěru uvádí, že poslední německá studie dospěla k závěru, že jsou dostatečné důkazy nepříznivých účinků nošení roušek, a ta studie ukázala, že 68 % dětí při nošení roušek vnímaly různé problémy, v odlišné míře. Teď si k tomu můžete přidat i tuto studii. Navrhují, aby ti, co mají moc rozhodovat, zvážili pádné důkazy z těchto měření, které ukazují, že děti by neměly nosit roušky. A pamatujte, že Švédsko tohle nikdy nedovolilo. U nich děti až do 16 let chodily do školy přímo během pandemie, a neobjevil se žádný náznak větší infekčnosti nebo úmrtnosti mezi učiteli.

A mnoho takových studií prokázalo to stejné. Takže tohle nemá žádné vědecké odůvodnění. Rodiče dětí… pamatujte, že máte zodpovědnosti. Podporujete špatnou vědu, která způsobuje potenciální škody u vašich dětí? Pokud ano, to je v pořádku, ale jen pamatujte, že existuje publikovaná věda, která prokazuje, že tohle není z vědeckého pohledu odůvodněné. Můžete se ptát… proč se to tedy dělá?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 114 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)