NEMECKOVLADASEMAFOR
20.10.2021
Kategorie: Politika

Nová německá vláda je i pro nás katastrofou

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Už před několika měsíci, v době volebních kampaní u nás i v Německu, jsem upozorňovala na to, že v našem postavení je pro nás mnohem důležitější to, kdo vládne v Německu, než to, kdo vládne u nás. Naši vládní politici jsou totiž tradičně jen loutkami Berlína a Bruselu a v praxi konají převážně tak, jak si přejí jejich loutkovodiči. Jasné je i vzájemné propojení Berlín – Brusel – tedy politika, která vychází z Berlína, se posléze prosazuje v Bruselu. Naši lokajové jsou dávno už jen jakýmisi správci.

 

O tom, že i berlínský a bruselský politický establishment je přímo napojen na tzv. Deep state, dnes snad už nikdo, kdo pozorně sleduje politiku, nepochybuje. Každopádně je dnes již v rámci globalizace politika příliš propojena, takže když se například v USA začaly prosazovat rasistické protibělošské organizace jako BLM, chytila se toho i EU.

.

Ale vraťme se k německé vládě, která si bude zcela jistě vodit naši novou vládu přesně tak, jak bude třeba. Je tedy nasnadě, že poslušní lokajíčci splní cokoli se po nich bude chtít, včetně tzv. „sdílení zátěže.“ Opět připomínám, že všechny strany současné slepencové koalice hlasovaly v EP jak pro dovoz 42 500 Afghánců do Evropy  a jejich rovnoměrné přerozdělení do zemí EU, tak pro rychlé schválení Migračního paktu EU. Paktu, který klade důraz jednak na „sdílenou solidaritu“ jak nově nazývá kvóty, ale i na  větší autonomii jednotlivých obcí zemí EU v migrační a azylové politice.

Podle paktu by tak měly mít obce možnost například přijímat v jakkoli neomezené míře „Novoevropany“ na své území a to i tehdy, kdy je oficiální migrační politika vlády odlišná. Migrační pakt také řeší úlohu invazí méně zatížených zemí coby zemí deportačních, tedy pokud nebude některá přetížená evropská země schopna deportovat jakéhokoli kriminálníka do země původu, bude mít deportaci na starosti některá z nezatížených zemí, což by samozřejmě padlo i na  nás.  Je ovšem jasné, že jde většinou o jedince nedeportovatelné, kteří pak v dané zemi zůstanou. Perfektní způsob, jak zbavit přetížené země teroristů a kriminálníků a svěřit je zemím nezatíženým…

.

Nová německá koalice socanů, Zelených a liberálů je velmi silně promigrační a to i v porovnání s Merkelovou. Před časem jsem zde upozornila na nápad dvou nyní nově zvolených zelených poslankyň, které mají v plánu „přestěhovat“ 200 milionů tzv. „klimatických uprchlíků“. Všechny strany koalice navíc patří ke striktním zastáncům otevřených hranic.

Ovšem tyto partaje patří i k zastáncům zelené politiky, proto lze předpokládat, že budou tlačit na ukončení provozu jaderných elektráren v celé EU. Jediným štěstím pro nás je, že druhý hegemon – Francie – se na tuto problematiku dívá jinak.

Při vyjednávání se strany této šílené koalice dohodly i na budoucí podobě nejen zelené politiky. Důraz je kladen na radikální realizaci zelené totality a masivní expanzi sociálního státu, včetně komplexní podpory všech těch, kteří nikdy neudělali nic, aby si vydělali na určitou životní úroveň. Partneři „semaforu“ to považují za jeden ze svých úkolů při ochraně životních rizik občanů. Samozřejmě je třeba podpořit především parazity z řad Novoněmců, kterých bude za nové vlády jen přibývat.

.

Budoucí spolková vláda chce definovat německé zájmy ve světle evropských zájmů, od přistěhovalectví přes environmentální, klimatickou a energetickou politiku až po návrh všech finančních transferů. Tedy počítá se s tím, že německá politika bude zároveň oficiální politikou celé EU.

Zákon o občanství však musí být také upraven tak, aby umožnil ještě větší přistěhovalectví a zajistil, že přistěhovalectví již prakticky nebude ze zákona nezákonné. Kromě toho chtějí posílit partnerství s Francií, i když zatím není jisté, jak dopadnou tamní volby (nebo už to snad mají patřičně ošetřeno jako v USA?). Strany „semaforu“ jsou přesvědčeny, že díky tomu bude EU schopna jednat. Měla by být zavedena společná bezpečnostní, obranná a rozvojová politika v rámci EU. Společnou migrační a azylovou politiku by měl posvětit výše uvedený migrační pakt.

Jak se dalo očekávat, klimatická politika zaujímá největší prostor v budoucích plánech nové německé koalice. Je založena na pohádce o člověkem vyvolané změně klimatu a šíleném přesvědčení, že jejich opatření mohou ovlivnit nebo dokonce zastavit změnu planety, která je o miliardy let starší než my lidé. Lidé by měli zachránit klima. Jaký hrubý nesmysl! Maximálně se můžeme zachránit přizpůsobením se změnám. Skutečnost, že narativ klimatické apokalypsy je rozhodujícím faktorem vládních opatření, je pravděpodobně nejvýznamnějším propagandistickým úspěchem za posledních 100 let. Koncept klimatu se vyskytuje v nějaké formě v koaliční dohodě dokonce 25krát.

.

Drasticky se má urychlit rozšiřování takzvaných obnovitelných energií, lidé jsou prý na „společné misi“, odhodlaní odstranit všechny překážky. Samotný tón dohody odhaluje nemilosrdnost, s jakou má být radikální zelená agenda prováděna. Zelení samozřejmě také vědí, že ani ty nejodvážnější ovce se po čtyřech letech krvácení dobrovolně nevydají na jatka. Volební právo by proto mělo být od 16 let, aby bylo možné získat dostatek mladých voličů, kteří by pomohli dokončit zelený stát  ve druhé polovině desetiletí. Na druhé straně se při přizpůsobování právního systému údajné sociální realitě nepředpokládá snížení věku plné trestní odpovědnosti. Koalice „semaforu“ změní nejen Německo, ale i celou EU. SPD a Zelení to tak chtějí. FDP s tím ráda pomůže….

Je jisté, že Německo se stále cítí hegemonem celé EU a to, co plánuje pro svoji zemi, je plánováno i pro ostatní státy EU. Především v oblasti zelené politiky a výměny obyvatel. To jsou dva důležité pilíře nové německé politiky, které se zcela jistě dostanou i k nám. Obzvlášť s naší příští vládou, složenou ze stran, které shlíží k Německu i EU s přímo zbožnou oddaností,  odhodlány splnit cokoli, co si budou jejich páníčci přát…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč, Gabriela Kolomazníková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 364 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)