KARL-marx-620x350
31.5.2017
Kategorie: Politika

Nová levice, neomarxismus – hlavní důvod současného rozkladu Evropy

Sdílejte článek:

HELENA WAU

Je nejvyšší čas, aby si co nejvíce lidí uvědomilo, jak sofistikovanému a komplexnímu zlu dnes ve skutečnosti čelíme. Všechny ty deviantní -ismy, kterými nás válcují v posledních letech, jsou součástí jedné (staro)nové zlo-ideologie k ovládnutí mas: 

Multikulturalismus, současná zdegenerovaná forma feminismu, homosexualismus (když to kdysi poprvé použil Klaus, smála jsem se mu; ale to jen proto, že já tehdy ještě neviděla, co on už viděl), egalitarismus, kulturní relativismus, politická korektnost …

Od 60.let se šíří z Ameriky “infekčním” přenosem myšlenek mezi intelektuály, studenty, novináři, politiky, umělci a všemi, kteří mají sklon podléhat falešným iluzím. Další si uvědomili, že tato kašparáda prostě teď sype a připojením k ní se nejen bezpracně zabezpečí, ale také si můžou připadat jako ti “lepší”.

U nás to začalo naštěstí až v 90.letech, takže promořenost populace je mnohem menší, než v západní Evropě (viz. statistiky vstřícnosti k masové imigraci – ve východní Evropě nemá tolik lidí v této věci neomarxisticky vymyto, zdravý selský rozum zde ještě nevyhynul … což si novolevičáci překládají jako náš “rasismus”).

Nicméně těch několik generací studentů humanitních oborů Masarykovy univerzity, Karlovy univerzity, popř. Sorosovy CEU přípravky, kteří od 90.let vystudovali a zapojili se, už na mnoha místech a úrovních uplatňují svůj rozkladný a nebezpečný vliv. Díky “vládnoucí” ideologii a jejich správné naprogramovanosti studiem mají podporu politiků, přímý přístup do médií a k veřejným fondům.

A každý rok přibývají další.

Je to takový zcela nenápadný a velice trpělivý způsob “revoluce” zevnitř … spousta lidí si ani nevšimne a jednoho dne se probudí do nové, ještě horší totality, než tu kdy byla …

ZDROJ: Helena Wau
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiřina Infnerová 400,- Kč

Celkem za měsíc: 5 000,00 Kč
Vybráno 14.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 124 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,57 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.