BIDENBUTT
19.12.2020
Kategorie: Politika

Nová americká vláda: Odborníci z etnických a sexuálních menšin

Sdílejte článek:

JAN BARTOŇ

bartonNově zvolený americký prezident Joe Biden pokračuje ve výběru osob do své administrativy. Mediálně je tento výběr provázen zdůrazňováním „vlastností“ kandidátů, které jsou poplatné progresivním levicovým názorům.

Pokud se skládá jakákoliv vláda na světě, hrají v tom roli zejména osobní vztahy a známosti obecně. Většinou se jedná o členy politických stran, které ve volbách uspěly. Jejich vládní pozice je samozřejmě doprovázena odpovídajícími platy a očekává se, že lidé, jmenování do vlády budou k této vládě loajální. Praxe je samozřejmě taková, že pokud jde o koaliční kabinet ze dvou či více stran, je nutné uspokojit ambice špiček každé politické strany. V takovém případě často stranické tričko přebije vládní soudržnost, což známe nejen z naší politické reality.

Nová americká administrativa zvoleného prezidenta Joea Bidena vzniká ovšem za zcela jiných, progresivních podmínek. O kandidátech a kandidátkách se dovídáme zcela „zásadní“ informace. Ministrem dopravy tak má být jeden z kandidátů na pozici prezidenta v primárkách Demokratické strany Pete ButtigiegPete Buttigieg otevřeně deklaroval, že je gay. V roce 2018 uzavřel sňatek s Chastenem Glezmanem, který poté převzal příjmení Buttigieg. Zálibou Petea Buttigiege je hudba, hovoří sedmi jazyky. Vydal autobiografickou knihu Shortest Way Home. Progresivní média si všímají právě homosexuality a píší, že „LGBT komunita oslavuje jeho jmenování“.

O Kamale Harrisové, kterou Demokratická strana vybrala na pozici viceprezidentky, se toho také již popsalo dost. Demokratická strana jí údajně vybrala po důkladném prověřování tak, aby byla přitažlivá pro některé menšiny v USA. Harrisová byla také v primárkách Demokratické strany a tvrdě Bidena kritizovala za jeho názory z minulého století a podporuje rozvážení černošských dětí do škol, kde bydlí převážně běloši v rámci tak zvaného desegregation busing). V této souvislosti vyčetla Harrisová během televizní debaty 27. června 2019 Bidenovi, že v minulosti spolupracoval s předními segregacionistickými politiky a byl proti rozvážení černošských dětí autobusy do veřejných škol s převahou bílých dětí v rámci politiky desegregace škol. Harrisová podporuje pozitivní diskriminaci na amerických univerzitách, podle které se při přijímání studentů univerzity rozhodují podle rasového klíče a zvýhodňují černochy a Hispánce. Tady alespoň víme, co můžeme od nové viceprezidentky očekávat a obecně je považována za jednu z nejlevicovějších senátorek.

Mimo v článku jmenovaných má být toto ženomuž Bidenovo ministryní školství. Jen rpo dokreslení. (pozn. PP)

Mimo v článku jmenovaných má být toto ženomuž Bidenovo ministryní školství. Jen pro dokreslení. (pozn. PP)

Nastupující americký prezident Joe Biden představil další členy své administrativy, většinou jsou to ženy. Ministryní vnitra bude současná poslankyně za Nové Mexiko Deb Haalandová, která se tak stane první zástupkyní domorodých obyvatel USA v čele tohoto úřadu. Biden také zřídí kancelář zaměřenou na globální oteplování…. Do čela EPA pak Biden chce Michaela Regana, který je nyní zodpovědný za oblast životního prostředí v Severní Karolíně. Regan bude prvním černochem v čele EPA (Agentura na ochranu prostředí).

Budoucí americký prezident Joe Biden zřejmě jmenuje ministrem obrany generála ve výslužbě Lloyda Austina. Pokud by se jím opravdu stal, bude prvním černochem v čele Pentagonu. Austinovi nejspíše zvýšilo šance jeho kontroverzní působení v administrativě Baracka Obamy.

Sečteno a podtrženo: Informace o nových osobách americké vlády jsou přehledem titulků – první černoch v čele Pentagonu, první Indiánka ministryní vnitra, první gay ministrem dopravy atd. atd. Jako by jejich etnická příslušnost či sexuální orientace byly těmi nejdůležitějšími předpoklady pro výkon funkce v americké vládě. Domnívám se, že akcentace takových detailů je jen dokladem toho, jak je společnost v USA rozdělená. Navíc se tím dává najevo, že příslušnost k jisté menšině je ta nejlepší kvalifikace pro výkon nejvyšších funkcí ve státě. Opět lze jen konstatovat, že Bidenova administrativa pokračuje ve stejné a dodávám neúspěšné politice Baracka Obamy. Černošské čtvrtě po skončení Obamovy vlády zůstaly stejně nebezpečné pro bělochy jako dříve. Biden dokonce zašel tak daleko, že prohlásil před volbami na adresu černošských voličů, že „kdo chce volit Trumpa není černoch“. Pak se „omluvil“. Tento „rasismus naruby“ jen dokládá, že Biden zneužíval a zneužívá příslušnost k menšinám v politickém boji a k ničemu dobrému to stejně nepovede.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 563 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
50 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)