cor_TITVIRPENIÍZE
15.2.2021
Kategorie: Ekonomika

Nouzový super byznys

Sdílejte článek:

JAN NEVRKLA

Nouzový super byznys – tak si to pojďme politologicky po selsku rozebrat. Předem upozorňuji, že nejsem odborník. Dnes totiž musíte být odborník na cokoliv, abyste se vůbec mohli k čemukoliv vyjádřit. Je úplně jedno, jestli jste jako člověk evidentně na první pohled psychopat, hysterik, od základky připosránek, to není podstatné, důležité je, zda jste odborník. Je to něco jako Drvoštěp. Stačí to rozdělit tečkou a být uznán autoritou sultána Sulejmána a je to tam, Dr. Voštěp. Jsem jenom obyčejný trenér, tělocvikář, jak mi nedávno vpálil jeden kámoš bohoslovec, který se dnes živí pojídáním mediálního chleba.

Tak nám vláda chtěla vyhlásit zase nouzák a hrdinný bývalý Fialový rektor stanovil ohromující podmínku – opozice nouzák podpoří, ale musí být v podpoře jednotná, komplet celá, komunista jak lidovec! Sláva, tomu říkám vzdor vládě a boj za občana. Hle, však našel se kverulant, japonský samuraj Tomio a ten řekl ne. A tak podmínka Fialového rektora nebyla splněna a protože jsou kluci ve Sněmovně zásadoví, nemohli za těchto podmínek nouzák schválit, to dá rozum, vždyť by jim lid už nemohl nic věřit.

A tak se kluci z opozice postavili velestatečně Andyho vládě na odpor. Zvedli prapor a bili se za nás. Neschválili nouzový stav. Čepice na náměstích lítaly, hospodští už div nezačali nakupovat zásoby, vlekaři rozhrnovali sníh, který neuměle nasněžil, v bazénech už se začali připravovat na to, že ze sprch pustí desinfekci. Vždyť opozice má navíc většinu hejtmanů, 10 ze 14, a hejtman, to byl přece Žižka, tak to je síla, takových deset Žižků. Jenže ouha!

Hejtmani se náhle začínají cukat. Vypadá to, že jim nouzák vyhovuje. Náhle vypočítávají, co všechno by bez nouzáku nešlo. Není podstatné, že by to šlo a hlavně, že by to ani nebylo třeba. Je nutné vyvolat pocit katastrofy, kdy nebude možné prakticky nic a pochcípeme všichni. Vrchní hejtman Kubula je zkušenej kluk, protřelý z bojů u Hluboké, ten jen tak snadno do nějakého vypuštěného rybníka nezapadne, ví, kam se hýbá svět. A taky ví, že když se teď udrží v centru pozornosti a pro všechny kraje vydobude pozornost, že slaboučký Fialový rektor se bude z vedení poroučet. Inu, je to boj a jihočeská blata jsou zrádná. Lukáš Pollert to vidí v tom, že jsou to jenom lidé. Já si ale Lukáši myslím, že to je tím, že to už nejsou jenom lidé. Jsou něco víc. Jsou hejtmani. Mají svá práčata a ženy na vozové hradbě. Přesila se blíží a oni musí zpívat jak jim zákon strany káže. A strana si navíc zachová tvář. Byli jsme přece proti. A hejtmani taky nejsou pro. Chtějí jen to nejlepší pro práčata, ženy, slabé a nemocné. Jsou dobří a rozumí životu občanů.

Nějak v tom mumraji utichla podstata. Sledování finančních toků. Kovidismus je obrovský nekonečný penězovod. Byla vydána nová úhradová vyhláška. Úhrada za pacienta s pozitivním testem na covid se za každý den navyšuje o 59 064Kč u těžších průběhů s určitými lékařskými úkony, o 39 967Kč za den pro pacienty, kteří neměli aplikovány náročnější úkony. Tato navýšení se vztahují na dobu 10 dnů u pacientů s lehčím průběhem a 20 dnů u pacošů s těžším průběhem. V odůvodněných případech lze tato navýšení protáhnout i po 20 dnech (důvody se asi dají najít, jde přece o zdraví). Vše se řídí pozitivním testem, od pozitivního testu se vyměřuje infekčnost. Každopádně i po skončení těchto vysokých úhrad činí navýšení úhrady na léčbu pacienta s covid 2 331Kč denně. Zcela stranou zůstává, že pozitivní test o ničem nevypovídá, že nemá žádnou příčinnou souvislost s nemocí. Je to jedno, je to obrovský byznys a umožňuje ovlivňovat úplně všechno. Stačí jen chytit penězovod a správně vše politicky interpretovat. Pokud bychom dokázali sledovat finanční toky, směr příjmů za testování, vakcinaci a další podpory ze státních, krajských a obecních rozpočtů, hnedle bychom byli moudřejší. Jenže ona i taková úhradová vyhláška je kolotoč sám osobě, zkuste se jí prokousat, vzorečky v ní obsažené nezvládne ani doktorand na Matfyzu https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2020-428

My obyčejní smrtelníci, kteří nejsme žádní odborníci typu Dr. Voštěp, Dr. Nec a další experti celé plejády psychopatických kazatelů covidismu, my vůbec nemůžeme vědět jak se ten kolotoč točí. A to je ještě k tomu dohlédneme sotva na ten náš malej řetízkáč. Jenže s tím naším kolotočem otáčejí ještě větší kolotočáři než je náš Agro principál. Ten má jasné instrukce a celý ten mega kolotoč se musí otáčet tak, aby se zvyšovalo testování, tím aby se udržela vysoká čísla a dala se tlačit i vakcinace, bezuzdný tisk peněz, zavření všeho, co podporuje zdraví a hlavně aby se udržel ten skvělý strach z ničeho mezi lidmi a dalo se s nimi manipulovat jakkoliv.

Ještě někdo po tomhle cirkusu s nouzákem fakt věří, že jde o zdraví, že čelíme smrtícímu viru, a že někdo má na srdci skutečně zájem obyvatel? Chci ho vidět! Pokud existuje, je to dokonalý prototyp člověka schopného uplatnit se v jakémkoliv režimu, člověka, který je snem každého autokrata, je to ideální člověk dnešní doby. A registrovali jste? Na podporu tohoto kolotoče se již připravuje popularizační klip za účasti plejády spousty českých herců, zpěváků, zkrátka umělců všeho druhu. Bude to na podporu našich skvělých lékařů a sester, bojovníků v první linii, kteří by v ní vůbec nemuseli být nebýt mediálního cirkusu. Mohli by normálně dělat svoji práci a třeba by se zdravotnictví pomalu posouvalo od nemocnictví k odhalení podstaty, totiž, že způsob našeho myšlení a životní styl určují úroveň zdraví resp. nemoci. Bude to určitě sranda, ale budeme z ní cítit závažnost. Protože je to fakt. Není to vůbec legrace dělat náročnou a vyčerpávající práci, snažit se zachránit lidi a při tom v hloubi duše vědět, že to vše je způsobené tou hysterií, nikoliv něčím, co je smrtící nezávisle na mediálním tlaku.

A je dobré si připomenout při sledování toho klipu až poběží, jestli nám to něco nepřipomíná. Třeba nějaké výzvy k jednotě, k budování všelidové společnosti, jásot všeho pracujícího lidu, mávátka a alegorické vozy, ale někde za tím všudypřítomný a k ničení našich zářných zítřků vždy připravený imperialismus, dnes oponentní pohled na covidismus. Covidisté všech zemí, spojte se! Již chví se základ světa vratký, my nejsme ničím buďme vším. Poslední bitva vzplála, dejme se na pochod, Intercovidiááála, je zítřka lidský rod! Sláva všem prodejným v jakémkoliv režimu, protože jejich je království covidistické!

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 057 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...
politicon.cz
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.